Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2015/16

    Što se tiče Subića, već par godina intezivno pratim Premijer ligu BiH i mogu reći da je jedan od igrača koji zaslužuju da bježe iz tog jada od lige u neke malo jače sredine. Ne mogu se sada vraćati milion postova unazad, ali prije otprilike godinu dana sam pisao kako trebaju naši majmuni iz...
  2. FK Partizan 2015/16

    Upravo je na fb stranici Dejana Anđusa objavljeno da bi za Partizan trebao potpisati Karlotn Kol ili Rikardo Vaz Te. Ako dođe ijedan od njih dvojice trebamo se tri puta lijevo rukom prekrstiti. Oni su za nas druga dimezija...
  3. Radio Mileva 2015

    Osjećam da sanjam. Nadam se da mi uprave neće, kao što uvijek radi, razjebati san :banghead Ne smijem ni zamisliti ekipu u kojoj po desnom krilu probijaju Vulićević i Andrija, a gore "atakuju" Oumaru i Božinov (klasa je vječna, nadam se da će biti u dobroj formi), a ako zatreba tu je i Šaponja...
  4. KK Partizan 2014/15

    Ajde da ne pretjerujemo sa napadima na Duleta. Bolestan? Jeste, ali to mu ne smeta da i dalje bude najbolji! Nekad pretjeruje? Pretjeruje često, ali baš zato Partizan jeste ono što je. Za Saleta imam ogromno poštovanje, ali je Dule ipak ispred njega pa makar bio 100 odsto bolestan ili pravio...
  5. KK Partizan 2014/15

    http://clip2net.com/s/3exgsgT Ovo zezanje Pavlakine sestre mi govori da nema tu nekog velikog problema... Odo u školu, sad cijeli dan moram provesti na netu čitajući postove, čekajući informacije :banghead
  6. KK Partizan 2014/15

    Postoji li ikakva šansa da bude live prenos na nekoj televiziji. Nešto kontam, možda su iz kluba tražili da se info o tome čuva do pred sam početak meča, tj. par sati pred početak meča, da bi se prodale sve karte za Pionir?
  7. Uprava i marketing

    Ne znam o tome ništa, ali znam da je ovaj čovjek (Rade), vjerovatno ga mnogi znate http://data3.whicdn.com/images/64147952/large.jpg ustao na Jugu protiv Voždovca malo poveo navijanje i kasnije kada je na tribinama bilo "tiho" jasno i glasno rekao "Ja ni ne znam ko su ovi iz Uprave, ko su uopšte...
  8. Uprava i marketing

    Utisak jučerašnje utakmice mi je skandiranje protiv Uprave, tačnije zdušni trud nekih ljudi koji su vodili navijanje na Jugu da se to NE RADI! Na početku smo skandirali, i nakon toga jednom, a onda je ustao Rade, poveo navijanje i rekao svima "kako on ne zna ko sjedi u Upravi uopšte i da oni...
  9. FK Partizan 2014/15

    Sa jedne gorbarske stranice na fb: Je l' ovo 100 % sigurno?
  10. FK Partizan 2014/15

    Malo u off: Nisam našao nigjde, hoće li negdje biti organizovano okupljanje pa da se zajedno krene na stadion?
  11. FK Partizan 2014/15

    Utakmica je prekosutra, a nigdje još nisam vidio ni informaciju kad počinje prodaja karata ni koliko će iste koštati? :confused
  12. FK Partizan 2014/15

    Ne znam šta da mislim, u vezi sa prelaznim rokom i svim što se dešava u i oko Partizana... Mogu samo reći da niko, ali apsolutno niko iz Uprave ne zaslužuje podršku navijača, a opet da stručni štab i igrači zaslužuju svaki aplauz, svaku pjesmu, svaki glas... koji će nadam se dobijati na...
  13. PRELAZNI ROK - ZIMA 2014/2015

    Moraćemo nekom "izganjati" državljanstvo :D
  14. PRELAZNI ROK - ZIMA 2014/2015

    Mondo navodno saznaje... MONDO: Partizan juri Daudu, Muslimovića, Litvanca! Sad, da l' su samo nabacali imena da nešto bude na portalu i da se nešto piše ili tu ima nečega... EDIT: Mocart već "upisao" Litvanca MOZZART Sport saznaje: Dajvidas Matulevičijus novi špic Partizana (VIDEO)
  15. FK Partizan 2014/15

    Konačno i ta prva pobjeda na pripremama, u najboljem mogućem trenutku. Još je bitnije ko su strijelci, naročito ko je strijelac drugog gola :D Da Uprava nije prodala Škuletića ovo bih mogao nazvati najboljim danom od početka priprema...
  16. PRELAZNI ROK - ZIMA 2014/2015

    Kakav pacijent ovaj Vučelić, e kao do prije par dana nije znao da Lazović ima otvoren ugovor i još se kao pita KAKO JE ON TO MOGAO ZNATI?! Pa svaki Grobar koji imalo prati klub, svaki obični čovjek u Srbiji, Republici Srpskoj i šire koji nekad pregleda sportske portale i pročita koju vijest o...
  17. FK Partizan 2014/15

    Da li sam ja toliki baksuz? :D Mjesta u busu mogu se rezervisati do 15. feb. Svejedno hvala za odgovor mnogo...
  18. FK Partizan 2014/15

    Izvinite što po drugi put postavljam slično pitanje, ali zna li se makar kad će konačno biti objavljen tačan termin utakmice 1. kola proljećnog dijela prvenstva? I hoće li se sigurno igrati u subotu, 21. 2. (kako sada piše na sajtu), ukoliko vremenske prilike dozvole ili postoji šansa da...
  19. KK Partizan 2014/15

    Bugari su očajni, al' to ne umanjuje našu fantastičnu igru. Iako je Vanjica bio odličan, pa i Dalo baš iznenadio, UTISAK UTAKMICE MI JE KUZELOGLU :D Mogao bi mu Dule dati malo više prostora :D :partizan_fan:
  20. PRELAZNI ROK - ZIMA 2014/2015

    Ovaj dio me brine... Ne koristim ovu društvenu mrežu pa ne mogu provjeriti je li Pantić to stvarno komentarisao, na ovoj slici u tekstu se to ne vidi...
Top