Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Menjao bih Pantera, Nanelija i Andjusica za jednog Lucica... Opet los ulazaka u mec, i kljucni potezi Pantera na -4, gubi 2 lopte za redom i umesto -2, -8 za 30s... Jel ima neko malo strucniji da mi pojasni ideju iza postup-a Leday-a i Papapetrua, sta je tu cilj, nemoguce mi je da radimo to...
  2. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ne gubi Zeljko Obradovic sa Partizanom u Istanbulu, zapamtite to :D
  3. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Kapa dole momcima i treneru, borba je bila do poslednje kapi znoja, na kraju dve izgubljene utakmice u kojima smo ih imali, ostaje žal svakako. Izgubili smo od iskusnije i trenutno verovatno bolje ekipe koja zna da se nosi sa ovakvim situacijama - prekidi, praznjenje hale, atmosfere izmedju...
  4. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ja ne znam koju si ti utakmicu gledao, na 83 81 Lesor masi drugo bacanje 10s pre kraja, da je dao drugo nilo bi minus jedan (-1) i dovoljno bi nam bilo jedno promaseno bacanje na drugoj strani.
  5. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Promašili su bacanje 2s pre toga, kojih -4 da juriš, ako Da oba bacanja imaš još jedan tajm aut i šansu da šutneš trojku, ako ne onda tek tada mašiš bacanja, a ne ovako na 10s pre kraja.. nisam do sad video da se na 10s do kraja namerno maše bacanja na -2..
  6. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Jel Zeljko drogiran, čemu namerno mašenje bacanja na minus 2 i 10s do kraja?
  7. FK Partizan 2021/22.

    Ali jebeni Lutovac koji ne uklizava Kataiju iako je blizi lopti nego on, a posle toga dok jurimo rezultat pravi 2 nepotrebna faula na njihovoj polovini i time direktno gubimo 2 minuta.. Ne pamtim glupljeg igraca u poslednjih 10 godina. Zdjelar ne postoji vec pola sezone, od onog derbija za koji...
  8. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Pozajmica nije sigurno, ugovor je visegodinji, a na onoj drugoj stranici (@pbg.news), koja uglavnom pogadja sve, i objavili su pola sata pre zvanicnog naloga, stoji da je na 4 godine potpis.
  9. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Videcemo, cisto sumnjam da ce ovi sa juga da placaju 1000 dinara za ulaznicu, a jos vise sumnjam da je neko od njih dao para za sezonsku.
  10. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Razumem ja da treba npr jednim delom i da opravdaju onolike cene sezonskih, ali cini mi se da je ovo mnogo..Nemaju svi tolko para, pogotovo studenti.. Skok cena sa 300-400 na 1000 je bas ogroman i po malo bezobrazan po mom misljenju
  11. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Braco jel moguce da su stavili 1000 dinara ulaznicu protiv Krke u Pioniru, sta je ovo, koji finansijski mag je to smislio?
  12. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Da si usao u vest, video bi da su preneli sa hotsporta, a oni su preneli sa stranice, pazi sad, kkczbginsajder, al dobro, boli me kurac
  13. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Au Zeljko jebote!!! Legendo
  14. KK Partizan 2020/2021

    Sve sve, ali ljudi moji, kakva rola Nikole Jankovica za 2:43 na terenu.. Au, ono odavno nisam video
  15. KK Partizan 2020/2021

    Svako vece ista zelja, Ostoja mrs iz Partizana. Od Matovica nema leba, Trifunovic 10 minuta, Miletic 8. Bitno je da su tu Perkins i Janker. Zivim za dan kad ce Jankovic da ode iz Partizana.
  16. FK Partizan 2020/21.

    Jovkela rešio još jednu utakmicu :napred-partizan:
  17. KK Partizan 2020/2021

    Ako nista, mozda smo dobili Radovanovica. Steta za Jovanovica sto mu je Zagorac bacio jednu kosku u poslednjoj sekundi napada za prvi sut u dresu KKP, iako je 5 sekundi pre toga bio otvoren na 45 stepeni. Posle mu je i Perkins bacio pas jednom rukom u stilu Krisa Pola, samo metar i po iznad...
  18. FK Partizan 2020/21.

    Bravo momci, Jovkela je haubica, deluje da ima mnogo bolji fudbalski IQ od Stevanovica, iako je talentom Stevanovic bolji. Mnogo se lepo otvara, a to je ono sto se tesko uci. Svaku kontru zna gde treba da povuce i otvori, a i + koristi obe noge i ima zavidnu tehniku, mozda mu malo fali brzine...
  19. KK Partizan 2020/2021

    Mozda i jedina svetla tacka veceras, samo se i ja plasim da ga ne preforsiramo, mora da udje neko malo da ga menja, evo npr ima dobrih igraca u poljskoj drugoj ligi, cuo sam da su bas dobri igraci tamo, ili da pitamo Miska da nam da nekog dobrog, on nam uvek nalazi dobre igrace
  20. KK Partizan 2020/2021

    Ne znam braco grobari sta da vam kazem, ja sve sebi govorim ne treba se nervirati dok ova govna sa vlasti ne odu, pa dodje onda ovakva utakmica i dobijem temperaturu sutra dan od nervoze, pa se onda opet setim ko je na celu drzave, ko je na celu kluba, pa se jos vise iznerviram. Kad se pogleda...
Top