Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. macan666

    FK Partizan 2022/23.

    Pokušavam da nateram sebe da krivim ove nesrećnike na terenu, u upravi... ali ne ide. jbg. Krivi ste VI, koji ste pljuvanjem aminovali teranje Stanoja, Markeca, Miljka, Zeke...
  2. macan666

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    U Pioniru skineš gaće posle par upaljača na terenu, pa onda gineš pred svojih 20000. Vidi to onaj odozgo...
  3. macan666

    Liga Konferencija 2022/23

    Lako je vredjati i kurčiti se za tastaturom.
  4. macan666

    Liga Konferencija 2022/23

    Nedovoljan kvalitet igrača u napadu, nezalaganje, fizička inferiornost kod krila, spor centralni napadač. Ako nejaka Portugalska liga ima 6 klubova Santa Klara jeste fenjeraš., U novembru i decembru smo se raspadali jer je forma bila tempirana za ovaj deo godine. Liga bez briga je imala 1/2...
  5. macan666

    Liga Konferencija 2022/23

    A Stanoje? Pisao sam milion puta.
  6. macan666

    Liga Konferencija 2022/23

    Jbg, ja nikoga ovde nisam vredjao. Eventualno sam pisao da ne znate baš mnogo o fudbalu. Ko je bio u pravu, vidi se na terenu.
  7. macan666

    Liga Konferencija 2022/23

    Bukvalno me je bilo sramota juče. Znam da Gordan nije trener ali nadao sam se da bar može malo da podigne ekipu, jer svakako sledi raspad na jesen, medjutim čovek je uspeo za dve nedelje da izgledamo još gore. I sad kao raspravljamo koga bi želeli u LK? Pa cirkus... Nama poluprofesionalna...
  8. macan666

    Liga Konferencija 2022/23

    Kamo sreće da su štoperi naš najveći problem. Ne postoje štoperi koji će da odbrane i pokriju šta treba ako vezni igrači protivnika primaju lopte neometano na 25-30 metara od gola. Mislim da nas čak štoperi spašavaju od debakla na svakoj utakmici. To što je Stolica uradio od ekipe ne može preko...
  9. macan666

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Banjak nikad nije trebalo ni da dolazi u Partizan. Nema kvalitet, plus je sklon povredama. Ostvaruje se polako taj san da igraju 11 crnaca. Treba polako da ih dovodimo i u omladinsku školu, mada možda ih pokvare, kao ovu našu decu. Inače, postoje neka pravila u fudbalu koja se nisu promenila...
  10. macan666

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Dobro da sada imamo prave virtuoze na desnom beku. A tržište puno. Videti, možda Riki ima nekog zemu... Ma dovesti celu repku Zeleonarskih ostrva. samo da ne gledamo ove ex-yu reprezentativce i povratnike.
  11. macan666

    FK Partizan 2022/23.

    Napokon se vratih iz banovine. Pozdrav braći grobarima, ne stigoh na vreme da kukam za Saletom i opljunem Stolicu, ali zato u pravi čas da poželim srećnog Gordana, Živinog najboljeg đaka i omiljenog igrača, svima koji slave. Imao sam tu (ne)sreću da igram protiv njega, a i da čujem iz prve ruke...
  12. macan666

    FK Partizan 2021/22.

    KUP JE NAŠ! Osvajamo kao prošli put, verovatno će Borjan da bude (opet) asistent. Ova rapsodija od igre u 1. poluvremenu je skoro pa kao što kurva igra celo proleće... za prijavu UEFA-i.
  13. macan666

    FK Partizan 2021/22.

    A šta je tvoje mišljenje? Pare su nabavljene neverovatnim umećem Ostoje M., pale su sa Marsa ili igrači igraju za sendvič i limunadu, došli za dž zbog Želimira? Žao mi je da ti rušim sneška ali napredna marva je umešana u svaki projekat u ovoj nazovi državi.
  14. macan666

    FK Partizan 2021/22.

    Kakav bre rivalitet? Ja volim KK podjednako kao i FK, ali fudbal mi je bliži i bolje ga poznajem jer sam igrao aktivno. Odrastao sam na Jugu ali i u Hali sportova, podjednako. Ovde seru po fudbalskom klubu, igračima, treneru a mačku nisu šutnuli sa praga, ne znam da li bi uboli ulaz na JNA. Ali...
  15. macan666

    FK Partizan 2021/22.

    Jbt, jel vi stvarno mislite da su igrači roboti? Da su neosetljivi na uvrede sa tribina, posebno ako dodje 200 ljudi na utakmicu. Koju motivaciju imaju naši igrači, ako se konstantno pljuju posle svakog kiksa i pored realno odličnih rezultata. Gledaju KK koji je pre samo par godina preživeo...
  16. macan666

    FK Partizan 2021/22.

    20.000 ljudi na basketu, 500 na JNA. Nema potrebe da nas iko kune, sami smo sebi jinx.
  17. macan666

    Evrokup 2021/22.

    Igrali smo sa 4 amerikanca produžetak... Ako je to budućnost Partizana, dovedite još jednog, možda i osvojimo nešto
  18. macan666

    FK Partizan 2021/22.

    Ovo juče smrdi na više nivoa. Grad izlepljen plakatima Stanoja u ludačkoj košulji. Katai i Ivanić šetaju po terenu. Sudjenje znalački perfidno. Uvodjenje Natha 5 minuta pre kraja. Suviše je para uloženo u kurvu da bi igrala Ligu konferencije dogodine.
  19. macan666

    FK Partizan 2021/22.

    To nisu novine, to je toalet papir. Lažu naravno. Dodji Sale, umesto Stanoja, da te 4umski kritičari ocene. Upamtite ovaj post, samo me zanima koliko će vremena da protekne do komentara tipa "šta će nam trener početnik'', ''bio si legenda kao igrač ali..." itd. Dobronamerno naravno, jer forum...
  20. macan666

    FK Partizan 2021/22.

    Stanoje treba da dokazuje da je pravi?! E svašta ljudi umišljaju. Koji to naš trener ima 6 pobeda u derbijima... IKAD? Možda Tumba za 10 godina i 30 derbija. Koji to naš trener ima LŠ? Lotar Mateus i AS. Proleće u Evropi? Na prste jedne ruke. Borba za titulu od kada je picousti preCednik? Marko...
Top