Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Goran Tomić

    Veslački klub Partizan

    Svaki klub našeg Jugoslovenskog sportskog društva Partizan zaslužuje da ima svoju posebnu temu na ovom najstarijem i najvećem forumu navijača Partizana - pitanje je samo kada odabrati neki povod ili trenutak pa da objavimo temu o klubu koji je dosad nije imao... ...evo ja sada otvaram temu o...
  2. Goran Tomić

    Gimnastički klub Partizan

    Још одавно сам вам предложио, да, ако имате децу која би да се баве спортом - онда их упишите у неки од клубова нашег ЈСД Партизан, ако сте у могућности... Они повремено позивају децу да им се придруже, а један такав позив, упућен девојчицама од 4 године (и старијим) упутио је недавно и наш...
  3. Goran Tomić

    Bokserski klub Partizan

    Imao sam ideju da ,,posetim,, klubove našeg JSD Partizan o kojima se manje piše i zna, pa da napišem bar nešto o njima i priložim poneku fotografiju...bio sam tako na utakmicama i mečevima rukometaša, kuglaša, vaterpolista, ragbista, odbojkaša, odbojkašica, košarkašica i posle ,,kačio...
  4. Goran Tomić

    Kad igra Partizan...

    KAD IGRA PARTIZAN, HALA SE ORI, ZA PRVO MESTO, UVEK SE BORI... Ali, ima i ona: CRNO-BELI, CRNO-BELI, MA GDE BILI NA TABELI... Dakle, bilo da se borimo za prvo mesto na tabeli (što nam je valjda uvek cilj!), ili ne (jer nemoguće je večito biti prvi), red je da na svim sportskim takmičenjima, i u...
Top