Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. zokizvrk

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Čovek se drži za reč, a pudlica za rep
  2. zokizvrk

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ako neko može da proveri kako je gospodžetina besna, mnogo se nasikirala iza koša. Jadan čoravikus kada mu ova dođe kući nadrkana
  3. zokizvrk

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Pošto su se ugasili kao i njihov kk čekaju neki fmp forum da se spoje sa njim
  4. zokizvrk

    FK Partizan 2021/22.

    Posle cigana ovaj napredak je najodvratniji klub
  5. zokizvrk

    FK Partizan 2021/22.

    Neću ni ja biti zadovoljan sa 1:1 i nisam zadovoljan. Popizdeo sam. Ali to nije razlog da se na ovakav način priča o treneru Partizana. Svaki dan vodim borbu sa cigani a, sa pola društva ne pričam, svi me gledaju kao ludaka i dođem ovde na poslednje utočište navijača Partizana i čitam prizemno...
  6. zokizvrk

    FK Partizan 2021/22.

    Koliko vidim (čitam) pojedinci su nezadovoljni rezultatom. Zadovoljniji bi bili da je ciganka dobila, onda bi na miru mogli da kritikuju "šamrok sranjoja". Sramota
  7. zokizvrk

    Radio Mileva, Leto 2021.

    Jeste taj. Moja greška. Ovaj iz Tunisa ništa nije uradio
  8. zokizvrk

    Radio Mileva, Leto 2021.

    Da nije tunižanin Kamel Zaem. Dao u Austriji na pripremnoj fenomenalan gol i to je to
  9. zokizvrk

    Vaš omiljeni gol

    Gol Niše Saveljića za 2:2 protiv cigana. Pre toga smo gubili 0:2. Moj prvi derbi da sam sam išao na Jug, neki sedmi-osmi razred. Nije najlepši gol, ali je jedan od omiljenih. Ostale ste više manje naveli
  10. zokizvrk

    FK Partizan 2021/22.

    Ranijih godina jedva čekam ovu pauzu u septembru i sve se nadam da će se nešto promeniti posle nje, a sada samo bih da igra Partizan i da ga gledam. Dobro će doći momcima pauza, taman da se odmore za predstojeće utakmice
  11. zokizvrk

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nije slučajno rečeno da je budžet 6 miliona, jer ovi iz železnika ove godine moraju imati budžet minimun 7 miliona (naravno da imaju veći budžet) koliko je propisala euroliga
  12. zokizvrk

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ma ne pije on ta sranja
  13. zokizvrk

    Liga konferencija 2021/22.

    Nama je najveće pojačanje ovaj prelazni rok to što je Santa Klara prodala svog najboljeg strelca i dolazi oslabljena u Beograd
  14. zokizvrk

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Baš sad čitam da se naš bivši golman Radaković nalazi u teškom stanju u bolnici u Turskoj i da mu je potrebna novčana pomoć za operaciju
  15. zokizvrk

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Evo ga i drugi. Izvinjavam se za dupli post
  16. zokizvrk

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Jovetiću je trebalo 5 minuta da da gol Liverpulu. Ušao momak u 61. a dao ga u 66.
  17. zokizvrk

    Dres Partizana - nekada i sada

    A tek ova kombinacija iz prvog kola prolećnog dela prvenstva 1996 godine, protiv tada novog prvoligaša čukaričkog. Iznenadila nas boje čuke pa smo postali plavi. Bili smo mi i zeleni na jednoj utakmici. Mislim da je jedno poluvreme u pitanju. Inače u gore pomenutoj utakmici dobili smo 1:0 golom...
  18. zokizvrk

    FK Partizan 2021/22.

    Da li je realno da posle dve odigrane utakmice oni hoće da odlože utakmicu? Ljudska glupost je beskonačna. Svaka čast za pobedu, tabela izgleda onako kako i treba da izgleda
Top