Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2017/18

    Moj mentalni sklop ne moze da se pomiri sa tim da covek koji daje ovakve izjave posle utakmica moze da bude trener Partizana!!!
  2. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Tako je....to je taj momak. Imao je opasnu varku telom, lako se oslobadjao cuvara i taj osecaj za gol ga prati jos kad je igrao za petlice. Birma je dobio poziv da ide na pripreme sa prvom ekipom a po meni nije bolji igrac....kampovanje lopte moze da prodje u mladjim selekcijama ali u seniorskoj...
  3. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Treba obratiti paznju na malog Stefana Djurica...u mladjim kategorijama je bio paklen, odlicna tehnika i neverovatan osecaj za gol. Nisam ga gledao ove godine ali vidim da je standardan i da je uvek medju boljim igracima. Imao je sve sem fizikalija....mozda se nesto promenilo u odnosu na...
  4. Liga Evropa 2017/18

    https://www.youtube.com/watch?v=nGLKd3gliLg
  5. FK Partizan 2017/18

    Bio sam u prilici da gledam treninge nekoliko dana. Duca se povredio juce na prepodnevnom treningu tako da ga je zavrsio ranije. Ne znam koliko je ozbiljno. Imali su igru 6 na 6 + joker i u jednom duelu je ostao da lezi. Mislim da nije nista preterano ozbiljno, da je samo jaci udarac ali...
  6. FK Partizan 2016/17

    Svaka cast Leonardu na lepom golu ali sta da radimo za onu gresku na sredini terena kod drugog gola?! (Saranova necu spominjati, nije vredan komentara) :banghead
  7. FK Partizan 2016/17

    Kvalitet Kosovica je upitan posebno kad je u pitanje igranje u Partizanu....druga stvar je tu cudna. Prosle polusezone Tomice je maksimalno forsirao Kosovica iako on nije pruzao preteano dobro partije ali to je njegov stav bio. Sta se desilo pa da je taj isti Kosovic trcao krugove van ekipe, to...
  8. FK Partizan 2016/17

    https://www.youtube.com/watch?v=OF3CbClvbtk
  9. FK Partizan 2016/17

    Da smo ozbiljan klub trener kao sto je Tomic nikad ne bi ni prosao pored klupe ali dobro, on je na nasu srecu zavrsena prica. Puna podrska za Marka.
  10. FK Partizan 2016/17

    Tomic je ispadanjem iz Evrope pokazao da nije dostojan Svetinje....nije cak ni Teleoptika ali to vise nije ni vazno. Kad je poceo kao selektor u FSS dobio je jednu od najboljih generacija 96...naravno, nista nije uradio (Paunovic sa 95. i 96. dominirao). Ni sa 98. nije uspeo nista da bi onda...
  11. FK Partizan 2016/17

    A zasto je sam kriv.....decko uopste ne igra od dolaska trenercine Tomica. I ja da sam na njegovom mestu bih uradio istu stvar. Na sve to, ovi iz uprave moraju to da urade jer nemaju novac a ni resenje. A mislim da su namerno odlozili prodaju da ne ispadne kako prodaju igraca odmah po ispadanju...
  12. FK Partizan 2015/16

    Juce za Mladu dva najbolja igraca Lukic i Zivkovic......ni jedan od njih ne igra. E moja Upravo i Ivane Tomicu!!!!!!!
  13. FK Partizan 2015/16

    Sale Kapiten je tada ocepio jos neke igrace i to nikako nije bio dobar potez jer su se poljulljali odnosi u svlacionici posle toga sigurno.
  14. FK Partizan 2015/16

    Nisam stigao da odgledam utakmicu pa ako neko moze da analizira igrace pojedinacno, kako se Grba snasao na mestu beka itd...
  15. FK Partizan 2015/16

    Stevanovic igra za Teleoptik na mestu stopera.
  16. FK Partizan 2015/16

    Pogodak u centar....svaka cast na ovom zapazanju.....sve je tako od reci do reci.
  17. FK Partizan 2015/16

    Ima li neki ispravan link?
  18. Liga Evrope 2015/16

    Defanzivni skok mu je odlican i to je jedini segment igre u kome on zadovoljava kriterijume...sve ostalo je slabo, bar za sada. U svakom slucaju on veceras igra na svojoj poziciji, nece sigurno biti eksperimentisanja. I Abu se vraca na levu stranu.
  19. FK Partizan 2015/16

    Mislim da ce odmoriti vecinu tako da je to prilika da oni sa manjom minutazom dobiju sansu a opet ce to biti ekipa koja moze da se nosi sa Pazarom. Ilic, Lukic, Saponjic, Trujic, Ninkovic....ne pamtim kad smo imali na klupi igrace koji kvalitetom ne zaostaju za onima u prvih 11.
  20. Radio Mileva 2015

    Mali Neca Mihajlovic je 96. godiste i u kadetskoj reprezentaciji je sedeo na klupi jer je tada Radonjic dominirao. Videlo se i tada da je solidan igrac a ono sto sam video kad smo igrali protiv Rada, moram priznati da me veoma iznenadilo. Momak je mnogo napredovao i mislim da bi bilo dobro da...
Top