Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. delicPFC

    Uprava i marketing

    Ovaj se bukvalno sprda sa nama...
  2. delicPFC

    Uprava i marketing

    Pa Zabranjeni su svoj stav prema upravi jasno izneli, maltene od samog pocetka svega ovoga i nije se promenio koliko ja znam.
  3. delicPFC

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Lepa ti je to ideja, ali skauting KKP-a se svodi na to da se pozovu Misko\Raskovic ili neko treci i da nam kazu sta imaju na lageru. U nekim slucajevima nam to preporuce neki bivsi igraci, treneri koji su dobri sa nama i slicno. Uglavnom, tu sve ide preko preporuke ljudi kojima se veruje...
  4. delicPFC

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Pa ne pita se Dangubic tu nesto puno, jedino sta on moze je da kaze gde nece, ali ne i gde hoce. Nema to veze sto je on punoletan, menadzer je puno para ulozio u njega i logicno da se pita i da ga tera tamo gde ima para u zelji da ostvari profit, ali to nije nesto sa cime se ne moze izboriti...
  5. delicPFC

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ajoj al ste vi naivni...
  6. delicPFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Hoce li biti konferencije Vujosevica veceras? Da znam dal da cekam :)
  7. delicPFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ponosan sam! Ponosan sam pre svega na sebe, jer navijam za klub ciji je ljuti protivnik malogradjanstina, ponosan sam na sve one koji su spremni da se toj malogradjanstini suprostave bez obzira koliko su brojcano nadjacani i kakvi su kao ljudi, ponosan sam na sve nas. Mnogo mi je zao sto...
  8. delicPFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    POD HITNO istupiti iz srpske lige i igrati samo JADRANSKU, ionako smo ''bagra jugoslovenska'', pa nek se stub srBstva igra sam i nek im pehar uruci Vucic!
  9. delicPFC

    Uprava i marketing

    Lazare mafija je upravo taj drzavni aparat. Mi zavisimo od toga da li ce nasa mafija zrtvovati neke svoje clanove da bi se dodvorila EU ili ne.
  10. delicPFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Zavuko nam ga je na kraju Vujosevic samo tako.
  11. delicPFC

    Dule Vujošević

    A zasto nije doveo nekog prosecnog iskusnog igraca od 100 soma da samo pokrije te minute(i pre povrede Vestermana je bilo potrebno). Zasto nije doveo Bjelicu, zasto je sutnuo Gordica, zasto nije doveo Kalinica, sve ih je imao ''na tacni''. Ja ne kritikujem njegov rad, niti prizeljkujem da ode...
  12. delicPFC

    Uprava i marketing

    Pedja Mijatovic sigurno nema para da kupi Partizan. U nekoj idealnoj kombinaciji on bi saradjivao sa vlasnikom i upravljao klubom umesto njega. Ovaj Popovic... Ja sam samo za nekog ko nije napravio kapital na Balkanu, ovaj ispunjava te uslove, ali ja pojma nemam ko je on, ovako na prvu loptu mi...
  13. delicPFC

    Uprava i marketing

    Vidim niko nije spomenuo, kad je rekao nesto tipa pa bio sam i ja u Grckoj, video i sam kako to izgleda u Ludogorecu i kad je zaboravio kako nam se zove stadion NN..NN..NIIJJJ...AA, kad nisam umro :D Bez obzira na sve to, nije on uopste bezopasan, naivan, glup kao sto izgleda. On je jako dobro...
  14. delicPFC

    Uprava i marketing

    Nisi, rekao je navijacima i ja sam cuo.
  15. delicPFC

    Uprava i marketing

    Ja ovo ni ciganima ne bi pozeleo! A cigane mrzim iz dubine duse.
  16. delicPFC

    Uprava i marketing

    Svima puna usta Barse i Reala, a niko ne zna da drzavi duguju pun kurac miliona za poreze i da zive uglavnom od marketinga. I kako ti to da preslikas u drzavi koja gleda da ti uzme svaki dinar i gde ljudi nemaju para ni za sta sem za kartu (vecina bar), a ne da ce da masovno kupuju dresove i...
  17. delicPFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Sto se sezonskih tice - one se prodaju za 40-60 evra, bar meni nisu nudili za manje ili vise od toga, ali verovatno moze i za jeftinije. Te karte se dobijaju DZABE, moze da prica ko sta hoce, ali to je istina. Ako agenti dobijaju po povlascenim cenama, a prodaju karte za 30-50% cene, koliki je...
  18. delicPFC

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Agenti duze vreme dobijaju sezonske, ni klub, ni oni nemaju nameru da prestanu s tim. 120 evra nije mnogo ,ako se uzme u obzir broj utakmica, ali je 120 evra mnogo odjednom dati, mnogi od nas ne mogu toliko da daju odjednom. Jednostavno, dati na 2-3 rate, ako se rata ne plati u roku, ukinuti...
  19. delicPFC

    Uprava i marketing

    Ne kazem da Profesor nije u pravu i da nije uocio problem... Ali ako cemo da cekamo da se drzava i drustvo promene onda bolje da se ugasimo jer se to nikada nece desiti, bar mi koji ovde pisemo to doziveti necemo. Mi treba da gledamo da se brze bolje, kako znamo i umemo ''odvojimo'' od ove...
  20. delicPFC

    Uprava i marketing

    Pravi trenutak nije, ali ovaj ce jos ko zna koliko godina biti tu, o cemu mi pricamo bre... pa kad je dobar trenutak ? Ja ovo ne mogu vise ni dan da izdrzim, sutra bi potpisao da nas tutnu u 5. ligu i da se otarasimo politicara, toliko ne mogu da izdrzim trenutno stanje. A inace ce da nam...
Top