Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan - uprava i marketing

    Restoran Dunav, Chicago
  2. KK Partizan - uprava i marketing

    Ja znam da je jedna privatna firma, jako bliska sns-u, kupila par sezonskih standard za zaposlene. Karte su placene sigurno, video sam fakturu
  3. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Osvajamo!
  4. KK Partizan - transferi

    Doviđenja prijatno i napusis nam se kurca
  5. Liga Evrope 2019/2020

    Neki normalan stream? Ubio bambija pre neki dan kamionom, mora danas ovaj nas da proradi
  6. Liga Evrope 2019/2020

    Ako moze neko strim da posalje, bio bih mu jako zahvalan
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mislim da je tada ABA imala dva mesta, cedevita je igrala evroligu sledece sezone kao finalista, a cigani su upali umesto cibone jer su bili prvi nakon ligaskog dela
  8. KK Partizan 2018/19

    Ja kad sam psovao to govno ovde, dobio sam ban, a gle sad ceo forum protiv njega :cool:
  9. FK Partizan 2018/19

    Pa to nije nista novo a smo svedeni na prosek. Tako je zadnjih 5 godina u svim sportovima, ne znam cemu se ljudi ovde nadaju. Nece biti bolje dok govno ne crkne!
  10. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Svi igraci sto se dovode su menadzerske kombinacije. Kakav crni Iliev da trazi kvalitetna pojacanja. Ne znam samo sto se nerviramo za svaki prelazni rok kada znamo unapred sta ce da bude..
  11. Liga Evropa 2017/18

    1-1 u ceskoj, prolazimo na penale!
  12. Rukometni klub Partizan

    Budi nezan sutra
  13. Liga Evropa 2017/18

    Kad se vraca Kica Kosovic na teren?
  14. Liga Evropa 2017/18

    Imas ga na viber chatu... Crno Beli
  15. FK Partizan 2017/18

    Djukicu odlazi! PIcketino
  16. KK PARTIZAN 2015-16.

    dok covicev klub igra evroligu, mi igramo prijateljsku sa njegovim drugim timom. Valjda ce nekad ovom zlu doci kraj :? do tad trebamo biti uz nas Partizan! Sto rece jedan veliki covek: "I ovo ce se jednom lane zvati" ! a do tad: VUCICU PEDERU!!!!! i glasaj za dveri ili seselja...
  17. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Hvala @PRESIDENT... ne mogu da saljem pp, moram ovde
  18. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    @kecmane jel mozes na pp da mi posaljes gde ima ovaj dres da se kupi sto si okacio sliku?
  19. Liga Evrope 2014/15

    Jel zna neko koliki nam je koeficijent trenutno sa ove 4 pobede i 2 neresene. Mislim da se za sledecu godinu brise ona sezona sa samrokom pa bi trebao koeficijent da nam bude veci, jos ako uzmemo neki bod u grupi...
  20. Liga Evrope 2014/15

    IDEMO DALJE!!!!!!!!!!!! pozdrav za andriju madjara :D
Top