Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Magelan

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Brišite. Greška.
  2. Magelan

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ovo za Džikića sve stoji, uz to ćemo saznati koji su novi trendovi u Nju Jorku i Berlinu, šta je urbano, hips, kakva se zika sluša, šta se nosi, šta furaju mladi...
  3. Magelan

    FK Partizan 2020/21.

    Nenad Lalatović: Mi smo drugi, ne znam što se piše o Partizanovom zaostatku za Zvezdom Još jednom hvala Savi Miloševiću što ovog nije postavio na svoje mesto. Lako ćemo mi našu (ne) stručnost da stavimo po strani. Dobijam ospice od ovakvih izjava.
  4. Magelan

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Velika sujeta zahteva veliko znanje. Inače je komična.
  5. Magelan

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Četiri Angole mogu da se nađu na svakom ozbiljnijem basket terenu u Srbiji.
  6. Magelan

    FK Partizan 2020/21.

    Brišite. Da ne rasplamsavamo raspravu.
  7. Magelan

    FK Partizan 2020/21.

    Preglupa izjava Miloševića. Fudbal se igra zbog navijača. Smetaju mu komentari 'nestručnjaka' ali mu zato ne smeta što zbog tih 'nestručnjaka' zarađuje više od inžinjera NASE. Drugo, nisam video da milijarde ljudi uživo gledaju eksperimentalno cepanje atoma ili šta već u laboratoriji. I...
  8. Magelan

    FK Partizan 2020/21.

    Mene brine da li je Stanoje odabrao gde će dogodine, Bundes liga ili Primera... Mada... I Anćelotiju se trese klupa u Evertonu... Neka prva stvar koja meni pada na pamet da smo izgubili tu startnu prednost da nas se plaše. Ulaze u meč sa mnogo više samopouzdanja jer znaju da mogu da nas...
  9. Magelan

    FK Partizan 2020/21.

    Stvarno nema smisla što nije uveo i Lolu, samo je još on falio na terenu.
  10. Magelan

    FK Partizan 2020/21.

    Lično osećam veliku potrebu da se izvinim Savi (iako nikad nisam rekao da treba da ide) što nisam video malo dalje i više šta je on hteo da uradi sa ovim timom. Iz ovog ugla mu zameram samo što nije imao plan B, varijantu za bunker ligu. Isto tako sam i razočaran posle ovog derbija u...
  11. Magelan

    FK Partizan 2020/21.

    Ja bih samo rekao da više nemamo pravo da kukamo što se Napredak ili Radnik nama povukao u bunker i postavio autobus, jer mi smo to isto uradili večeras. Podjednako jadno kao oni. A kad iz takve igre primiš gol ili ne daš jedan u kontri, onda ispdneš smešan. Ovo večeras se moralo dobiti.
  12. Magelan

    KK Partizan 2020/2021

    Kakav smo mi buržujski klub - dovodimo igrača iz Kolumbije da maše peškirom sa tribina / klupe. Jer ovi domaći to ne umeju dobro... Čista egzotika... Na početku sezone bih igračima objasnio, pod pretnjom novčanog kažnjavanja, da FMP mora da se igra kao da je Real. Ovo smo dobili na suv...
  13. Magelan

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Bespredmetno je da polemišemo oko stvari oko koje se ne slažemo. Imao je ugovor, imao je reputaciju. Da je hteo mogao je da ostane. Ako ništa da bude trn u oku, da ne da na sebe, da ne da da ga oteraju. Ima malo i do moje utopije da bi na klupi nekog ko ide glavom kroz zid za Partizan, ali i AT...
  14. Magelan

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ja sam načelno još ljut na Trinkijerija što je otišao, ali ne stvarno ljut-ljut, već ljut u fazonu kad bivša do koje mi je i dalje stalo nađe novog dečka pa mi krivo. I da, Gagi Nikolić, budimo seriozni.
  15. Magelan

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Ja sam sinoć na samom početku meča popizdeo što mi uopšte igramo ovo drugorazredno takmičenje jer time pristajemo da nas smatraju drugorazrednim klubom u Evropi. Onda nas tako odvali blago iznadprosečni tim iz tog takmičenja da ne znam šta da mislim dalje. Mislim da je Huventud i taj poraz u...
  16. Magelan

    KK Partizan 2020/2021

    Ne znam šta smisleno da ti odgovorim. Porediti čoveka koji je svojih 15-20 godina života profesionalno posvetio jednom sportu sa čovekom koji verovatno nikad nije uzeo košarkašku loptu u ruke...
  17. Magelan

    KK Partizan 2020/2021

    Meni o Šćepanoviću najviše govori to što je menjao Trinkijerijev sistem, samo što još nisam razlučio da li je dobro ili loše. Mogao je da prihvati stari sistem da ga gura i to bi mu bila sigurica. A opet hteo je svoje i to je isto za poštovanje. Samo što je Partizan preveliko ime pa je trebalo...
  18. Magelan

    KK Partizan 2020/2021

    Koristan je ako imaš preostala 4 igrača ofanzivno potentna. Ne priznajem za profi igrača na solidnom nivou da jedino što ume jeste da čuva od 1 do 4. Inače veliki broj četvorki ne može da sačuva. Njemu svaka čast, ali em je bivši cigan em nedovoljno dobar košarkaš. Mika je pismen igrač. Meni se...
  19. Magelan

    KK Partizan 2020/2021

    Jedino što mi više ide na k od Dangubića (nema potrebe da elaboriram 2 skoka za 30 minuta itd.) jeste ova sprdnjica Mika Hakinen (mislim na nadimak, ne na njega).
  20. Magelan

    FK Partizan 2020/21.

    Sad kad sam se raspisao na KK temi kratko još ovde. Kad napišem dva, tri posta dnevno osećam da sam preterao. Elem, sve priče Savo/Stanoje, Miljković, pojačanja, ovaj smeta, ovaj se ne trudi, Miljković, Sadik, Šarloa, sve se svodi na to da Stanojević jednostavno MORA da dobije derbi. Briga me i...
Top