Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Теслић

    FK Partizan 2023/24

    Šta reći, sve bi oprostio ali dati krilnom napadacu dva zuta na takav nacin, pogotovo drugi zuti na njihovoj polovini kada mi napadamo i imao posjed?! Bod kao kuca, prvo mjesto na tabeli a sledecu ih dobijamo. Owusu mora biti zamjena Nathu u ovakvim utakmicama, nema tu dozu agresivnosti da...
  2. Теслић

    FK Partizan 2023/24

    13:30h prenos na Areni 1
  3. Теслић

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Bas to sam i ja primjetio, i on sam za sebe kaze da je lazna devetka. Ne sumnjam uopste u Igora Duljaja i njegovu viziju na kojoj poziciji ga on vidi, ali sumnjam da ce se ovaj momak uklopiti i praviti razliku ove polusezone, mozda tek od ljeta, nadam se da grijesim. Zelim dobrodoslicu svim...
  4. Теслић

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Zato je steta sto nije iz Sjeverne Koreje.
  5. Теслић

    Letnji prelazni rok 2023

    Druže za te pozicije moraš imati prespremne igrače koji mogu da izdrže tempo trčeći ofanzivno/defanzivno. Edit: I moraš imati tehnički potkovane igrače koji mogu da zadrže loptu i iskreiraju ponekad nešto a ne samo da čekaju ko će im poturit loptu da bi oni centrirali sa strane. A mislim da...
  6. Теслић

    Letnji prelazni rok 2023

    Tacno sa 28 god. (ako se ne varam) je Vulicevic stigao u Partizan i igrao odlicno,sigurno i zrelo. Nazalost kasnije povrede su ucinile svoje....
  7. Теслић

    KK Partizan - transferi

    Alo ljudi koji vam je, ko ga sisa?! Sta bi tek trebao uraditi jedan Zeljko Obradovic? Ko zna za sta je ovo dobro, samo se nadam da nismo propustili nekog drugog igraca dok smo cekali da se ovaj porodi. Podrska za Zeljka, strucni stab i ekipu. Napred Partizan! EDIT: To je ta njegova rijec koju...
  8. Теслић

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ovu zastavu istaći u čast Matiasa, zastava ostrova i Francuske kolonije Martinique.
  9. Теслић

    FK Partizan 2022/23.

    Zelim da pohvalim igru Belica i pozelim mu brz oporavak, tako se bori za grb Partizana. Natho je KLASA, pravi lider i gospodin, steta sto nije mladji par godina. Rikardo sto se mene tice za klasu ispred Klea kojeg izuzetno cijenim.
  10. Теслић

    FK Partizan 2022/23.

    Potonule mu ladje ali ce ipak da uzme par hiljada. Sto da ne,otvorila se sansa?!
  11. Теслић

    KK Partizan - uprava i marketing

    Sto se tice dresa nadam se da nece biti te zute boje nikako, i da nece upropastiti grb kao prosle godine.
  12. Теслић

    KK Partizan - transferi

    Uh.. ja mastam o Nikolici, da dodje ovu sezonu na pozajmicu dok ne premostimo i da uz njega stasava i Balsa. A sledeca sezona je Balsina u to ne sumnjam, samo da ga zdravlje posluzi.
  13. Теслић

    KK Partizan - transferi

    Znam da je off. ali Hezonja bi bio najzvucnije pojacanje od svih igraca koji su dosli i koji se uopste dovode u vezu sa nama ove sezone.
  14. Теслић

    FK Partizan 2022/23.

    Ovaj Dijabate ima noge malo deblje od čačkalica...
  15. Теслић

    KK Partizan - transferi

    Na Engleskom se izgovara Eksum a na nasem Egzum.
  16. Теслић

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Dobrodoslica novom igracu, nadam se da nije neka kombinacija. Sta vam je ljudi sa odlaskom Zdjelara? Pa on mora da ostane, napokon imamo vezni red dosledan Partizanu, ali samo ako ostane ovako kako jeste. Odlazak Zdjelara u ovoj situaciji za mene bi bio isto kao i odlazak Rikarda.
  17. Теслић

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Nismo samo njega plaćali, tu su u Jojic,L. Markovic,Fejsa,Miletic itd... nista ljudi nisu doprinjeli,sto se mene tice bolje da su mladji od 17,18god.igrali. A najvise sam se razocarao u Jojica, taj lik mi se ogadio sa onim svojim sminkerisanjem i nekim fotografijama...
  18. Теслић

    FK Partizan 2022/23.

    Samo ako ostane Zdjelar, mozemo reci da smo napravili dobar posao u veznom redu, i Andrade i Fejsa su konkurenti za prvih 11. sto je po meni veliki plus u odnosu na proslu godinu. A ono sto mi se nikad nije svidjalo kod Fejse je sto lik skoro pa svaku loptu vrati nazad, a ona asistencija Lutovcu...
  19. Теслић

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Moj predlog da se zabrani ovaj sugavi portal na forumu..
Top