Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Sasha Bely

    Rukometni klub Partizan

    Kako covek da se ne naježi . Stvarno ovakva borba dugo nije vidjena. Momcima opet kapa dole. U sustini sad tek vidim da nam je Kojadinovic doneo kup nebeskim skokom . Tacno bi dali gol i pobedili . Ali opet kažem penal ko kuća . Novo pravilo od prošle godine ali jbg.tako je. I protiv cigana je...
  2. Sasha Bely

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Zato će im za derbi i kavez biti veliki. Šteta . Taman je počela da se pravi neka sinergija medju svim navijačima ali ne da gazda. Ne znam ko bi normalan posle svega otišao na jug. Neka poruka za grafite… ništa . Od kad oni uopste prate Aba ligu?
  3. Sasha Bely

    Rukometni klub Partizan

    Dobar nam je golman, samo nemojte bas mnogo da ga hvalite . Hvala juce za kup do neba. Ali jedno brdo dva univerzuma. Osim golmanskih kvaliteta nema on mnogo dodirnih točaka sa JSDP. Ne bih inače broja krvna zrnca ali on je bas onaj…
  4. Sasha Bely

    Rukometni klub Partizan

    Bravo heroji. Najbolja utakmica koju sam gledao u poslednjih 10 godina. Pobediti 3 puta skuplji tim :respect Kakav šamar za prepotentnu novosadsku kurvu. Ovo nisu očekivali… Bio je penal na kraju za njih. Udarila kojadinoivca lopta u nogu . Al ko ih jebe ovako sladje.
  5. Sasha Bely

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Tesko vece. Svi smo se potajno nadali da ce nas pogledati onaj odozgo ali jbg. svi se plase Zeljka. Sezona El jeste neuspesna. Treba biti iskren i priznati. Da li svako a pogotovu Zeljko ima pravo na slabiju sezonu? Naravno. Posle onakve prosle sezone mislim da smo se upgrejdovali na svim...
  6. Sasha Bely

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mislim da konacno Imamo bolji protok. Bitna pobeda. Ako ne bude nekih namestaljki smesi nam se deveto mesto. Ne vidim kako Bakonija moze da dobije Real u Madridu.
  7. Sasha Bely

    KK Partizan - uprava i marketing

    I ko je domacin? Da priupitam jos jednom. Ako neko slucajno zna za propozicije. Ne ulazim u to da ne treba igrati I sve ostale svinjarije od strane uprave.
  8. Sasha Bely

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ko ima prednost u finalu srpske lige. Posto smo odlucili da je igramo. Ako se racuna aba prosle godine kad smo bili prvi nismo hteli a sad hocemo… Jedino ako je neka pozadina oko El. Tipa cisti papiri oko poreza itd.
  9. Sasha Bely

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Za pocetak ne bi bilo lose da pobedimo nekog. Ali ne bi bilo lose takodje da nam neko i taj krug sa virtusom efesom i armanijem izracuna :D
  10. Sasha Bely

    KK Partizan - uprava i marketing

    Kazem ja da se sinoc malo preteralo sa karatama bar gore. Ne znam kako je bilo stanje na 200 al na 400 skoro sa nije moglo sa se udje. A oko meni sve neki Rusi, Ukrajinci jebem li ga sta su i kako su tu dospeli. U Areni do sada nije bila tolko guzva mozda cak ni za majstoricu prosle godine...
  11. Sasha Bely

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    E da da kazem jos koju o realu. Ne svidja mi se ono kad spiker kaze ime a mi prezime igraca. Mnogo je bolje I bucnije bila varijanta pre. On puno ime I prezime a mi oleee.
  12. Sasha Bely

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Lepo vece u Areni. Imam dva utiska od sinoć. Prvo Kaminski koji je doktor košarke i cela naša igra bukvalno zavisi od njega. Sa njim u ovakvoj formi , Zekom i Kevinom koji će konačno doći na neku utakmicu dobijamo sve do kraja. Drugi je broj ljudi odnosno prodanih karata za nivo 400 ali...
  13. Sasha Bely

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    A u trouglu sa Milanom i Efesom koji smo na mini tabeli?
  14. Sasha Bely

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kako nam nije bitan bio virtus. Da smo ih pobedili njih bi na kraju prestigli jer bi nam trenutno bezali samo jednu pobedu. Mada vise nije ni bitno. Sutra zgaziti govna .
  15. Sasha Bely

    KK Partizan - uprava i marketing

    Mislim da je Željko prevelik zalogaj čak i za njega. Kad prodju izbori u Bgu , proći će ga malo nervoza. Jedino sto će biti cene sezonskih sledece godine kao polovna kola :D
  16. Sasha Bely

    KK Partizan - uprava i marketing

    Mislim da je ugovor gotova stvar posle ovih Željkovih reci. Nije Ostoja toliko lud da bukvalno ugasi ceo projekat KKP i njegovu karijeru za 5 min. Da KKP vrati na staze pre Trinkijerija a da sebi obezbedi pljuvanje na svakom koraku dok je živ mislim da ipak nema muda. Tako da neće Željko nigde.
  17. Sasha Bely

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne znaju Frenk i Bruno kažete . Kad se setim samo koliko nam je utakmica ovako izmaklo. Oly, baskonia, bajern, virtus samo ono sto mi prvo pada na pamet. Još smo živi. Očekujem 4-0 do kraja i 8 ili 9 mesto. Ajmo mi :D
  18. Sasha Bely

    KK Partizan - uprava i marketing

    Upravi jebem majku nesposobnu. Zašto bi za prvu utakmicu protiv Barselone standard 2 bio 5000 a sad za Real 7500. Još smo na početku jurili f4 a sad kako stvari stoje jurimo top 10 i molimo Boga da ne budemo jedno mesto ispred cigana. Ako je to zbog Mts neka se jasno kaže. Nema para, država nas...
  19. Sasha Bely

    FK Partizan 2023/24

    Ali kako je pseto sa Arene ciknulo kad je pomislio da je sviran gol za 2:3. Pseto cigansko nek ga sisa. Ne znam ko je.
  20. Sasha Bely

    FK Partizan 2023/24

    Bravo momci bravo heroji. Sta reci posle ovakvog navlačenje za njih. Duljaj se nije proslavio sa taktikom mada bi u ovom ambijentu i Klopu teško bilo. Bravo za sve na tribinama i za dvoglas. Da ostanemo prvi do kraja pa da im se na JNA useremo u život za titulu.
Top