Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Dirigente, jel možeš da mi kažeš gde su košarkaški bili Bogdanović i Lovernj pre Vujoševića? Zbog čega su njih dvojica oprostili dugovanja nego iz zahvalnosti prema onom koji je od njih napravio to što sada jesu. Ko im je podigao cenu ?
  2. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Po meni vrlo zanimljiv igrač! Visina 195, 20 godina, krilo. Odličan šut za 3 poena, dobar levi ulaz i ono u čemu je možda i najači individualna odbrana. Vrlo sličan kapitenu Gagiju po odbrani. Mnogo interesantan igrač
  3. KK Partizan - sezona 2013/14

    Ljudi kako vam nije jasno, pa mi nećemo da dobijemo pozivnicu ni da svih 8 timova odustane od kvalifikacija. Tu je nešto drugo upetljano, ljudi nas ne vole i tačka. Zbog nekog razloga smo im trn u oku. Đubrad i gotovo
  4. KK Partizan - sezona 2013/14

    Za Bogdana bi najidealnije bilo da je i dogodine ostao u Partizanu al da igramo Evroligu i da on bude lider tima. Uz pravog pleja kakav je Vesterman on bi imao još jednu vrhunsku sezonu iza sebe i sasvim sigurno bi bio spreman za NBA ligu onu sezonu iza. A sad pošto ne igramo Evroligu on bi...
  5. KK Partizan - sezona 2013/14

    ABA liga je Evroliga u malom. Puštaju unutra samo finansijski stabilne klubove ( umjetne klubove bez navijača i istorije ) da bi njih par u bordu imalo od čega lepo da živi. Jebe se njih za interese klubova koji su unutra što su pokazali i sada u Barseloni. Po svim pravilima ABA liga ima dva...
  6. KK Partizan - sezona 2013/14

    Dal može neko da okači tu Duletovu emisiju na B92 večeras ili sutra, bio bih mu mnogo zahvalan ;)
  7. KK Partizan - sezona 2013/14

    I onda neko ima nešto da kaže protiv Duleta. Napravio je Partizanu lepu svotu novaca od Žoa. Dok nije došao u Partizan niko nije znao za njega a sada smo ga lepo unovčili. Šta će tek da bude sa Bogdanom i Bertom kad se budu prodavali. Lepi su to novci s obzirom da je klub u teškoj finansijskoj...
  8. KK Partizan - sezona 2013/14

    Neverovatno je kako su prekinuli program čim je Dule došao da daje izjavu! Kao da su znali za poruku na kraju intervjua :) Džaba vam novci moji sinovci
  9. KK Partizan - sezona 2013/14

    Kako je lepo biti šampion :) Neopisiv osećaj. Iako znam da je klub u teškoj situaciji opet je puno lepše rešavati probleme nakon osvojene titule nego nakon poraza! Uživajmo braćo...
  10. KK Partizan - sezona 2013/14

    Čestitke i Draganu Todoriću kojem je ovo bila 44.titula sa Partizanom!!! Neverovatan podatak i redak slučaj u svetu :ziveli
  11. KK Partizan - sezona 2013/14

    Kakva pobeda, kakva titula!!! Pobeda sa ogromnim mudima. Trebalo se vratiti iz onog kanala od 67-60 na 4 minuta do kraja s tim da su oni imali i napad. Opet se pokazalo da su cigani pičke i da ne mogu vola da ubodu kad je najpotrebnije. Dule odradio utakmicu doktorski, ušao im je u glavu i...
  12. Dule Vujošević

    Dule hvala ti što postojiš!!! Ovo je bila 23.titula Duleta Vujoševića sa Partizanom. Naša priča se nastavlja...
  13. KK Partizan - sezona 2013/14

    Ljudi oni se nas boje, respektuju nas mnogo nakon ove dve pobede! Samo treba da kontrolišemo meč i u finišu nemaju šanse, psihologija je na našoj strani i to moramo da iskoristimo večeras! Samo je pitanje: KO JE JEBE POSLEDNJI ...?
  14. KK Partizan - sezona 2013/14

    Batalimo taj wildcard, imamo mi danas važnijeg posla da karamo cigane ludake!!! Koliko će naših biti u hali danas ? Jesmo dobili određen broj karata ili nismo ?
  15. KK Partizan - sezona 2013/14

    Znam jedino da se Dule sigurno neće opustiti a samim tim ni igrači! Vidljiva je napaljenost Gagića, Žoa, Bogdana, Saše pa čak i Milutinova u sva tri meča i to je dobro. Momci jako žele ovu titulu. Saša ovo čeka celi život i sigurno da će da uradi sve da do nje i dođe
  16. Dule Vujošević

    Dule je jedna od retkih ličnosti u državi koja ima hrabrost da kaže šta misli! I da javno proziva sve za koje misli da ne rade kako treba da rade. E sad, ili je lud, ili što kaže Jasmina ima malo veća leđa. Ja mislim da nije lud nego da je ludo hrabar i da ima malo veća muda. Moramo biti ponosni...
  17. KK Partizan - sezona 2013/14

    Ja bi reko ajde Berta ti je jebi poslednji za ovu sezonu! Dugo nije odigrao dobru utakmicu, mogao bi sutra da ih iskida za kraj. Uopšte ne igramo akcije za njega pa možda zato ima skromniji učinak u ovoj finalnoj seriji. Usko u odbrani sutra sa dobrom kontrolom skoka i mogu da nam duvaju...
  18. KK Partizan - sezona 2013/14

    Slažem se s tobom za Gagića, on je definitivno faktor iznenađenja za sve a za njih pogotovo! Niko se nije nadao da će ovako da odigra. Mnogo je brži od centara fmpa i on to izvanredno koristi. Počeo je da pogađa one svoje duge dvojke a Bobi ne sme da mu izađe na šut jer će Gagula da ga probije...
  19. KK Partizan - sezona 2013/14

    Dule sigurno zna šta radi, preiskusan je on trener da nebi odlično psihološki pripremio ekipu za sutrašnji meč! Ima on ovakvih utakmica u nogama i previše. Lani smo imali istu situaciju, vodili 2-1 i imali meč u gostima pa smo ih pokidali ( nažalost i Berta je pokidao ukrštene ligamente tada )...
  20. KK Partizan - sezona 2013/14

    Valjda će onda i suđenje da bude kao i jučer! Ne verujem da će mnogo da ga menjaju ako su iste sudije... Biće puna hala i ogroman pritisak sa tribina a i po hodnicima Pionira verovatno pa će da im bude mnogo teže nego jučer! Mi moramo samo biti pametni i izaći na teren hladne glave bez...
Top