Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Liga Evrope 2019/2020

    @serAlex Slažem se u potpunosti, samo uzmi u obzir da bi za klub sa takvom reputacijom bila velika sramota da ispadne u grupnoj fazi, dobiće sa vrha signal da to mora da se izreguliše. Nadam se da će Oli ostati, bar dok ne prodje dvomeč sa njima.
  2. Liga Evrope 2019/2020

    Sjajna igra, važna pobeda... Ceo utisak kvare dve "sitnice". 1. Nisu rešili stvar na vreme, umorili se više nego što je moralo. 2. MU samo 0:0 odigrao, protiv nas će svom snagom da krenu :S
  3. Uprava i marketing

    "Prema pisanju sajta partizan.net, Nikolić je bio neka vrsta mentora sadašnjem prvom čoveku crno-belih" ^_^
  4. FK Partizan - sezona 2013/14

    Zakinuo nas za minute koje su nam nasi "navijaci" oduzeli, nema tu ljutnje... Mada, realno, i da je jos jedno poluvreme igrano, mi gol ne bismo dali. Po mom licnom misljenju, odsvirao ga covek za 10ku. Evo da napisem i dve pozitivne stvari koje je doneo ovaj 145. derbi: 1. sejo kalač...
  5. FK Partizan - sezona 2013/14

    Izvinjavam se sto quote-ujem, ali ako nam kalaštura (ne daj dragi Bože) uvali 4 komada, mislim da je krajnje vreme da se zapitamo sta smo to dozvolili da se radi sa nasim klubom. Prvo sto mi je palo na pamet kada sam ovo procitao je izjava mutavog da nece doci u septicku jamu, "ne bi navodio...
  6. FK Partizan - sezona 2013/14

    Za mene je jako obecavajuce sto je Vuk bio smiren i odmeren na konferenciji za stampu pred derbi, slično kao i pred utakmicu u Nisu. Ne sumnjam da ce izvuci maksimum nasih trenutnih mogucnosti. Mazic na proslom derbiju pokazao zavidan autoritet, vidi se da ga igracu donekle postuju, tako da ne...
  7. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Tuga zbog Mitra, TUGA! :(( Samo sto mi suze ne krenu kada se setim počasnog kruga koji je istrčao sa peharom u rukama :(( Takva grobarčina i takav špic se neće skorije pojaviti u Humskoj :/ Pisati pod hitno Vučiću peticiju da ispita poslovanje kluba do detalja u poslednjih 5 godina, gde su i...
Top