Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. JSL 2012/13

    jebite se...
  2. Kup Radivoja Koraća 2012/13

    Poserem im se u kup...eto im ga...samo ciganisanjem i mogu da ga uzmu.Ja im sutra ne bih igrao!
  3. FK Partizan 2012/13

    http://m.mondo.rs/preview_story/152967/ pre tacno godinu dana...govna smrdljiva
  4. Radio Mileva - leto 2012

    Ovo s Kataijem mi se ne svidja ni malo. Sad imamo bas dosta usijanih glava u ekipi-Ninkovic, Zabija, Lola, Katai, Knezevic isto ako dodje...kako li ce sve to na kraju da se kontrolise, bem li ga...
  5. Jelen Superliga 2011/12

    Jebem ti mater idiotsku, debilnu i tebi i onoj mutavoj spodobi koja te dovela, jebem ti i Romana i price o celsiju, jebem ti bre sve zivo...60-ti min...cekam izmenu...70-ti...i dalje cekam...82-gi min.prva i jedina izmena, ali babinjo ostaje, skotino hostaplerska nesposobna...za tri meseca si...
  6. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Kako depresivna slika...jbt
  7. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Organizovao sam nekako ortake, nas 10 dolazi. Nadam se da ce sve proci bez incidenata...civilizovano, sin od 12 godina preti strajkom gladju ako ga ne vodim...pa nije svejedno. Pozdrav braco, nadam se da cu vas videti u sto vecem broju sutra!
  8. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Meni je ovo prva pozitivna vest koja budi optimizam da ce na kraju pobeda biti nasa, a poziv za ostanak je poziv da se sacuvaju pozicije, jer dzaba pobeda na skupstini ako govna lopovska do tada imenuju drugog trenera. Valjda ne maštam previse...
  9. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ne mogu da slusam ovu matoru drtinu na sos-u,pritisak mi je 200. Moze li neko da napise kada bi mogla da bude skupstina, moze li pre februara...i kako stojimo tamo, neke kombinacije, prognoze, bilo sta...skenjan sam nacisto.
Top