Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. PAOK-Partizan

    Liga konferencija 2021/22.

    Не бих рекао, ми са тим парама од Европе покривамо буџет плус по нека продаја. Без Европе је то много теже јер ми од спонзора добијамо цркавицу за разлику од неких прекопута. Не спорим ја то да говна краду али далеко од тога да Европа не значи ништа са финансијске стране
  2. PAOK-Partizan

    Liga konferencija 2021/22.

    Па они то намерно, видиш да Чукарички добија лакше противнике него ми који смо носиоци :D
  3. PAOK-Partizan

    Liga konferencija 2021/22.

    Баш зајебано...Гура се Сочи тамо и имали су јако добру сезону. Идемо корак по корак па како буде. Мене јако плаши ако и ове године останемо без Европе (што је врло могуће) због финансијске ситуације. Ем она говна из управе краду, ем нема одакле да обезбедимо буџет. Мораће још нека продаја. Лако...
  4. PAOK-Partizan

    Liga konferencija 2021/22.

    Зар није било приче да им тај Рамирез иде? Нисам најбоље испратио
  5. PAOK-Partizan

    Liga konferencija 2021/22.

    Па укинуто је. Рекао је кући да их ошуримо, а у гостима неки икс типа 0:0 или 1:1 и лагано даље :icon-biggrin:
  6. PAOK-Partizan

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Не знамо где ћемо више са толиким парама па смо почели и да опраштамо дугове :D
  7. PAOK-Partizan

    Evrokup 2021/22.

    Не свиђа ми се што играмо на једну утакмицу нокаут фазу. Плашим се да неће жвалави дуго држати публику пуштену, надам се да грешим. Добро смо прошли, јуримо то прво место свакако :)
  8. PAOK-Partizan

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    "Меридиан сазнаје, максбет сазнаје..." Садa сви одједном као све знају, мрш бре у пм
  9. PAOK-Partizan

    FK Partizan 2021/22.

    Победили су и Марибор, можемо и тако да гледамо. Немамо ми више квалитет било коме да претимо са петардом :)
  10. PAOK-Partizan

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Могао је реално и Пантер да бира :icon-biggrin:
  11. PAOK-Partizan

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Трибина се неће средити сигурно бар док је овај на власти али да не скрећемо са теме...
  12. PAOK-Partizan

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ма имали смо ми 12 него је Жоц рекао да не жели да један играч прима много више од осталих па се одустало.
  13. PAOK-Partizan

    FK Partizan 2021/22.

    Месари. Ионако кубуримо са повредама још нам ови фале да нас докрајче :icon-biggrin: Рикардо ће играти првих пола сата ваљда
  14. PAOK-Partizan

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Преписују од јебеног хот спорта...
  15. PAOK-Partizan

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Пуни смо ко брод. Де нека проследе неки динар и у ФК да коначно и ивица реализује неку бомбу :buhaha
  16. PAOK-Partizan

    FK Partizan 2016/17

    https://youtu.be/ehVfcIRYHLc
  17. PAOK-Partizan

    FK Partizan 2016/17

    Bravo Partizane!!! Sve čestitke na duploj kruni! Hvala Vam!
  18. PAOK-Partizan

    FK Partizan 2016/17

    Izvinjavam se ako je negde bilo, retro dres u prodaji... (: http://www.crnobelibutik.rs/user/item.jsp?f_item_id=142380&f_cat_id=2356&f_shop_id=50&f_lang_id=1&f_partner_id=0&f_pagination_start=0
  19. PAOK-Partizan

    FK Partizan 2016/17

    Partizan je šampion, a ostali...nek se poređaju kako im je volja! https://youtu.be/iK3F6XfLLFU
  20. PAOK-Partizan

    FK Partizan 2016/17

    Hvala ti Partizane!!!
Top