Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Kanada

    Partizan i mediji

    Inače dotični mazgov sa arena sport je" realni grobar"
  2. Kanada

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Nije nesto izgubiti od Lokomotive na strani.Nas problem je branjenje koša,mnogo izgubljenih lopti i Gorda koji je danas bio u kontra ritmu. Ako trener vidi da Gordicu ne ide pa brate drzi ga na klupi.On ga forsira kao da je trening utakmica pa mozda ce se vratiti iz kanala. Ovo smo mogli ladno...
  3. Kanada

    KK Partizan 2019/2020

    Ovo je ona kad pobjedis a muka ti. Sreca pa zadar nema veze s vezom
  4. Kanada

    KK Partizan 2019/2020

    Trenerov poraz.Ovako izgubiti od ekipe bez imena i prezimena Drzati Tomasa u igri je bilo samoubistvo.Dobar igrac ali nista nije mogao da ubode.Milion izgubljenih lopti. Valjda ce
  5. Kanada

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Milos Vujanic na 16:02.Ljubim ti srce grobarsko
  6. Kanada

    Liga Evrope 2019/2020

    Savo uzmi usranu motku pa po napadaci9 ma.Umjesto 5-6 razlike mi treba da se useremo do kraja. Cestitka na pobjedi ali nesto mora da se promjeni u odnosu prema utakmici
  7. Kanada

    KK Partizan 2019/2020

    Cestitka na trofeju.Sad znamo sta smo dobili dolaskom Rase.Klasa igrac Jaramaz svaka cast samo to da bude u kontinuitetu
  8. Kanada

    Liga Evrope 2019/2020

    Cestitka za prolazu u grupnu fazu. Nije bilo sjajno ali bitno je da smo prosli. Malo da se pojacamo i bice to dobro. 1.Porto 2.Seltik 3.Partizan 4.Ferencvaros
  9. Kanada

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sta god neko drugi mislio ja se radujem ovoj izjavi naseg Duleta. Voljeli ili ne voljeli predsjednika razlika kluba od pre godinu dve je ogromna. Bilo kakav dobar odnos Duleta i Ostoje u ovom trenutku samo moze da nas raduje.Trinkijeri nece biti tu mnogo godina a nas Dule bi se i dusevno...
  10. Kanada

    KK Partizan 2018/19

    Sram te bilo Varda! Ovi izgleda pronalaze one koji ce da potvrdjuju cigansku teoriju. Jebo vas voz koji vas je doveo u Partizan. Nadam se da ce ove realne ako ikad dodju na utakmicu Partizana navijaci najgore ispljuvati.
  11. Kanada

    KK Partizan 2018/19

    Svaka cast igracima , treneru a boga mi I predsjedniku. Odlicna taktika Trinkijerija ,naklon do poda. Novica po starom izvrstan kad treba ovog Borisu okreco kao da se igra sa klincima. Neka nam je srecna jos jedna titular! Ne znam sto se bune za sudjenje ( valjda zato sto su cigani ) Zasto ne...
  12. Kanada

    KK Partizan 2018/19

    Sasvim ocekivana reakcija Canka. Podrzavam je I sve najbolje u buducoj trenerskoj karijere
  13. Kanada

    KK Partizan 2018/19

    Jos jedan poraz Canka. Si je odigrao kako je odigrao a, za Marka P ni sekunda.Pejdz vrlo los kao organizator Ekipa ima izgubljenih lopti oko milion Jednom bljesnemo a ostale sa srecom dobijemo ili ukakimo.Da smo ovo dobili pa sa nekom dobrom energijom docekamo Zadar u areni pred 15000 grobara...
  14. Kanada

    KK Partizan 2018/19

    Prvo cestitke svima na prvoj pobjedi u novoj sezonu na nama uvjek neugodnom terenu. Poslje prvog poluvremena moglo se ocekivati da padnemo u realizaciji i da ce se Cedevita vratiti u igru.Cedevita je ekipa koja je sve samo ne losa. Tokom trece i cetvrte cetvrtine pitao sam se gdje je Gegic.Nas...
  15. Kanada

    FK Partizan 2018/19

    Kako vrijeme odmice umjesto da se hladim sunce ti zareno ja se sve vise palim.Ne mogu da vjerujem da kad sudija nije 100% siuran on uvjek presudi u gurbetsku korist.Vucela i Vazura uradite vise nesto da kradje prestanu.Polomite im prste za pocetak da zapamte da moraju suditi posteno ne u nasu...
  16. Kanada

    FK Partizan 2018/19

    Ovo je ono sto volim da vidim kod mog Partizana,borba trcanje zelja da pobjedis protivnika. Svaka cast na postavci igre Mirkovicu.Da li ima neka slika da se vidi peti sudija gdje stoji? To je isti sudija kojem je ciganski grof jebo mater a on to negiro.Crko majci svojoj
  17. Kanada

    FK Partizan 2018/19

    Pratim Partizan godinama i pamtim mnoge generacije, ali kao ovu ........ nemam rijeci Kosovic,Scekic,Zdjelar,Smiljanic ima li jos koji zadnji?
  18. Kanada

    Uprava i marketing

    Vidim kineskog ambasadora na svakoj evropskoj utakmici na nasem stadionu. Trebalo bi iskoristiti to pa da i mi imamo 6 miliona evrica sponzorstva .Makar nam se stadion zvao "Šandong Linglong" arena
  19. Kanada

    FK Partizan 2018/19

    Nesto se mjenja,Pantic protiv Djukica. Bas je bilo zanimljivo pogledati vesnik TRENEROVO AUTONOMNO PRAVO DA DONOSI ODLUKE KOJE NIKO NE RAZUME :buhaha
  20. Kanada

    FK Partizan 2018/19

    Svasta bih ti napisao Ivice ali mi godine i kultura ne dozvoljavaju. Bilo bi lijepo kada bi se pokupio i poveo strasnog strucnjaka sa sobom u neku nedodjiju. Sram vas bilo vise
Top