Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Janča je grobarčina, poznajem dečka odavno i skroz je na mestu.
  2. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Da li se zna na kojoj tribini ce biti smesteni nasi navijaci u Madridu?
  3. Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Po svemu sudeci, Andrija Pavlovic potpisao.
  4. Radio Mileva, Leto 2021.

    Nepravedno je zapostavljena i Bilja, koja tokom cele konferencije hvata ovog jadnog decka za ruku, sapuce mu, inicira neke intimnije kontakte sa njim, a on puca od blama. Pa mozes i van kamera da mu objasnis jedini razlog zasto si u Partizanu, pas te jebo sta mi tolerisemo u nasem klubu...
  5. Radio Mileva, Leto 2021.

    Danas u 13h, najavljeno na jutjub kanalu kluba.
  6. Liga konferencija 2021/22.

    Meni rece zena na blagajni jutros da im je za istok bok prema jugu ostala jos samo jedna karta, kapiram da je do sada i ona otisla. Samo da ne bude kise i ocekujem da bude puno sve sto su pustili u prodaju :pfc:
  7. Liga konferencija 2021/22.

    Zdjelar ne putuje u Portugal zbog povrede prednje loze.
  8. Партизан 2:2 (пен. 4:2) Сочи, играч утакмице

    Do sada, kada sam glasao za Markovica i Jojica, to je bilo kao podstrek da pocnu da igraju kako umeju. E, danas su konacno to i pokazali. Bravo momci, samo tako nastavite!
  9. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mali apdejt, da se podsetimo ko nas je sve odbio :D 1. Leo Vesterman 2. Stefan Jović 3. Džejlin Smit 4. Jam Madar 5. Kostas Slukas 6. Bred Vonamejker 7. Džastin Kobs 8. Malkolm Dilejni 9. Kevin Pengos 10. Dragan Milosavljević - potpisao za Bursu 11. Vanja Marinković - potpisao za Baskoniju...
  10. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Micov potpisao za Buducnost
  11. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Cisto kao ilustracija neupucenosti tabloida, evo spiska igraca za koje sam nasao da su nas povezivali do sada, a spisak je verovatno i dosta duzi. Odlicno se drze za sada, 1/25 pojacanja su potrefili :D U zeleno/crveno bojim samo one koji su vec promenili klub tokom leta, tako da medju...
  12. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Moze samo biti 0.2 ŽOCA, 0.5 ŽOCA, niko ne moze voleti Partizan vise od jednog ŽOCA!
  13. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    SVE ZA LJUBAV, SVE ZA PARTIZAN! DOBRODOSLICA NAJVECEM!!!
  14. FK Partizan 2020/21.

    http://zurnal.rs/fudbal/partizan/103782/stanojevic-gost-zurnala-nikad-ne-bih-spijunirao-zvezdu Ma da, zasto da ne otkrijemo opet sve protivniku 3 dana pred utakmicu, pokazalo se protiv Sarlroe kao odlican recept. Na stranu to sta mislim o ubacivanju Markovica u startnih 11 na derbiju.
  15. FK Partizan 2020/21.

    Ja bih dao bubreg da vidim Asana kao wing backa. Mislim da bi kidao. Markec nema snage da istrci jedan sprint, tako da nema teorije da pokriva celu stranu, ali Holender igra to u reprezentaciji pa bi bilo vrlo zanimljivo videti njega levo, a desno Asana.
  16. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    B92, Novosti i Telegraf pisu da je prodat za 9 miliona. https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2020&mm=10&dd=04&nav_id=1742483 https://www.novosti.rs/sport/fudbal/922992/partizan-prodao-sadika-nigerijac-drugoj-ligi-crno-belima-9-miliona-evra...
  17. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Naravno da nije, ali je tako naredjeno portalima da pisu. Ja samo pitam gde je onda doslednost u izvestavanju i kako to da sada ima novca za pojacanja, a pre samo par dana nismo imali da prezivimo.
  18. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Postoji li ijedan novinar u Srbiji da pita Ostoju odakle nam sada novac za Mekintajera i Dangubica, a Trinkijeriju je morao da se smanjuje ugovor, dok je svakome ko iole prati sport jasno da je taj covek donosio vise nego sto ijedan igrac moze? I da, gde su sada one Tegijeve pitalice sa...
  19. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Najgori dan od odlaska generala iz naseg kluba. Trinki, hvala na svemu i vidimo se u neko zdravije vreme. Ostoji jebati mater na svakom koraku! Idemo po to drugo mesto, samo nek je svevisnji srecan...
  20. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Otputovao je istim avionom za Tursku posto se javlja svom klubu na pripreme, ne dolazi kod nas.
Top