Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Liga Evrope 2019/2020

    Mozda ste u pravu mozda smo prokleti kao klub a mozda samo i ne zasluzujemo vise jer ne pravi se pita od govana. Ti hoces evropu a kao klub u sebi imas kancer od uprave koju da smo slozni kao navijaci bi oterali lepo mi jos imamo 5 frakcija koje se sve ponasaju kao uvredjene strine i sta ti da...
  2. FK Partizan 2019/20

    Ne branim ga ali par puta je pecnuo vucica lepo kroz primere za Milosevica da ss nije obazirao na uvrede sa stadiona i da ne treba u javnim nastupima ni vucic da spominje te uvrede, bilo je jos nekih stvari gde je po meni lepo zavuko svima. Ponavljam ne branim ali pogledaj molim te drugi deo i...
  3. Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Koliko vidim i neko je sad postavio da je leonardo slobodan igrac? Da li je on uzeo dok je igrao za nas nase drzavljanstvo ako jeste to bi bio pun pogodako
  4. FK Partizan 2018/19

    Samo treba da se dopusti da svako iznese stav a ne da se odmah procenjuje ko je musavac ovde. Iznesemo argumente prodiskutujemo o necemu,ne mora da se slozimo ali ne mora da se pljujemo,ja sam u prvoj poruci rekao da sam revoltiran time da odmah svi skacu na nekog ko kaze drugacije malo...
  5. FK Partizan 2018/19

    Borac i vojvodina polovican ucinak,sasvim prostojno za jsl i tim za koji igra. Cukaricki izuzetno dobra statistika..Nije to da ga ja sad dizem u nebesa. Ali opet kazem da ima odredjene kvalitete i da je moglo mozda u nekoj drugoj prilici ,timu sa drugim igracima da sve to bude bolje u njegovu...
  6. FK Partizan 2018/19

    Toliko godina pratim forum ali nikad nesto da napisem, ali sada definitvno moram nesto reci i da te podrzim vezano za ozegovica jer sam revoltiran kako te prozivaju a ne mogu da sagledaju siru sliku. Nazalost vecina ne kapira o cemu pricas jer samo onaj koji se bavio aktivno ovim sportom moze da...
Top