Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Batigol

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kako je vreme prolazilo, a mi nikako nismo uspevali da preokrenemo ovu tesku sezonu, poceo sam malo po malo da se plasim ishoda poput pretprosle sezone kad je Zeljko istu opisao i zakljucio tragicnim recima "potrosili smo godinu dana nasih zivota". Istovremeno verujuci u tim do kraja. Ne...
  2. Batigol

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dobio ih Virtus +10 u prvom delu.
  3. Batigol

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Secaju se sigurno kad su ih Micic i Larkin razlupali u Areni 20 razlike u 1/2 finalu EL.
  4. Batigol

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kad god nama treba neki rezultat, OBAVEZNO se krece u pesimizam i teorije da ce neko nekog da pusti, da taj tim za koji navijamo nema mnogo razloga za pobedu, da ce da se odmara 8 igraca, da Vatikanu odgovara da izgube... Efes je slabiji od Crnokose i inace nemaju nikakve sanse protiv Fenera...
  5. Batigol

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Konacno smo prekinuli crni niz poraza u gostima...Bravo za citav tim! Pocinjemo da dizemo formu pred F4 i ocekujem da u ovoj hali budemo najbolji kad je najvaznije, tamo u maju
  6. Batigol

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    14 poena, 7 skokova i 3 asistencije. Garantujem bez gledanja da Veseli nije imao takvu utakmicu u NBA
  7. Batigol

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Jeste sala, jer da se ucestalo desava, ne bismo bili ovde :D
  8. Batigol

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sto u Pioniru protiv Valensije? Nisam ispratio
  9. Batigol

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Samo je pobeda bitna. Jos jedan mec gde je Zeljko sigurno poludeo i ne zna sta ce sa sobom
  10. Batigol

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Alba mec sa nama docekuje u praznicnom raspolozenju. Usli si veceras u istorijske knjige EL zajedno sa imenom Najdzela Hejsa.
  11. Batigol

    Uprava i marketing

    Vucic kaze da dugujemo 50 miliona evra
  12. Batigol

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Navijao sam ja, ali nije da nisam racunao na to, nego nisam racunao na nas raspad u 4/4... Tacno smo tu gde treba da budemo. Ne zalim ni za cim, 30 utakmica je slika i prilika bukvalno svakog tima u EL pa i nas. 9-11 mesto, to je ono sto nam pripada u ovom trenutku. Vise je Trinkijeri uradio...
  13. Batigol

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ko zna koje po redu razocaravajuce vece...Izgubili smo preko 25 utakmica ove sezone, imam utisak da je 23 na manje vise isti nacin... Selekcija i rad nisu dali rezultate za sada, sva sreca pa kosarka nudi plej-ofove u sistemima takmicenjima tako da se sve moze neutralisati...Ako se stigne...
  14. Batigol

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Predikcije poznatih za F4 Novak Djokovic: PAO, Olimpijakos, Monako, Partizan Bogdan Bogdanovic: Real, Barselona, Fenerbahce i pazi sad BASKONIJA Stefanov stari veruje!
  15. Batigol

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Iako taj ishod gura Efes i Baskoniju u potencijalni trougao ili cetvorougao gde mi ispadamo, ja veceras navijam za Efes u Spaniji. To nam je put ka devetom mestu. Od ostalih meceva jako za Trinkija veceras pre nase utakmice. Sto se tice Virtusa, protiv PAO-a i Armanija ima dajem male sanse...
  16. Batigol

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sutra specijalni gost otac ove igre koju toliko volimo, veliki, najveci Toni Kukoc
  17. Batigol

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kako je EL napravila sjajnu stvar sa plej-inom, pokrvilo se pola lige za 10. mesto
Top