Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. djole035

    KK Partizan 2020/2021

    Ucio se u malom klubu...
  2. djole035

    7DAYS EuroCup 2020/21

    :ziveli @Spalding svaka cast,obrazlozeno Sve...Uopste nisam ciljao na tebe u svom upisu,uzgred Sam pomenuo tvoj postupak kao castan...Drugo nesto Sam hteo reci...Ljudi Koji od Boga imaju dar da unapred ZNAJU sta ce se dogoditi,Nek naplate to svoje znanje ...Ironija naravno....Licno,uvek,ali uvek...
  3. djole035

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Konacno da @Стојанче Ристевски napise neku analizu,dugo se time nije bavio...Batali rasprave na fuci,pisi Brate o kosarci...Ide ti najbolje od ruke... Nadam se da ce ova pobeda uticati I na ekipu,a Boga mi,I na forumase...Pozitivno naravno... Neke kolege se dohvatile kasika,neki su za 180...
  4. djole035

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Da li postoji opcija samobanovanja ? Mnogo bi trebali malo da se makar posture,Ono kao Kad se dete upiskis,za izreceno prethodnih dana... Cestitke Japancu,momcima...Gazi bre... Gledacu ih ja :napred-partizan:
  5. djole035

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Imam dobronamerno pitanje... Zar igra na 1 0 Takodje nije igra na gol vise?
  6. djole035

    FK Partizan 2020/21.

    Neka docekaju nasa deca to bolje sutra...Okupacija kao I svaka dodje I prodje...Opet ce Srbistan postati ponosna Srbija,opet ce biti moja Otadzbina...Malo je I ironicno I tragikomicno,zaliti se Danas na upravu nalik je zalbi Judejaca na uslove zivota u okupiranoj Evropi...Partizan ce...
  7. djole035

    FK Partizan 2020/21.

    Jesmo sigurno,jer siroti Miljkon nije fudbaler...Sto je najgore,on ne zna ali zato mnogo voli da trci za loptom
  8. djole035

    FK Partizan 2020/21.

    Sa ovog snimka,najzaliji mi je I dan Dana's ovaj smesni penal za Lacio na kraju prvog dela igre... Protiv Spartaka Stanojev kiks... Bolna I mucna podsecanje... Ipak,drugi nemamo...Srecan rodjendan Nas Partizane...Preziveces ti I ovo...
  9. djole035

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Da se podsetimo,posto se proziva covek bez potrebe... Dobrodoslica Obradovicu https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/pravi-legionar-i-grobaris-totalitare/361925
  10. djole035

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Sreca '91.god.nije postojao forum...Sta bi se tek za Zeljka napisalo tada...Ne izvlacim paralele,ne kazem da ce Vlado biti Novi Zeljko,sad Kad je utvrdjeno I prihvaceno kao aksiom da Vlado nije I nece biti trener I'ma li potrebe jos XY puta zasnivati upise na tome? Meni,Licno,ova ekipa je vecim...
  11. djole035

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Jos gora sorta ljudi,"realni" grobari...(malo G naravno)... Dao kolega predlog za live uplate za ove sto znaju,a ja imam,takodje,predlog... Za Sve baba vange,sto proricu,naricu,znaju...Pa zaradite Braco od tog vaseg znanja...Agenciju neku,malo marketinga,I eto Vam ugodjaja... Salu na stranu,malo...
  12. djole035

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Prica o prvim macicima I vodi... Utisak mi je da smo mnogo tanki pod kosem,da nemamo te neke poene...Skok...Spolja smo brutalno jaki,bice Sve to ok... Malog Tridunovica nisam prepoznao koliko se rasirio...bolan poraz,posebno nacin na Koji je usledio... Ovo su neke decije bolesti koje ce Japanac...
  13. djole035

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Izvinjavam se,utakmica je u roku,ali gre'ota bi bilo da ne objavim link Koji je extra...Uopste,na temu linkova,Sve I'ma na YT,kvalitetniji su-prosto receno ne secka prenos jer nema mnogo gledalaca...
  14. djole035

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Kleo...Ma u kakvom stanju,ima fudbala u sebi dovoljno da razbija Ono sto je ovde krsteno kao jsl bunkeri... Mada Mislim da od toga nema nista...
  15. djole035

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Samo hrabro...Pobiti se,pa nek bude iznenadjenje kao prosle sezone u prvom kolu... DOGODINE U TEL AVIVU :napred-partizan:
  16. djole035

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Ne tako davno na ovom forumu doticni je bio primer fudbalske neznalice,primer nekog ko je zalutao u ovaj sport...Ako je to taj isti Miljkon... Najmanji je on ubogi I mucenik problem u Partizanu... Srecom,ovo je virtuelna kafana,u pravoj bi Bila odavno srca do kolena,polomljen inventar,nanete...
  17. djole035

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Odlican link...Bar je bio u proslom kolu...
  18. djole035

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    U nedostatku tinjaka,snalazimo se :D Ovo nikako nije propagiranje alkohola iako ovi cita klincadija :šalTo mucenje neka nama starijima,a Vi Dragi naslednici na suvo se nervirajte uz voljeni klub....
  19. djole035

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    To je dopusteno jer se kupuje u apoteKi :)
  20. djole035

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Dobro poznata grobarska euforija... Na stranu okupacija naseg kluba,na stranu kilometri upisa o kvalitetima nasih igraca,veceras ce pobediti SRCE...Ja verujem,valjda je to deo vaspitanja,ko God da je sa druge strane terena,u prolaz... Objasnio je to Ser Alex,mi smo gromada od kluba,mi smo...
Top