Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Bar nije Djilasa spomenuo
  2. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Prosao i taj derbi u kupu smradovi pobedili ,zivot tece dalje u Smrdiji se lepse zivi .. Ko god moze biti ucenjen ili zivi na racun sekte zelim mu da se ubije I da kad vidim da trener Partizana nije problem nek pogleda ko je trener u nasem kk. I ako mu nije jasno nek pogleda opet
  3. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Jos veceras uprava i trener moraju biti bivsi..ali ovde nema ko oskaru da lupi sakom o sto
  4. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Tuga i jad
  5. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Na majici je jedino trebalo pisati vucicu pederu .. ostalo nas ne zanima
  6. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Ne zaboravi toalet papir
  7. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Ko smo mi i odakle nam pravo da verujemo svojim očima ..
  8. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Antic je dodirnuo loptu , po njihovim pravilima je mogao ubiti ovog i ne bi trebao svirati penal ,zar ne?
  9. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    U ovoj smrdiji prodju pokradeni izbori milion jedna afera nekaznjeno, a ne tamo neka utakmica gde se trci za loptom i dolazi omladina da se tuce medjusobno. Al zato je bitno je koga plodio u farmi i parovima i kolika je plata Zoca. Čudi me da su napisali bivsi igrac umesto legenda Partizana za...
  10. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    I dalje besan ali ponosan. Dzabe merite ko je koliki grobar i dal je bio u rupi sinoc. Ovo se resava na ulici ovo je mnogo dublje a ja tebe pitam koliki si čovek kad bijes ovaj narod na strani zla
  11. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Natho jedini i pravi grobar u ekipi ! I ponavljam vec stoti put. stranci zadnjih x godina osecaju vise Partizan od ovih nasih igraca
  12. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Slika i prilika prosecnog cigana , sav sljam Srbije navija za zvezdu
  13. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Hoce li neko prebiti ovog sudiju u picku materinu
  14. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Umesto da izadjemo sa terena pustamo da nas govna jebu i ponizavaju lopovlucima. umri upravo , umri vecinska smrdijo . .jebem vam mater odvratnu . Odbrana nesposobna do krajnjih granica da pocinjem da sumnjam i da je izdajnicka
  15. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Eto brate ja necu otici bas iz tog razloga..
  16. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Ko pretekne nek im se posere i popisa na grob
  17. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Da se pobijemo i ja zadovoljan , da ce krasti namestati svi smo znali i ocekivali. Ne zovu ih cigani dzabe
  18. Borac NBGD

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nemalo puta nas je to i zakopalo kad pogledas .. Gde je bio ovaj Smith do sad ???
  19. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Kad se nisu pravile analize i smene posle 4. mesta nece ni sad. Nazalost. Jedina da vidimo ko je od nas najblizi mozdanom pa da se digne u vazduh kad bude neka skupstina sa svim govnima na okupu
  20. Borac NBGD

    FK Partizan 2023/24

    Ko god da saradjuje sa ovima nema p od partizanštine u sebi ..
Top