Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. perko_PFC

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Mislim da ce nocasnji mec pokazati od cega su satkani ovi momci. Ovo je za nas u ovom trenutku utakmica sezone i zato je jako bitno da momci dobiju najjacu mogucu podrsku sa svih strana da im to bude sok terapija. Ajmo ljudi, udrite najbolje sto znate, jer djavo je vise ponio salu!
  2. perko_PFC

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Srecan pocetak nove sezone!!! http://onlineuzivo.com/sportklub1/
  3. perko_PFC

    KK Partizan 2017/18

    Bukvalno je ovo potrebno, da svi do jednog vjerujemo u pobjedu! Jer samo cemo tako pomoci igracima na terenu da i oni polude do daske i pregazimo ove lopovsko-mafijaske gabelje. Odbrana nam je zadnji mec bila ocajna i toga se ponajvise pribojavam sada...aj u napadu, manje-vise s tim smo vazda...
  4. perko_PFC

    KK Partizan 2017/18

    Ako mi budemo pravi, tj onakvi kao i u kupu, nece cigani imati promili sanse protiv nas! Pa da se igra i do 10 dobijenih, dzaba im i sudije i sve... E sad, za to da budemo "pravi" zavisi od dosta faktora, ali prije svega, da nas motor ekipe Novica bude tip-top, samim tim i ostatak ekipe ce...
  5. perko_PFC

    KK Partizan 2017/18

    Da ovaj ce mec biti mnogo bitan za nas, gledano sa vise strana. Domaci teren ce biti jako bitan faktor u finalu! Ali imacemo priliku da vidimo samo djelic lopovluka protiv limenih iz predgradja, cisto da da do znanja coravi cija je ovo liga...
  6. perko_PFC

    KK Partizan 2017/18

    Protutnjasmo kroz Vojvodinu kao bik kroz kukuruz :D PARNI VALJAK NEKA MELJE!!!
  7. perko_PFC

    KK Partizan 2017/18

    Namucise nas bogami ovi posteno. Svi nasi igraci, sem Gosa djelovali su mi nezainteresovano. Najdzelu svaka cast kako igra, jednostavno plese po terenu. Izdvojio bih jos Bandzu i Gagica, obojica su imali par dobrih asistencija. Gagicu tacno kao da ne dozvoljava njegov IQ da odigra svih 40min...
  8. perko_PFC

    KK Partizan 2017/18

    Nadam se da nam to toliko "obaranje" forme nece na kraju obiti o glavu... Cigani su dosegli neki zenit sto se tice forme protiv podgoricana, zato sad dobijaju po 50 razlike. Takvu formu ce oni tesko zadrzati do finala KLS. E sad, da li cemo mi uspjeti da budemo pravi u datom trenutku je veliko...
  9. perko_PFC

    KK Partizan 2017/18

    Ocajna igra je ocigledno posledica zobg “cetrdesnice”…ali bez obzira na sve, kurcobolja kod vecine igraca mi nije jasna, pogotovo u odbrani. Zaista ne znam sta se desava, kao da je Mutin duh uisao u Canka, pa nam i igra djeluje kao na pocetku sezone ??? :roll: Zna li se kad ce vracaju Novica...
  10. perko_PFC

    KK Partizan 2017/18

    Obrad bio u Gacku, imao neku svadbu... :D Predpostavljam da se Novica odmara i stedi za limnke, ali sta je u pitanju sa Vonom? I otkud mali Sloba, ja sam njega skroz zaboravio... Nama sad fali sto vise tezih i jacih protivnika, da se ekipa sto bolje uigra...nazalost prije finala mi toga necemo...
  11. perko_PFC

    KK Partizan 2017/18

    https://mnesport.me/snimci-kosarka/4828-lovcen-partizan-prijateljska-utakmica Igramo prijateljsku sa Lovcenom sa Cetinja u 18:00 casova :)
  12. perko_PFC

    FK Partizan 2017/18

    Po meni najbitniji detalj utakmice, Djerlek i Markovic po 90min na terenu! Dva bisera, a vec svi znamo da nece ostati duze od godinu dana u Partizanu :cry: ako ih ne prodaju na ljeto jos cemo biti i srecni... Zdjelar, Pantic, Djerlek, Markovic, Stojke, Nemo...to je vec lijepa osnovica za...
  13. perko_PFC

    FK Partizan 2017/18

    Jebalo majku, ovaj nam je stvarno promasaj vijeka. Sa nasom jajarom od uprave, da saspu toliko para u mrcenog sumu, stvarno mi nije jasno :confused Inace, je li njemu veca plata od npr sto je imao Leo?
  14. perko_PFC

    KK Partizan 2017/18

    Da se Gagic nije glupirao cijelo vrijeme, dobili bi ovo! Kakav pajser majko sveta… Pecarski me podsjeca na Djekica, cak sto vise Djekna je bolju odbranu igrao. Ono sto Pecarski igra ne znam kako bih to nazvao, ali u najmanju ruku je smijesno. Nadam se da ima sanse da cijeli tim izvuce Vanju...
  15. perko_PFC

    KK Partizan 2017/18

    TAKOOOO JEEEEE!!!! Mnogo bitana pobjeda za nas!!! Posle osvojenog kupa da se nastavi serija nasih dobrih igara, a kud ces pozeljeti ljepsu pobjedu no nad ovim govnarima i to posle kakvog preokreta :D Za Novicu sve ste rekli. Bandza Si sve bolji i bolji, ja prosto ne mogu da vjerujem da smo i mi...
  16. perko_PFC

    FK Partizan 2017/18

    Idi Djukicu kumim te bogom!
  17. perko_PFC

    Kup u NIŠU 2018

    SVAKA CAST MOMCI, VI STE NASI HEROJI!!! Prizeljkivao sam cudo, ali iskreno nikad manje vjere nijesam imao u trijumf nad drzavnim cedetom...a pogotovo posle naseg poraza u Ljubljani i generalno lose forme cijelog tima (sem UBICE)... A Djoko Salic :D uvali covjek 9 poena ni kriv ni duzan, a...
  18. perko_PFC

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ne znam zasto, ali ovo me nista vise ne iznenadjuje :( Majku im kurvu svima jebem sta nam napravise od kluba!!! Pa dokle vise, pas vi majku jebo svima redom???
  19. perko_PFC

    KK Partizan 2017/18

    Da, stvarno svaka cast nasem novom treneru!!! Svi imaju neki ucinak za sad sem nevoljnog Salica. Ako i njega uspije da razigra onda Nenad ima nesto madjionicarsko u sebi :D
  20. perko_PFC

    Liga Evropa 2017/18

    Dobra stvar je sto ce i njima ovo biti prva utakmica posle pauze... AJDE INDIJANCE OVEEE... :D
Top