Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Pam Pam

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Predlažem da pobede, ako mogu i produže život svima nama.
  2. Pam Pam

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Nije trenirao sa ekipom, sa kontaktom, 5 na 5 nije trcao akcije, …. Tako da kao da nije trenirao. Olaksavajuća okolnost je što nije šuterska i primarna ruka, ali svakao nije to isto i nije lako.
  3. Pam Pam

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ja vas sve molim da ne očekujete previše od Alekse. Zašto? Zato što dečko nije trenirao, a kamoli igrao 6 meseci. Znate li koliko je teško vratiti se posle tih dužih odsustva zbog povreda? Smanjite očekivanja po pitanju Alekse, biće lakše i vama i njemu.
  4. Pam Pam

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ma sve ovo je donekle i očekivano. Da obrazložim: Sezonu krećemo bez Avramovica i Alena i Glasa (bez obzira koliko se na njega racuna). U hodu se dešavaju povrede Exum, Koprivica. Plus sitne povrede Naneli, Panter, Madar… Dolazimo u situaciju da u najgorem periodu kada imas skracenu rotaciju dva...
  5. Pam Pam

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ljudi, ja sam resio da odpratim sve koji nešto pišu po mrežama. Krenuo sam od onog ostojinog šiljokurana koji se nešto opasno utripova, pa na dalje. U opšte ne želim da mi kvare užitak u praćenju mog PARTIZANA. To što mi neki igrač nije po ukusu mi je najmanje bitno ako je on želja trenera. I...
  6. Pam Pam

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ajde malo da napišemo i šta valja: 1. Igra i pristup Vukčevića. Dobar na skoku. Strašna blokada na Vildozi pri šutu za 3. Odlična asistencija Lesoru po dubini u reketu. Kad popravi, a to ide sa većom minutažom, čitanje protivničke odbrane i utrčavanje u prazan prostor ka košu - biće top. 2...
  7. Pam Pam

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Na netu vidim da se hvale da imaju oko 1200 karata i da imaju zastitu policije, tako da serem nam se na organizaciju. Da smo pametni, kao što nismo, objavimo da sve karte pustene u slobodnu prodaju prestaju da vaze (bezbednosni rizik) i da moze da se refundira iznos ili zameni karta za neku...
  8. Pam Pam

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Znači umuvaće ih oko 1000. Sramota i bezobrazluk. Treba im jebati sve po spisku na terenu i igrati na granici faula svih 40 min sa svih 5 igraca na terenu. A na kralju da se ne ljubimo nego mrs u 3 p.m. U svoju rupu Jebala ih ciganska država.
  9. Pam Pam

    KK Partizan - uprava i marketing

    Samo da mu ne daju da prilazi faks masini i sve OK! :):):)
  10. Pam Pam

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Kad smo kod sinoćne utakmice, poraz ko poraz ne smeta mi toliko koliko neke greške koje se stalno ponavljaju. Pre svega kod Nanelija i Zeka. Naneliju su sinoć 2-3 lopte na prenosu uzeli i nelokiko puta u reketu zaboravlja igrača koji se prošeta do koša. Isto se u odbrani desava i Zeku pa i bratu...
  11. Pam Pam

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Treba malo i zvizduci na predstavljanju i zagrevanju čisto da shvate da nema zezanja. Zvizdalo se posle losih utakmica i u Duletovo vreme pa moze i sada. Jesmo bili u hendikepu zbog povreda i to je značajno uticalo na razvoj utakmice i visok tempo sa izmenama koje su nuzne za odrzanje tempa...
  12. Pam Pam

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    e pa lepo je aludirao. Konstatacijom da su nam se ovi sklanjali. Kad slusas kako u prenosima fmp-a svrsavaju na svaki njihov potez, kako skaču i brane greške ciganske, a ovamo mi se neki realni grobari pišaju na pobedu protiv Makabija i omalovazavaju kako god stignu kako bi isplali realni. Ma...
  13. Pam Pam

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Jel neko registrovao kada je govno cigansko sa SK1 reklo kako su nam se igrači Makabija sklanjali, a da Barselona to ne radi i da je to osnovni problem i da zato ide loše i ne pobeđujemo u ovoj utakmici (tako nekako)? Pa jel moguće i jel realno da sad izmisljaju kako nam se Makabi sklanjao i...
  14. Pam Pam

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Izgleda da Željko prati forum ... :)
  15. Pam Pam

    KK Partizan - uprava i marketing

    0.0.0.0 8.8.8.8 Sve jedno samo da nije njihov
  16. Pam Pam

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nije baš tačno. Potrebno je malo se igrati sa ruterom i izmeniti dns i sve radi (eon i move ‘n’ go - supernova ali isti k i to je mts). Gledam i jedne i druge preko mts interneta, supernove ili sbb interneta bilo gde.
  17. Pam Pam

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    vidi, ako jedan od najboljih šutera prošle godine u EL nema onu stvar onda ko treba da je ima. Dovedeni da trpaju protiv cigana, milogoraca i sl. taj kalibar igrača mora da 10-15 poena, a ne da ćoškari i neiskusnijima da uvaljuje vruć krompir. Ako si baja ti ćeš svakome da isporučiš svoju...
  18. Pam Pam

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    ljudi, da su Zek (5p) i Panter (6p) dali svoj doprinos sa po još 10poena svaki,ovo bi bila skroz druga priča - a zato su i dovedeni. Nama se Prvi šuter nije video na terenu i to je to. Nema tu sudija ovo ili ono. Utiče, ne kažem ali da su oni isporučili svoje +10 za nas. Opušteno, većina igrača...
  19. Pam Pam

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Drugari, ove dve utakmice su u rangu pripremnih. Nije Željku problem da ostavi 5 igraca na teren da izginu i dobiji +30. Ali to nije njegov stil. Tačno se vidi da forsira i rotira sve kako bi se napravila hemija i uigrala ekipa. Da bi se izgurala sezona i ispunila očekivanja trema nam vise...
  20. Pam Pam

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Jbg da nije limara ne bi smo znali dal je san il java
Top