Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Mi kao navijači, jedini trener kojeg zaslužujemo je tralalatović.
  2. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Gospodine Tomiću, ja vama pričam jedno, Vi meni drugo. Nije bitno kada je golman dirao loptu. Odgledao sam ja sve snimke, kod našeg snimka mi deluje da je penal 90%, kod ostalih 100%. Postoji trenutak kada se ne gleda više da li je neko startovao na loptu, ili je dodirnuo (izuzetci su odluke da...
  3. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Kao prvo, nisam mislio samo na tvoj post. Gde sam ja to rekao da si ti to rekao? Kao drugo, kažeš da lažem pa onda lupiš ovo. Gde sam ja to rekao? Kao treće, nema šta da se priznaje jer je bio penal.
  4. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Diskusija je u rangu onih sa mojom ćerkom od 3 godine, koja pokušava da me ubedi da je nebo žuto.
  5. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Možda bi trebali ponoviti 171. derbi, čini mi se da je rodić dodirnuo loptu kada je polomio nogu Aranđelu. Tako da nije bilo penala, nemoj da budemo cigani.
  6. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    @Goran Tomić Najvažniji detalj u ovo situaciji je ko prvi stigne do lopte. Taki stiže prvi do lopte, ovaj kasni i ruši ga, postoji potpuno nebitno namera golmana i da li je dodirnuo loptu. Da su u isto vreme stigli do lopte, moglo bi da se diskutuje, ovako je sve jasno, pa nek budem cigan.
  7. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Ja sam pročitao ovde par puta da ne kukamo za penalom, jer smo time kao cigani.
  8. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Svašta sam na ovom našem forumu do sada pročitao, ali nazivati Grobare koji komentarišu nedosuđen čist penal, ciganima, to je već next level. Nek vam je na čast. Očekujem da posle sledećeg derbija i nekog novog pavle ilića, umesto da kukate, ostanete dosledni i “realni” do kraja.
  9. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Za to si u pravu.
  10. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Na stranu da li je bio penal, meni je čudno kako se neki ovde ubijaju da dokazu da penala nije bilo. Samo jedno pitanje za vas, koji je vama kurac?!
  11. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Ne moraju biti cigani, moguće i da nemaju pojma o pravilima fudbalske igre.
  12. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Ma trebao da bude penal za napredak i crveni karton za Takija zbog simuliranja, govnari.
  13. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Čekaj, jel ti stvarno misliš da možeš da pokosiš igrača kako hoćeš, ako si dodirnuo loptu sve je ok?
  14. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Klark kent na kzš čita statistiku preko exel tabela, jaooooo kako je ovo dobro! Hvala vam momci! :napred-partizan:
  15. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    @Partizan.Kraljevo Da, neka wise music group prijavila spot, nemam pojma zbog čega.. Edit:
  16. Grobar92

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Pobedili smo, koji vam je kurac? Imao sam osećaj da igramo protiv cigana 5. utakmicu, i što se protivničke ekipe, i što se sudija tiče. Bravo momci! :napred-partizan:
  17. Grobar92

    Partizan i mediji

    https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1893928/Slobodan-Sarenac-komentator-se-izvinjava-navijacima-Partizana.htmlMOJA GREŠKA, NEMA VEZE SA ZVEZDOM I PARTIZANOM! Slobodan Šarenac se izvinio Grobarima zbog izjave u prenosu
  18. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Teren dosta bolji nego u Ivanjici, ili mi se samo čini?
  19. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Ako se šutne prema golu i lopta pogodi igrača u ruku, to je penal. Tada se ne gleda namera ili da li ruka uz telu.
  20. Grobar92

    Kup Radivoj Korać 2024

    Naravno da će da otvori poruke da bi prijavio te debile..
Top