Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. MrzimSebe VolimPartizan

    KK Partizan 2014/15

    x9b8tc Ja bih sto se tice kreativnosti i ideja sve prepustio GTR-u. Tako da vam je moj savet da ne troaite vreme na to kako da se telekom isproziva :D
  2. MrzimSebe VolimPartizan

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Luka Stojanovic postigao novi pogodak za Apolon
  3. MrzimSebe VolimPartizan

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    http://www.youtube.com/watch?v=82aqEnnLMN0 Gol za 2-0. Ljudi, cela generacija 94 koja je imala epitet one iz 1966 "Partizanove bebe" je raspustena. Dovoljno.
  4. MrzimSebe VolimPartizan

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Momak koji je ponikao u nasoj omladinskoj skoli u debiju za Apolon iz Limasola postigao gol. U pitanju je Luka Stojanovic, profil igraca koji neverovatno fali ovoj ekipi. Igra na poziciji zadnjeg veznog (tzv box to box)
  5. MrzimSebe VolimPartizan

    FK Partizan 2014/15

    Zasto nam je ponisten gol?
  6. MrzimSebe VolimPartizan

    FK Partizan 2014/15

    Bolji smo od gulanfera, ali u derbiju ne pobedjuje uvek bolji. A ove price o spustanju tenzije i opustanja nasih igraca zbog incidenta sa siptarima padaju u vodu. Ako u nesto ne sumnjam, to je mentalna priprema igraca Marka Nikolica pred derbi. Ajmo momci, jako i u meso! :napred Partizan
  7. MrzimSebe VolimPartizan

    KK Partizan 2014/15

    Partizan je neverovatan tim! Bravo momci! Mnogo bitna pobeda u trenutku kada nam je klub u teskoj situaciji. Da li je jos neko primetio prednju promenu Daloa(krosover) i ulazak u dribling iz kornera sa fintom u jacu stranu? Skinsi takav si :D( i Sasa takav si)
  8. MrzimSebe VolimPartizan

    KK Partizan 2014/15

    Secam se kako je Pavlovic kada ne dosao spominjao mogucnost ostanka i sledece sezone, ali kako vreme odmice sve manje verujem da cemo ga opet gledati u svetom dresu. Mislim da dugo nismo doveli igraca kao sto je Muric. Dzile je od njega napravio skoro gotov proizvod, a upravo to mene raduje...
  9. MrzimSebe VolimPartizan

    KK Partizan 2014/15

    Slazem se da ce faliti Edin. Ali zato nece faliti Radojevic :D
  10. MrzimSebe VolimPartizan

    Uprava i marketing

    Matori ako je to recept, izrasce mi dzungla na terasi :D @crno beli Cija god da je ideja, drago mi je da je ostvarena i da su se navijaci odazvali :ziveli
  11. MrzimSebe VolimPartizan

    Uprava i marketing

    U moru kritika na racun marketing tima, koristim priliku da pohvalim akciju "busen", od pre 2 dana :D . Savrsen primer kako od najbanalnije stvari da napravis dobar marketinski potez. Na prvu ruku kada sam cuo da na kupljeni artikal dobijas busen trave sa JNA, bilo mi je smesno. Iz sprdnje sam...
  12. MrzimSebe VolimPartizan

    KK Partizan 2014/15

    Citam na sajtu evrokupa i pise da je zreb krajem septembra. Da li se zna tacan datum? Protiv Armanija u petak, jel otvoren ulaz ili se placa karta? I hoce li igrati Milutinovic?
  13. MrzimSebe VolimPartizan

    FK Partizan 2014/15

    Koliko se secam Kleo je dao 20 golova za polusezonu onomad. A Skuntelaar ima sasvim dobre sanse ako ovako nastavi da ga prestigne :) Ali, njegovi golovi ce dobiti sasvim drugu dimenziju ako ga mune gurbetima na derbiju! Da ne govorim o pobedonosnom u Evropi. Videcemo...
  14. MrzimSebe VolimPartizan

    Uprava i marketing

    Jel to Djura cita forum? :D
  15. MrzimSebe VolimPartizan

    KK Partizan 2014/15

    Muric pravo pojacanje, odlican u napadu - odican u odbrani. Dalo i Milutinov nista pokazali nisu. Gagicu titula mvp-a prijateljskih meceva. Samo da nastavi ovako kada krene sezona i mozemo da racunamo na njega ozbiljno. Luka Bogdanovic ima mekanu ruku(to svi znamo :D), ako potipise Dule ce mu...
  16. MrzimSebe VolimPartizan

    Liga Evrope 2014/15

    Ljudi jel ima negde highlights sa meca da se gleda? Trazim po internetu i ne mogu da nadjem:?
  17. MrzimSebe VolimPartizan

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Jovic odlicno odradjuje ulogu koja mu je dodeljena u reprezentaciji. Agresivno odigra u odbrani, u napadu je 4-5 opcija i rezonski trosi lopte ako uopste mogu reci da ih i trosi. Sto se tice pojacanja, moje neko logicno misljenje je da cemo dovesti amerikanca verovatno na cetvorci (Dule je...
  18. MrzimSebe VolimPartizan

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Koliko vidim na netu, menadzer Dragicevicu je Brian Elfus. Sto nam verovatno povecava sanse kod njega, buduci da je bez kluba jos uvek. Elem, Muric je zvanicno potpisao na koliko? Citam razlicite informacije na internetu pa mi treba tacan odgovor.
  19. MrzimSebe VolimPartizan

    FK Partizan 2014/15

    Juce otputovao za Kipar i prelazi u Apolon. Momak je kolateralna steta. A bio je ubedljiviji i dominatniji od svih u toj generaciji. Propalo mu 2 godine u Portugalu. Ko zna, da smo izvukli Apolon mozda bi se pokenjao ovoj mrtvoj upravi koja je raspustila gotovo celu generaciju 94 koja je harala...
  20. MrzimSebe VolimPartizan

    Liga Evrope 2014/15

    Crno beli bravo, bravo!! :šal Skuntelar 2 gola, Andrija 2 asistencije. Lukac branio zicere. Miroslav trcao kao da ima motor u dupetu. Sasa Ilic plenio mirnocom kada je usao. Svaka cast igracima! U katastrofalnom stanju po klub oni su izborili LE. Naravno tanko je sve to za nesto ozbiljnije...
Top