Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. ProvencanoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Najveci utisak od veceras mi je koliko je ova ekipa energetski slabija od proslosezonke...mislim da je nemoguce nadoknaditi nedostatak Lesora, i Dantea, pricam sada o energiji pomenute dvojice igraca..nedostaje i smirenost Pape svakako. Prosle sezone si imao tu dvojicu koji su svojom energijom...
  2. ProvencanoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ma mani se brate simpatizera kojima ne daj boze da prokomentarises Zeljkovu neku odluku.
  3. ProvencanoPFK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zahvaliti feneru i sarasu ometenome sto je kurvu u zivot vratio. Igraci se usrali gamadi sa tribina, nisu znali gde bodu. Daj Zeljko pocni jos koju sa retardiranim petorkama sa sve Tristanom, dobar ti je to faktor iznenadjenja. I trazi tajmaut na +20, sta kurac.
  4. ProvencanoPFK

    FK Partizan 2023/24

    Dobro jutro ljudi moji, Igor Duljaj je tukao najskuplju gamad u istoriji srpskog klupskog sporta.
  5. ProvencanoPFK

    Letnji prelazni rok 2023

    Ovaj ima da pobegne posle dva meseca kad izvali koliko kasni plata.
  6. ProvencanoPFK

    Letnji prelazni rok 2023

    Neće me čuditi ako i on potpiše.
  7. ProvencanoPFK

    Letnji prelazni rok 2023

    Da, vratio se Šćekakadabra. Ko hoće nek ne čestita.
  8. ProvencanoPFK

    FK Partizan 2022/23.

    Večeras smo imali prilike na delu da pogledamo taj "humanitarni derbi". Bacanje koskice, dizanja sa travice. Sve naravno pod tim da kurva ima 25+ bodova prednosti. Sta mislite sta bi bilo da je obrnuto? Verovatno bi gorela ova parodija od države. Sami smo krivi za sve. Jos cemo se mi nagledati...
  9. ProvencanoPFK

    Želimir „Željko“ Obradović

    O Želimire, o šampione !
  10. ProvencanoPFK

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Уживајте браћо Гробари!
  11. ProvencanoPFK

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Najlepsa kosarkaska utakmica godinama unazad u Evroligi !
  12. ProvencanoPFK

    Uprava i marketing

    @Goginhosa ma jeste istina, nema nista od Mijata. I ja sam za to da se ubuduće sankcionise bilo šta sa tih nerelevantnih portala, da ne kažem cigansko-napredno-gurbetskih.
  13. ProvencanoPFK

    Uprava i marketing

    Nevezano za to da li se Mijat vraća ili ne, samo da iskoristim priliku da se poserem u usta ovim teletabisima ciganskim od portala tipa espreso ili kurceva srbijadanas. Gamad ciganska, slavicemo 300 dana kada vam onaj zvalavi psihopata padne.
  14. ProvencanoPFK

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ne ide gamad na abu. Tj ne idu im zastave, obično se pojave kad se sve lomi, tamo polufinale/finale. Konkretno za sutra, mislim da oni kop nece imati.
  15. ProvencanoPFK

    Rukometni klub Partizan

    Ljudi da li je moguce da nigde na netu ne može da se nadje snimak tog skandiranja?
  16. ProvencanoPFK

    FK Partizan 2022/23.

    Uspeti u ovom cigansko naprednom okruzenju kada je u pitanju nas fk je ravno kao da neko kaze da je ocekivao nesto od Jevreja u Dahauu 42'. Na stranu sve, Gordan Petric nije trener za Partizan. Mislim da on nije trener uopste.
  17. ProvencanoPFK

    Atletski klub Partizan

    Gosn T is a man of culture.
  18. ProvencanoPFK

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ne mozes da igras EL gde ti pobede donesu grobari i arena dok u gostima ne postojis. I to je to.
  19. ProvencanoPFK

    Liga Konferencija 2022/23

    Ne znam da li ste skontali, kada smo izvuceni, kamera nije imala koga da snimi od "nasih predstavnika" tamo, ljudi lagano postoji sansa da niko od gadova nije ni otisao na zreb... Jebem ti zivot. Sto se tice ovog jada koji se odaziva na Kralj.. Ja ne znam jel lik nasmrkan redovno ili sta, sve...
  20. ProvencanoPFK

    Liga Konferencija 2022/23

    Neverovatno mi je da je nekom ovde potpuno isto nereseno, i pobeda... Pa mi ovakvim jebenim pobedama boostujemo to muceno samopouzdanje. I to pred kraguejvac koje moze biti zajeban a tek da ne pricam o derbiju. Pa jel mozete da zamislite derbi i ciganskog kera na klupi koji kidise na sudiju...
Top