Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. zimski

    FK Partizan 2023/24

    Pre ce biti da se ukakio
  2. zimski

    FK Partizan 2023/24

    Kada gledam tvoju igru, uvek osetim mucninu
  3. zimski

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ove sezone je malo igraca na koje mozes da racunas u zavrsnici utakmice. Bilo da je u pitanju rutinsko privodjenje utakmice kraju ili neki preokret. Citave sezone je toplo-hladno, sa tim da vise vuce na hladno. Ove sezone nema muda, a ni pameti. Da li se pogresilo u selekciji sa odredjenim...
  4. zimski

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jos jedna crna rupa, ovaj put na kraju 3/4 i tad je bilo gotovo, srljanje iz greske u gresku. Ove sezone nema mnogo igraca koji raspolozeni da to zaustave, jebiga. PJ opet neke nebulozne greske, sta je problem...pitaj boga, ali samo je u par utakmica ove sezone pokazao nba klasu... Ne znam zasto...
  5. zimski

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    U ove vesti ne verujem uopste, tako su i za Armani pisali, fali pola tima ovo ono...i videli smo kako je bilo. Ko god da izadje na parket pun gas, mi na tribini cemo biti na visini zadatka. Ne znam da li i ja imam stomacni virus, ali mi se kenja kad pomislim na ciganina ljulja, majmuna...
  6. zimski

    FK Partizan 2023/24

    Ne trebaju nama neprijatelji.
  7. zimski

    FK Partizan 2023/24

    To bi bilo to. Generalno sve sto se pise vec neko vreme, nasa odbrana je zaista na nivou donjeg doma tabele. Onaj potez Kovacevica je bukvalno da mu Sanicanin pozavidi... Teren jeste svinjac, ali to je srpska liga, ne sme biti izgovor za ovakvu igru. Bacio sam pogled koliko bezimo TSC-u. Nije...
  8. zimski

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sramotna partija. Da nije Aleksa bio raspolozen, bila bi stoka razlike. Zaista su mnogi igraci razocarali ove sezone i nadam se da ih nece biti sledece sezone u KK dresu. April pred vratima a igra...
  9. zimski

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nazalost istina je za glasine u svlacionici. Nakon treninga tokom tusiranja Kaminski se sapleo od Panterov kurac. Tu je doslo do tenzije gde je Frenk pitao Kevina zasto ga ne smota da se ne saplicu ljudi, on je rekao da ga razvlaci u sklopu priprema za finale ABA lige. Veci incident je sprecio...
  10. zimski

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Osim rezultata, malo je sta bilo dobro.
  11. zimski

    FK Partizan 2023/24

    Jel ima neki poznavalac portugalskog da nam napise lyrics one pesme za Saldanju ( od ovih njegovih)?
  12. zimski

    FK Partizan 2023/24

    Bod kao pobeda! Kakva lakrdija od sudjenja, sve je bilo nacrtano da izgubimo i da Oskar bude srecan. Momcima svaka cast na borbi, bilo je pun kurac gresaka, ali zaista ne treba traziti dlaku u jajetu obzirom na okolnosti. Jovanovic igrac utakmice, ako su ga neki skauti pratili, nece se on jos...
  13. zimski

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Istu utakmicu gledam 15. put ove sezone...
  14. zimski

    FK Partizan 2023/24

    Izgleda da cemo u rekordnom broju biti u rupi, red ne staje u ticketline. Takodje, negde sam procitao da ce izjave za derbi dati samo Duljaj i Sveta, dobar potez. Mi navijaci treba da se lozimo, za igrace je potrebna druga priprema. Sitno brojimo.
  15. zimski

    FK Partizan 2023/24

    U prvi mah se iznerviram kad vidim cifru zbog koje je zapalio, to gmazura potrosi za dve veceri na kurve i belo( samo prva ruka ) Onda se vratim u realnost i isprocesuiram da zapravo samo radi svoj posao bas onako kako treba i kako prvovencani zeli. Guraj Igore dok moze i jebiga...
  16. zimski

    Kup Radivoj Korać 2024

    Za 12 dana sledeca utakmica. Valjda ce sad biti dovoljno dana za trening. Valjda.
  17. zimski

    Kup Radivoj Korać 2024

    Mozda sam ocekivao bolju igru, ali kao da je to sad bitno. Balsa iskoristi ovu priliku i strpaj ciganskim centrima 15+ poena, sto se kaze: vrime je Treba nam trofej, pa da Efes bude najava nove serije pobeda!
  18. zimski

    FK Partizan 2023/24

    Saldanja seko Idemo ovako do derbija, a onda da ih sahranimo onako grobarski
  19. zimski

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    I da smo dobili Bajern, ne bi bio prezadovoljan. Slaba nam je igra i ovaj kiks bi se kad tad desio. Sta se desava za timom, ne znam, samo znam da sam otisao u kurac sa zivcima od KKP ove sezone. Na kraju ce se pricati o selekciji tima itd... Glavni utisak ove sezone je da svaku utakmicu bljesne...
  20. zimski

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sto se tice umora, izdvojio bih neke igrace koji nisu nosioci( sto govori njihova minutaza ). Takodje ovo su igraci koji mogu/treba da oderu nesrecni Split. Ovo je njihova minutaza i gde se vidi da cela prica o umoru pada u vodu: Smith CZV 0 min Monaco 0 min Virtus 18:45 min --------------...
Top