Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Troter

    Liga Evrope 2013/14

    Jednostavno ne može to mnogo bolje. Ovo nam je realnost. Može samo gore kad nam odu dva najbolja igrača tako da nam je i LE teško dostižna. Šćepakadabra će valjda do svoje 35. pokazati nešto pa ga uz božiju pomoć utrapimo nekome u niži rang. Šta da se radi ovoj ciganskoj ekipi govana sa RTS-a...
  2. Troter

    Dres Partizana - nekada i sada

    Šio nam ga Ðura! Nisam oduševljen ali obzirom ko nas vodi i ovo predobro.
  3. Troter

    FK Partizan 2012/13

    Ovaj mutavi je stvarno lud!:pop Đurić: Šojićev gol mi je najdraži u sezoni, ovaj... Jojićev! http://sportal.rs/news.php?news=101938
  4. Troter

    JSL 2012/13

    Obezbjeđen prenos na RTS-u
  5. Troter

    FK Partizan 2012/13

    Počeo se pojavljivati redovno u kuriru i po prvi put sam optimista po pitanju odlaska mutavog. Da li će da uslijedi sezonska rasprodaja po sniženju da se rupe zakrpe?
  6. Troter

    FK Partizan 2012/13

    Kad taj prvi strelac bude davao golove raspalim ciganima, ili Silvijinom nosonji ja ću sve što sam rekao za njega da povučem i da se izvinim. Ali to je nemoguće jer momak je antifudbaler, ne zna da primi loptu a kamoli šta drugo. Nije zaslužio da čisti kopačke Mitru a ne da igra. Pusti Novi...
  7. Troter

    FK Partizan 2012/13

    Ako treba da smo zadovoljni Šćepovićem i ako nam je on budućnost onda bolje da se ugasimo. Što se mene tiče nikad nije trebao ni da prismrdi Partizanu.
  8. Troter

    FK Partizan 2012/13

    Raspituju se ljudi iz Evrope! Preciziraj to Stefane. Možda Albanija, San Marino, Lihtenštajn, Farska Ostrva, BiH...
  9. Troter

    FK Partizan 2012/13

    Pozdrav s Pala braćo Grobari! Mutava krvopija u bajbok a Stefan u Koreju. Mislim da većeg pojačanja od ova dva transfera nema. Mute je obećavao dvije bombe i to je to. Onom ko proda Stefana treba podići spomenik, taj stvarno zna svoj pos'o. Biće to ipak samo još jedno ispiranje mozga, Pirlo...
Top