Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Spremite se Grobari za prijatna iznenađenja! Sutra preuzimam paket od 70-ak VHS kaseta sa našim utakmicama iz 80-ih i početka 90-ih godina! Nadam se da ćemo na tim kasetama pronaći još nešto interesantno što nismo imali prilike da vidimo i što još uvek nije uploadovano na kanal. Da li je...
  2. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Pre neki dan sam napisao da imam vhs snimak sa utakmice u Nišu iz sezone 1983/84, 5:0 za Partizan,tačnije samo golove sa tog meča koji su bili emitovani u drugom dnevniku dan posle. Problem je taj što se ti golovi nalaze na vhs-u na kojem je snimljen kompletan dokumentarac "Sećanje na Dragana...
  3. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Imam golove sa te utakmice iz Niša,5:0 za nas,sezona 83/84
  4. Upravo tako,taj mali klinac sa kaèketom sam ja a pored mene je moj æale,takoðe Grobarèina do...

    Upravo tako,taj mali klinac sa kaèketom sam ja a pored mene je moj æale,takoðe Grobarèina do srži! Nadam se da æu uspeti kad-tad da pronaðem tu utakmicu protiv Buduænosti i da pogledam golove ili bar da saznam strelce na tom meèu. Postaviæu još neke svoje fotke iz sadašnjeg vremena ali neæu...
Top