Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2014/15

    Bravo momci!!! A najvise zasluga ide naravno Milenku Tepicu, samo me je Macvan malo iznervirao onim forsiranjem suta pri kraju. :napred Partizan
  2. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Scepovic dao go za pobedu Majorke u gostima. Izgleda da familijarno prorade kad odu iz Partizana.
  3. Uprava i marketing

    Svaka Vam čast. Sad sam pročitao na Sportalu. Vidim da nas b92 baš ignoriše...
  4. FK Partizan - sezona 2013/14

    Dobro je... Mada smo u drugom poluvremenu imali dosta šansi. Samo mi nije jasno da ovaj Kojić ne može jače da šutne loptu na pet metara od gola.
  5. FK Partizan - sezona 2013/14

    Nije bas iz tunela, nego naslonjen na reklame kod korner zastavice.
  6. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    A ovaj ciganski žurnal prvo stavlja izjavu Đembe-Đembe da je Partizan veliki klub a onda odmah ispod izjavu onog peruanca kako su cigani najveći klub. Da li može nekad nešto naše da bude najveće u nekom mediju?!
  7. Superliga 2013

    Kakav dan za cigane, izgubio vodapolista u Parizu a izgubi i mutirani klub iz Železnika. Plus i ova mihajlovićeva ekipa u bojama dresova 65% stanovništva Srbije gubi na poluvremenu.
  8. Superliga 2013

    JEBI ČOVIĆA!!!!
  9. Superliga 2013

    Koliko je ozbiljna Čakarevićeva povreda? Vidim da odavno nije u sastavu.
  10. Dres Partizana - nekada i sada

    Baš taj na tvom avataru je koštao 10 eura u Solunu posle prijateljske sa Grcima u njihovom butiku.
  11. ABA-liga 2012/13

    Sujeta je čudo.
  12. Rukometni klub Partizan

    I da li se zna za kad je odložena utakmica sa kurvom2?
  13. Liga šampiona 2012/13

    Izgleda da je mesto desnog beka u Partizanu ukleto, jebote. Dečko je jednostavno zaboravio da se pomeri sa stative i onda posle gola Kiprana stidljivo diže ruku blago savijenu u laktu, kao sramežljivi prvačić u školi...
  14. VК Partizan, PK Partizan

    I Živko kod cigana?! Nisam bio nekoliko dana na forumu ali ne mogu da verujem i da Grobari prelaze tamo, pa Gocić je u Rimu pevao navijačke pesme jače nego većina tribine. Garant ga mi nismo hteli.
  15. Teniski klub Partizan

    Ja sam to čitao u žurnalu.
Top