Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Jelen Superliga 2011/12

    A sada pustiti kasetu,prvo Bari, pa Tokio.I sanjati o Indiji.Tamo im je mesto.Navodno su i oni Srbi,ali malo zagoreli.Kakvo divno veče.
  2. Govna su otišla u rupu.Nadam se da su negde kod Pakistana na putu za Indiju.Nemogu da ih...

    Govna su otišla u rupu.Nadam se da su negde kod Pakistana na putu za Indiju.Nemogu da ih gledam,koliko su pokvareni.Pljuvao sam tv 9 puta.Pa ni poklonjeni penal nemogu da daju
  3. Moraš mi objasniti kako se komentariše na forumu

    Moraš mi objasniti kako se komentariše na forumu
  4. Ulogovao sam se

    Ulogovao sam se
  5. Euroleague 2011/2012

    Pomaze bog. Evo i ja da kazem neku.Po meni nije uopste tragedija ova dva vezana poraza,posle kise uvek dodje sunce pa tako i ja ocekujem to sunce vec od cetvrtka vece,i verujem da ce nas tim to sprovesti u delo.
Top