Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK ĐurGarden 2011/12

    Lovre i Mrdaković su pobegli iz Partizana kad su imali oko 16 godina. Srbija je tada bila pod sankcijama, a to se desilo kad je ekipa bila na nekom turniru u inostranstvu. Oba igrača su ostala u inostranstvu, jedan u Anderlehtu, a za drugog nisam siguran. Koliko se ja sećam, tek onda je Bjeković...
  2. Jelen Superliga 2011/12

    Стицајем околности (мом клинцу је био седми рођендан) гледао сам у петак увече тренинг првог тима. Оно што могу да кажем је да они на тренингу кидају. Сале их форсира цео тренинг, нема паузе, нон-стоп се игра и то као да је утакмица сад или никад. Волков је трчао око терена и делује да ће ускоро...
  3. Jelen Superliga 2011/12

    Činjenica je da mi loše igramo celo proleće i evo u novoj sezoni. Ako se sećate, i prošle godine smo igrali, na početku sezone loše, ali kada se vratio Moreira bila je to druga priča. Sada nema Moreire da se vrati, ali ovde ima još loših stvari. Kondicija. Od kad je otišao kondicioni trener...
  4. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ne umem da objasnim koliko me ovakve stvari deprimiraju.:banghead Umesto da sada odvalimo neki evropski klub za cenu ovog momka, mi smo, po ko zna koji put ostali kratkih rukava.:confused Kasnije nam se dešava da svoje igrače, kao na primer Sašu Markovića, moramo da kupujemo od onih koji bolje...
  5. Uz izvinjenje zbog prekrsaja, nisam znao kako da izdvojim vest koja se tice nas. Ovo se vise...

    Uz izvinjenje zbog prekrsaja, nisam znao kako da izdvojim vest koja se tice nas. Ovo se vise nece ponavljati.
  6. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Citaj forum pre nego sto okacis nesto. WebCrew edit
  7. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ne tako davno, doduše ne na ovoj temi, neko ko dobro prati i zapaža stvari, primetio je da nama nedostaje kondicioni trener. Ja bih dodao "ludi" kondicioni trener.:banghead Dovešće rukovodstvo ovog leta, nadam se, dovoljno dobrih igrača da bi se nastavila dominacija, ali svi koji su gledali...
  8. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Poštovani forumaši, Najzad sam i ja dočekao da mogu aktivno da učestvujem na ovom svetom mestu diskusije. Pozdravljam Vas sve i nadam se da su pred nama nove pobede, titule i stotine ispisanih stranica u svakom prelaznom roku.:napred Partizan
Top