Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Kejp

    Zimska Radio Mileva 2017

    Jel to stiže paket Goran Pandev i Mirko Vučinić?
  2. Kejp

    Zimska Radio Mileva 2017

    I preziva se na P :)
  3. Kejp

    Liga Evropa 2017/18

    Pre svega, klub da hoće mogao bi da uvede rigoroznu kontrolu da se spreči unošenje bilo kakvih pirotehničkih sredstava na stadion. Meni su na jednom derbiju i to sam išao na zapad pretresli sve džepove na torbici i terali me da skinem mali privezak sa ključa i da ga bacim tu ispred ulaza, a na...
  4. Kejp

    Liga Evropa 2017/18

    Ko na golu ima Kljaju i Danka se plaši! Realno je da smo favorit u odnosu na Videoton, ali ne treba ih potcenjivati kao što ovde rade mnogi. Potencira se da su igrali nerešno u ligi i sa nekim amaterima a ipak sa druge strane su izbacili Bordo u prošlom kolu, nisam siguran da bi i mi to uspeli...
  5. Kejp

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Da smo hteli u LŠ, morali smo dovesti jakog golmana, barem jednu štoperčinu, a ni levi bek ne bi bio na odmet. Ovo isto važi za napadanje prolaza grupe Ligu Evrope. Očekivati da tim koji je bio dominantan ali u jednoj od najgorih liga na svetu nadigrava i Evropske klubove nije realno. Puste...
  6. Kejp

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Protiv Olimpijakosa. Prva kod kuće.
  7. Kejp

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Ovde možete pratiti žreb: http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2018/draws/round=2000879/index.html
  8. Kejp

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Zanimalo me je kako su se potencijalni rivali iz Q3 runde proveli u Evropi ove sezone, pa ću podeliti i sa vama. S obzirom da ovogodišnji šampioni Rumunije (Vitorul Konstanca) i Hrvatske (Rijeka) imaju manji koeficient od nas i da postoji realna šansa da Legija Varšava i Vitoria Plzenj ne budu...
  9. Kejp

    FK Partizan 2016/17

    Ako moze neki dobar link, hvala unapred!
  10. Kejp

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Slika i prilika fudbala. Ljudi koji nemaju para, plaćaju karte za utakmicu i izdvajaju svoje vreme da bi gledali ovo smeće od čoveka, koji će za to svoje trčkaranje dobiti ogromne pare (ničim zaslužene) a potom ih i izvređati na najklošarskiji mogući način. Da masa troši pare i bude...
  11. Kejp

    FK Partizan 2016/17

    Ta pesma je jako ružna, i žao mi je što se ljudi uopšte lože na tu pesmu, čak i na zapadu i istoku gde bi trebala biti malo intelektualnija grupacija. Da se ja pitam, za sva ta vređanja familije i bilo kakve nac/verske osnove, prekidao bi meč i registrovao 3-0, mada ni to ih ne bi sprečilo...
  12. Kejp

    Prelazni rok 2016. godine

    Artem Milevski odigrao respektabilnu polusezonu u Rumunskoj Konkordiji. Ističe mu ugovor na leto. 4-3-3 (Marika - Milevski - Bozinov)
  13. Kejp

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Marko je doveo Radovića, Danka i Wobaya. Wobay kad je igrao za Nefči protiv nas, pokazao je da je odličan igrač, ali verovatno nam nije bilo u interesu da ga dovedemo. Olimpija ima +6 bodova, želim Marku puno sreće i da osvoji titulu, pošto mu ovde nije bilo dozvoljeno, a potom i u Evropi urade...
  14. Kejp

    TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

    Samo da nije lažna informacija, mada ne mora u Italiju ako je teško da se dogovore, može i neki Konyaspor ili Mouskron. Nek ode malo preko da vidi kako je tamo. :šal
  15. Kejp

    TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

    Šaponjic...Babović...još Ninković
  16. Kejp

    FK Partizan 2015/16

    I Nikolića su kaznili sa 3 meseca, ne sa brojem utakmice. Što se tiče ove kazne zbog pevanja "pola mađar-pola ustaša", znao sam da će nas kazniti zbog toga, ali očigledno mnoge na stadionu nije bilo briga za to, jer ih je baš pogodila pesma i bili su sve glasniji i glasniji nakon što je spiker...
  17. Kejp

    Liga Evrope 2015/16

    Ima veze, jer ako te je neko dočekao kao gospodu, a ti onda njega dočekaš kao da si klošar, zaslužuješ sve najgore. Neverovatno je kakvih imbecila ima u našem narodu, to je prosto fenomen, znao sam to i pre ove utakmice ali eto uvek mogu još više da me iznenade sa svojim pričama i delima. Kada...
  18. Kejp

    FK Partizan 2015/16

    Ako se to desi, ne bi me čudilo da prođemo makar prvu nokaut fazu u Evropi. Karma je čudo
  19. Kejp

    Liga Evrope 2015/16

    Glasajte za Abua http://uelmvp.uefa.com/
  20. Kejp

    Liga Evrope 2015/16

    Molim vas da okacite neki dobar link. Uvek pitam i nikako da sacuvam sajt :)
Top