Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Ma jebo vas vise savo slincuga u dupe cigani raspali. Zabunkerisao se protiv az sa igracem vise i ispusili smo najstrasnije. Odradjivao ga narkoman gde ga video. U evropi nista nije uradio, u prvenstvu nas brukao svako drugo kolo. Ovo je njegova ekipa, nije stanojeviceva. Tomic 11 i stojance da...
  2. FK Partizan 2020/21.

    Hhhhaaaa pa ti si decko glup ko kurac. Verujem da nemas 15 godina kad me pitas ovako nesto.
  3. FK Partizan 2020/21.

    A sto je najgore ne pita se karadzic nista i nije on hteo da zove nego mu tako rekli, a rekli su mu oni koji su smenili radomana dok je bio van zemlje i oni koji su vracali bojana nikolica i pipera na listu kad su bili obrisani. Isti ti su dali evro licencu djordjicu, pa mu je sad idizeli, a tog...
  4. FK Partizan 2020/21.

    Nasa stvar U poluvremenu su u svlacionici bili pomocnici, cetvrti sudija, delegat i jos dve osobe. Svako od njih ima mobilni telefon, a ovakvi pozivi se desavaju godinama i kad igraju cergari i cukaricki i lucani i bilo ko drugi u zavosnosti od situacije. Cuj nema niko pristup sluzbenim...
  5. FK Partizan 2020/21.

    Moram ovo da podelim sa vama, sad mi pricaju... U poluvremenu sirokog pred nekoliko svedoka zove milan karadzic i kaze ponistili ste cist gol, popravite to sranje do kraja kako znate jel jasno!? To vam je gospodo cist primer zacaranog kruga koji ovde traje decenijama i nece se jos dugo menjati...
  6. FK Partizan 2020/21.

    Stojance Ma ko pravi boga od stanojevica ? 10 puta sam napisao ovde da se saceka da vidimo rezultate pa onda da sudimo. Valjda je to normalno za svakog trenera da mu se pruzi sansa, a ne da se poliva kofom govana bez ijedne vodjene utakmice . Pricas samo je merodavna evropa sto je nevidjena...
  7. FK Partizan 2020/21.

    I samo jos da dodam sledece: Ja ne idealizujem ni stanojevica ni nikolica, vec sudim po rezultatima. Tako cu i sad. Dakle dajmo vremena stanoju kao sto smo i savi, pa cemo onda lagano ni po babu ni po stricevima. Vreme ce sve pokazati. Ono sto je recimo nikolic uradio 2017 je za mebe naucna...
  8. FK Partizan 2020/21.

    Pa zato sto smo sa savom gazili sve radove, naoredke, vojvodine, mladosti u nizu lagano bez i jednog kiksa, a sa stanojem sigurno necemo jerbo mi vidimo u buducnost kao na dlanu
  9. FK Partizan 2020/21.

    Stojance Sad tek videh.... Ne mogu da citiram 20 ljudi, a posto si se ti osetio prozvanim odgovoricu. Ti si samo jedan od mnogih koji mazu ovde stanojevica a da nije ni vodio nase utakmice u ovom mandatu, do duse ti ne vulgarno, vec onako sa nekim argumentima koji meni ne piju vodu. Dok na...
  10. FK Partizan 2020/21.

    Ja koliko znam stanojevic jos nije vodio niti jednu utakmicu u ovom mandatu, a ovde ga mnogi kritikuju i pilivaju govnima perfidno u vidu neke dobronamerne kritike kobajagi. Treba sve takve osobe da bude sramota, gori su od cigana. Ako nista, onda zbog radosti koje nam je doneo u prvom mandatu...
  11. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    President Sve sam rekao sta sam imao nema svrhe vise da se ponavljam. Vreme ce lokazati da li ce savo nesto uraditi u trenerskoj karijeri. I meni boli kurac i za milosevica i za stanoja, bitan mi je samo Partizan. Odoh na pisao. Pozdrav
  12. Uprava i marketing

    Sto slepci ne kazu ko je u stvari kokeza i uz ciju pomoc i ksko je skinuo toleta. Sto ne kazu ko vodi sudisku organizaciju, ko naredjuje sudijama kako da sude i na koje utakmice ih planski salju. Sto ne priznaju javno ono sto i nasi igraci javno govore da titulu videti necemo dok je zvalonja...
  13. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    President O sudijama necu sad da pisem, to cu jedno vece na temi srpski fudbal kad se napijem, ali tu je sve jasno i to ne mozemo ispraviti dok je na vlasti ovaj sto sad u americi priznaje nezavisno kosovo. Ti pominjes samo vojvodinu i pazar, a ja pricam o svim nasim kiksevima od kad je savo bio...
  14. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Ja nisam nikakav insajder, jedino znam neke sudije i preko njih neke ljude u savezu. Izgubili smo od narkomancine po ko zna koji put i to primamo onakve golove u 90 min i u nadoknadi, sve kiksevi odbrane i to brutalni. Sumin crveni cist, jovanovic jeste gresio ali to nije opravdanje. Jel sudija...
  15. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Da je igra bila na visem nivou ne bi gubili od pazara, narkomancine ciganske i ostalih boranija. Svaka druga utakmica blamaza. Tacno ke da cigane skinuti sa prvog mesta necemo dok je ovaj na vlasti, 2017 je bila incident i splet jos nekih drugih okolnosti. Od stanojevica ocekujem seriju pobeda u...
  16. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Ma strasan je savo, u proseku zaostajao 30 bodova za ciganima, kiksirao svaku drugu utakmicu protiv boranije, a nije prezimio u evropi. Na stranu to sto je sam sebi pravio ekipu, najavio na pocetku sezone borbu za titulu kao prioritet, a izgubio istu u avgustu. Na stranu to sto je kao covek...
  17. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Sokiran sam ovim potezom stanojevica. On kao da se ne seca njegovih katastrofalnih igara u nasem dresu. Dobro, sam ce da kusa corbu koju je skuvao, a kako je poceo brzo ce i on postati nas bivsi trener.
  18. FK Partizan 2020/21.

    Stojance To mozemo da trazimo od stanojevica kada on bude formirao ekipu kao savo i kad bude rekao da je zadovoljan njome. Koliko smo puta u poslednjih 20god prezimili u evropi i koliko je trenera proslo u tom periodu? Imamo 3 pismena igraca u timu, ostalo ispod proseka. Ono sto ja trazim od...
  19. FK Partizan 2020/21.

    Jos da se zvalavom srusi avion pa da krenem ponovo na utakmice kao nekada i da trosim pola plate na voljeni klub
  20. FK Partizan 2020/21.

    Titula je izgubljena vec u avgustu, a jasno je da ovde ni gvardiola ne bi uzeo titulu jer cigani sem derbija ne mogu izgube bodove u kokezinoj ligi. Tako ce biti dok je zvalonja na vlasti i nikakvi treneri pa ni stanojevic nam ne mogu pomoci. Ono sto je lozitivno barem necemo kiksirati svaku...
Top