Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. djolehaubica

    FK Partizan 2023/24

    Radiće lopata danas! Sve u kurvu režimsku! Decembarski penal iz drugog ugla! :D
  2. djolehaubica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Vratiće se Panter, jebaće im mater! Svima redom! Samo zdravlje da nas posluži braćo, sve ostalo imamo! Biće ovo berićetnija godina od prošle, bar za kup, a ako Bog da zdravlja verujem da možemo i korak dalje u EL... Setite se koliko su nam samo nedostajali ludi brat Alen i jos luđi Aleksa...
  3. djolehaubica

    KK Partizan - uprava i marketing

    Samo da demantujem sam sebe pošto mi je isteklo vreme za edit, a u međuvremenu su obrisali ovaj deo oko ograničenja za plej-of/plej-in. Sično kao prošle sezone kada se u jeku borbe za top 8 pojavila nezvanična informacija da sezonske neće važiti za doigravanje, od čega se nedugo zatim...
  4. djolehaubica

    KK Partizan - uprava i marketing

    Stoji na sajtu kluba da će sezonske važiti za SVE utakmice domaćih/regionalnih takmičenja, odnosno samo za LIGAŠKI deo u EL.
  5. djolehaubica

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Grobarski šmek ne zna za granice... :D
  6. djolehaubica

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Do četvrtka štedimo glas, pa da u Areni ljubav i mržnja zadrmaju koševe! Prozivka pičkici cinkaroškoj, onako u prolazu, je najgrobarskija fora u zadnjih ko zna koliko godina! :D Ogromnu ljubav i poštovanje imam za sve ove momke! A za društvance iz predgrađa samo poruka da ih u četvrtak čeka...
  7. djolehaubica

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Iskreno se nadam da će ti ovo biti poslednja poruka na ovom forumu ikada! Još polovinom decembra si u istom danu u dva navrata tražio da Željko ode. Citiram, "ne fali ovde želja, ovde fali perspektivan moderan mlađi trene, ali MI ZGLEDA NISMO IMALI IZBORA " + "nama treba mlad trener sa...
  8. djolehaubica

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Greska, brišite molim.
  9. djolehaubica

    FK Partizan 2022/23.

    Raduje jedinstvo na forumu, puna podrška Gordanu i momcima! Ako sledeće nedelje protiv ciganskog narkomana ne proradi grobarski inat i u Hramu nas ne bude 8-10 hiljada ostaje samo da ćutke trpimo nastavak ovog silovanja koje već predugo traje. Pre toga pokoriti Francusku! A uvek, pre svega, i...
  10. djolehaubica

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ma koji crni umor, do trenera je garant! Seme vam malodusno jebem!
  11. djolehaubica

    KK Partizan - transferi

    A da smanjiš gas malo? Vi koji prednjačite u hajpu po pravilu najviše i pljujete nakon poraza, što si i dokazao pisanjem nakon poslednjeg meča u finalnoj seriji.
  12. djolehaubica

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Realni?! Da budemo realni? Krvavu majku jebem mafijaskoj pudlici, pickoustoj nakazi, ali nista manje ni tebi seme ti jebem izdajnicko!!! U ovom momentu si nasao da brojis greske koje se "ne prave u ovakvim utakmicama" i pozivas na realnost sve ti realno jebem!!! P.S. Aleksa, glavo nasa luda...
  13. djolehaubica

    Liga konferencija 2021/22.

    Znajući koliko smo ažurni sa blagovremenom nabavkom karata garantujem da će danas biti prodato još toliko, znači očekujem celih 20k. Stanoje i momci borbom i odnosom prema dresu sigurno zaslužuju pun JNA, ali ako uzmemo u obzir sveprisutnu nemaštinu i nezgodan termin za sve koji danas rade pa...
  14. djolehaubica

    Evrokup 2021/22.

    Ono kad Partizan reguliše šećer na normalu... :D Ljubi brat! Živeli Grobarijo moja!
  15. djolehaubica

    Liga konferencija 2021/22.

    Što bi rekao veliki Meša "Boj se ovna, boj se govna, a kada ću živjeti?'' Gazimo bre ovo lagano sve do trofeja koji nam pripada, ako ništa onda bar na konto onog nikadprežaljenog finala '66... Kosmička pravda je jedina konstanta u univerzumu, zato ne brinem, u narednih milion godina će se po...
  16. djolehaubica

    Liga konferencija 2021/22.

    Da zaslužili smo mi koji ga iskreno volimo i trpimo decenijske šamare sudbine klete, ali ovo nisu želje i pozdravi, niti astro forum. Izađi bre večeras, i zgazi ih sve ljubavi moja neartikulisana i nikad obuzdana! :D
  17. djolehaubica

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Live from Supanca Mahala... :D GET DA WATER NIGGUH! :buhaha
  18. djolehaubica

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Da neko ne pomisli kako imam bilo kakvu informaciju o dolasku, samo imam neki jebeno-pouzdani osecaj da nas napokon ceka i malo pozitivnog ludila medju Grobarijom, i neciganskim Srbljem uopste! I da se upravo pokrece lavina koja ce progutati sveprisutno zlo bez obzira da li nam dodje Žoc ili...
  19. djolehaubica

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Uspavana energija kosmosa ce ove godine naceti okove sveciganskog zla, a potom i osloboditi Partizan i Srbiju! P.S. Mirno spavaj brate Spaldinze, sve je zakljucano! :-)
Top