Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. nesa15

    KK Partizan 2012/13

    Ne gleda se vise "kosarkasko" drzavljanstvo. Ako Gordic uzme srpski pasos, vodio bi se kao domaci igrac.
  2. nesa15

    FK Partizan 2012/13

    Na koju foru je Voja Stankovic nas 6. najbolji igrac u ovoj godini? :D
  3. nesa15

    Sale Stanojević

    Nije valjda da se nadate dolasku Saleta? Dok bagra ne ode, on dolaziti nece. A i bolje, nek ide gde ce ga ceniti.
  4. nesa15

    Kup Srbije 2012/13

    Nije, vodio nas Reber. (sto ne menja da je Vermez poltroncina :puke )
  5. nesa15

    KK Partizan 2012/13

    Iako od njegovog dolaska nema nista moram da odgovorim. (izvinjavam se za off i ovo je moja tacka na toj temi) Ne slazem se sa tobom. Tesko da ce uzeti minute, jer nama treba sto vise dobrih igraca u rotaciji. Leo i Bogdan nema sanse da izdrze ovakav tempo kroz celu godinu. ( A Dragancetu...
  6. nesa15

    KK Partizan 2012/13

    Zalizani nam dovodi cetvorku? Meni se ne svidja, pre bih voleo neku cetvorku koja nije prezivela last cut. Sada da li Misko ima takve, ne verujem. A za Odoma je steta, legao bi nam samo tako. Bek suter a zna i da igra na kecu. Bas ono sto nam treba.
  7. nesa15

    Radio Mileva - leto 2012

    @markela Dzigi, Markovic i Savic nisu igrali za Teleoptik.
  8. nesa15

    Radio Mileva - leto 2012

    Odlicno si napisao. Ali jedna manja ispravka.. Mi ne treba da budemo srecni sto gubimo takvog velemajstora, naseg Babapirla! :respect :D
  9. nesa15

    VК Partizan, PK Partizan

    Slazem se. Nece nasi sedeti skrstenih ruku i gledati. Verujem da cemo mi opet izaci jaci u sledecoj godini. Oni su samo (jos jedan) vestacki projekat koji ce se brzo raspasti. +1. Radjen i Sefik mi nisu iznenadjenje ali Nikic...:pop Zato ce Prlainovic izabrati nas :D
  10. nesa15

    VК Partizan, PK Partizan

    Sreca pa se Pro Reko raspao. (Sto znaci da su Prlainovic i Filipovic slobodni igraci) Mada Volpi nije samo njih pustio vec i Mladost. ( Vanja je takodje bez kluba) Realno gledano, mi vise, sa ekipom sa pravim pojacanjima tj. povratnicima, ne bi imali neke rivale i osvajanje Evrope bi bio...
  11. nesa15

    KK Partizan 2012/13

    Mozda Varda trenutno bi bio efikasniji ali je Omic mladji i bolje je kao dugorocno resenje. On se moze razviti u veoma dobrog centra ( pogotovu uz rad sa DV) Ja bih prednost da Omicu.
  12. nesa15

    Uprava i marketing

    A i sta vama treba bela?:D Salim se, nista me ne cudi. Marketing nam je na bednom nivou i mozes poslati jos 100 poruka, ne bi oni ni kurcem mrdnuli. Da nasi nesto rade, stavili bi sve sto igraci nose na prodaju.
  13. nesa15

    Uprava i marketing

    Nasao sam na online shopu polo majice. (Isti je dizajn ali ima kragnu) Crna: http://www.crnobelibutik.rs/user/item.jsp?f_item_id=21632&f_cat_id=2117&f_shop_id=50&f_lang_id=1&f_partner_id=0&f_pagination_start=0 Bela...
  14. nesa15

    Liga šampiona 2012/13

    Dokle god mi dobijamo ovakve protivnike, neka muljaju.
  15. nesa15

    KK Partizan 2011/12

    Ali je u istoj recenici rekao da ce se vratiti svom poslu ovog leta...
  16. nesa15

    Radio Mileva - leto 2012

    Oni su samo dali dozvolu da trenira. Ugovor mu je jos na snazi i ne moze za nas da potpise.
  17. nesa15

    FK ĐurGarden 2011/12

    Splav... :D
  18. nesa15

    Radio Mileva - leto 2012

    Ni Vukic nije igrao godinu dana nakon raspada Moskve.
  19. nesa15

    FK ĐurGarden 2011/12

    @markoni Na osnovu cega ga kazniti?
  20. nesa15

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ona podguzna muva Danilovic je rekla da ce oni imati svoju konferenciju u ponedeljak.
Top