Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Uprava i marketing

    Ovo ako je istina i nije neko iznenadjenje kada su vec pokusali da ga smene jos na pauzi. Ali da mu dostojna zamena bude covek koji vodi predzadnji tim na tabeli, i on da izgura trku za titulu, je u rangu sa idejom da cemo biti efikasni bez dva igraca zasluzna za 70% istih u polusezoni...
  2. KK Partizan 2014/15

    Kad malo splasnu emocije moze se reci da smo odigrali ozbiljnu utakmicu na vrucem terenu protiv dobre ekipe, imali pobedu u rukama ali nismo uspeli. Na pocetku sezone o ovome smo mogli samo sanjati. Usli smo u plejof a tamo igramo sa starom musterijom, ubedjen sam u prolaz ali nece biti lako...
  3. FK Partizan 2014/15

    Previse lupamo glavu da nadjemo jednog jedinog krivca za poraz juce a problem je da smo u padu forme jos od Totenhema. Povrede i mala rotacija su deo problema. Ne mislim na broj igraca registrovanih za takmicenja nego na kvalitet istih. Tesko je ocekivati od igraca iz drugog plana da iznesu...
  4. FK Partizan 2014/15

    To ni ja nikako ne razumem. Mislim razumem da ga nije bolelo (svako podnosi bol drugacije) ali da mu noga ne otekne usled pucanja prednjeg ukrstenog ligamenta (jer dodje do krvarenja u kolenu) je nemoguce. Kao i Mijat i ja se isto nadam da je nesto manje nego sta su novine prenele. Sem...
  5. FK Partizan 2014/15

    Oko Vulicevica. Nema sanse da je pokidao ligamente u toku utakmice i zavrsio istu. Ne zato sto ne moze da izdrzi bol, koji moze da bude jak ili ne, nego zato sto od oteknuca kolena nebi mogao da se krece. Noga automatski otice kod kidanja prednjeg ukrstenog ligamenta (ACL), to ne moze da se...
  6. FK Partizan 2014/15

    Ja ne znam sto smo mi uopste pustali igrace na U19 prvenstvo. Cuj pustas prvotimce da igraju na nekom decijem turniru. Igrac jednom kad dodje do prvog tima nema nazad, godine nisu bitne. Pa to takmicenje da je vazno bilo bi u zvanicnom kalendaru UEFA/FIFA i igralo bi se kad nema klubskog...
  7. KK Partizan - sezona 2013/14

    Sta ste samo navalili Gagic pa Gagic. Jedini je on od centara nesto i odigrao. Sta je sa drugom dvojicom? Svirana mu je namerna iz faula a ne sto je nekoga osamario iz cista mira. I to je bilo na +11. Odigrali smo mnogo lose zadnju cetvrtinu, pogotovo posle izlasaka nurkica. Fantasticna...
  8. FK Partizan - sezona 2013/14

    Necu igrace da pljujem, neki znaju vise neki manje, ali svi su nasi. Necu ni trenera, igra sa cim raspolaze i kako misli da je najbolje. Ali upravu kluba moram da krivim. Ovo danas je posledica sistematskog ogoljavanja igrackog kadra u zadnje tri godine. Svako sto i malo vredi je spakovan i...
  9. NISMO ISTI!

    + To je to majstore. Ako ova vest nije bila tacna, zasto nije demantovana 2011? Nema sada nije to to nego malo manje. Zasto telekom ne kaze koja je cifra ako nije 3 milke? Koji su ovo ziceri za novinare samo da imaju objektivnu savest.
  10. NISMO ISTI!

    Pre emisije sam se malo pribojavao da li ce Dule moci da ukaze na sustinu znajuci karakter emisije i sa kim razgovara (pudla je stari spletkaros i mnogo vest u izvrcanju cinjenica). Sa navijacke strane Duletu samo zameram sto je bio tolerantan prema smradu i pustao ga da zavrsi, mada ga je...
  11. FK Partizan - sezona 2013/14

    Od sedam kola ove polusezone, nama su sudije direktno ukrale CETIRI (4) boda. Ovo danas je toliko jasno da je dovoljno samo pogledati gde stoje glavni i pomocni u momentu kontakta. Znaci, da sampionu kod kuce, u vreme kada se bori za titulu, neko onakav penal svira u 90. min taj mora biti ili...
  12. KK Partizan - sezona 2013/14

    Podrska Draganu je u ovom trenutku najpotrebnija. Da zna da smo uz njega 100%. Povrede ligamenata su postale ceste u sportu, na nasu zalost i preceste u KKP zadnjih pola godine. Ove povrede su najcesce ne posledica udarca ili sudara sa protivnikcim igracem nego vise nekako samopovredjivanje...
  13. FK Partizan - sezona 2013/14

    Zadovoljan sam i igrom i pobedom. Malbasic iznenadjujuce dobar, pogotovo u prvom. Eh kada bi jos da naucio da realizuje sanse. Jojic standardno dobar, uz Stojkovica naravno. Bez Stojkovica bi bilo nezamislivo treze ove polusezone. Po danasnjoj utakmici reklo bi se da nam spicevi i ne trebaju...
  14. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Slazem se sa MV23. Sta kukumavcimo kao da nas je ispalio Bane Ivanovic? Izjebo, izjebo, to govori o njegovom karakteru a ne nasem. A znamo svi koliko uspesnije sekcije SD vode racunu o karakteru. Sto se tice beka, nama tu pre svega treba igrac koji je defanzivno dobar da ga ne levati svaki...
  15. Liga Evrope 2013/14

    Pozdrav svima! Sve nesto cekam nekakav dobar razlog za prvu poruku, nikako da dodje. Do danas. Hvala bogu dobismo. Moglo je i ubedljivije ali mozda je to previse ocekivati u kakvom stanju nam se tim nalazi. Mislim da mozemo postici gol tamo sto ce biti dovoljno za prolaz. U suprotnom...
Top