Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Koliko je samo kratak put od nadanja za iznenađujući brejk u Madridu do nadanja za iznenađujući brejk u Podgorici. Nikola Mirotiću, po stoti put se napuši kurčine. Nadam se punoj Areni protiv Valensije, POGOTOVO ako nam ne bude ništa značila. P.S. I dalje mislim da je realno da sa dve pobede...
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ruku na srce, mislim da je to pre svega posledica igranja Tavaresa, sigurno mu je u glavi da ce ovome ruka da iskrsne odnekud pa preventivno baci loptu vise nego inace.
  3. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Gledano iz ugla potencijalne plejof serije sa ovim govnima, manje me brine ovakav poraz na nasu zutu minutu nego da su nas postepeno lomili na suvi kvalitet. A najvise od svega me brine sudjenje, bojim se da se definitivno nista nece prepustati slucaju ove sezone. Ako Hezonja nakon onakvih...
  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    U trenucima kad smo bili na putu da prelomimo utakmicu, kapiten je na sramotan nacin izbacen iz igre i kompletan momentum se okrenuo. Jedino sto zameram je skandalozan poslednji napad. Aleksa bi za 5 sekundi pretrcao fudbalski teren, a ne kosarkaski. Sabaz klasicno cigansko pojacanje, dobice...
  5. Kup Radivoj Korać 2024

    Ne znam koliko se forum drasticno izmenio u odnosu na tvoje prethodne upise, ali prilicno sam siguran da ni tada ne bi dobro prosao nakon poredjenja (pardon, paralele) Zeljka sa kriminalcem, konstatacije da je zasrao i sjebao, podsecanja na 2005. i pisanja "partizan" malim slovom u postu u kojem...
  6. Kup Radivoj Korać 2024

    Kako nas to Virtus nije dobio na "klasu cupavca (kao vredjaju ga nadimkom, da se ne ofiraju)" nijednom u cetiri utakmice, a dobise nas dva puta otkako im je on otisao? Jedan nerezonski bezobrazni egoisticni sut sa pola terena preko Garbahose i krenula bajka o igracu cija karijera obiluje...
  7. Kup Radivoj Korać 2024

    Sredina poslednje cetvrtine, lomi se utakmica, TV tajmaut nakon kojeg Dozier drzi loptu 15 sekundi i sutira preko ruke. Zeljko odmah nakon toga trazi tajmaut, nakon cega Dozier opet drzi loptu 15 sekundi i opet sutira preko ruke. Da li igraci ne slusaju Zeljka, da li ga ne razumeju, da li on pak...
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kako šta posejaše, otpustiše repatog, preplatiše Nejpira koji nije doneo ništa, izgubili odavno šanse za prolaz...
  9. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Počeću da mislim da imamo zagarantovanu EL i da jurimo 4. mesto sa idejom da cigani neće dobiti WC ako ispadnu u polufinalu. Odbrambeni mehanizam, šta li...
  10. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kad pomislim da sam na +6 naivno razmišljao o tome da ostane više od 2 razlike zbog međusobnog... Bojim se da ovo ne ostane upamćeno kao jedna od onih "Eh da smo samo to dobili" utakmica. Ali ajde, ide osetno bolji raspored do kraja. Kao što rekoh pre neki dan, Barsa u gostima je skoro nemoguća...
  11. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da li ćemo dočekati da nam dva centra istovremeno budu u formi... -Sudije taman kad treba i koliko treba. -Komentator koji nas oslovljava sa "gosti" i koji priča o međusobnom skoru nakon što je prva utakmica otišla u produžetak. Potpuno je nebitno da li je naša neznalica ili zlonamerni cigan...
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nakon ovog duplog kola, nama do kraja ide opasno dobar raspored do kraja ligaskog dela. Izuzimajuci gostovanje Barsi koje je nerealno da se dobije, najteze sto imamo su Armani u gostima i Real kod kuce. U svih ostalih 6 utakmica smo favoriti. Sve ovo pisem da ne bismo upadali u defetizam sta...
  13. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Zabole te sto nekome na Patizanovom forumu smeta da cita o trpanju muda u usta Zeljku Obradovicu? Isticanje misljenja nije zagarantovano pravo, vec privilegija koja nam je data, a koja isto tako moze biti ukinuta. Nadam se da ce moderacija tvoju razmotriti. Tu cu stati, da ne bih i sam zaradio...
  14. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Još jedna stvar - Da li je gledano vreme pre našeg poslednjeg napada?? Bukvalno ako su dve desetinke kasnije stopirali, koš Nanelija mora biti regularan!
  15. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sramno poništena trojka Nanelija i to je ta razlika. Najveći dobitak ove utakmice je što je Željko shvatio sa kim ima posla. Uneredićemo ih u finalu. UNEREDIĆEMO!
  16. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    "Grobare" Srđane Radojeviću, čovek sedi pored tebe i kaže da čupavi nikad ne pravi incidente a da "svi dobro znamo kakav je Ledej" i ti ćutiš kao slina! Dajte poene ako mora, mada ne komentarišem samu utakmicu...
  17. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Na pitanje voditelja od kog centra veceras ocekuje najvise, napredno govno Dejan Tomasevic kaze da se nada dobroj partiji Luke Mitrovica jer je Srbin. A Smajli je valjda Turcin, sta li... Sta smo mi sve gledali i podrzavali tokom godina.... EDIT: Dok to pisem, Djurovic se divi rampi koju je...
  18. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Jedan od stranaca za koje mi je najzalije sto nisu uspeli u Partizanu. Ne mogu se oteti utisku da je imao nesto "Novicino" u sebi sto, nazalost, nije uspeo da iskanalise...
  19. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    "Sanjari mogu umreti, ali njihovi snovi ce ziveti" - Brus Dikinson
  20. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mi bismo lakse osvojili F4 nego se plasirali na isti, usled prevelike praznine u kvalitetu izmedju igraca. Imamo 6 igraca koji su ranga da se bore za vrh EL i imamo 6-7 koji su ranga u skladu sa rezultatima u ABA ligi. I imamo Smajlija koji ide malo kod jednih, malo kod drugih. Sesto mesto, pa...
Top