Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Oplenac

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Da se nadovezem na ovaj post, posto vidim da tamo na fudbalskoj temi imamo batistutu koji je glasac sns i pita ko nam je danas kriv, u fazonu sami smo krivi. To radi vec neko vreme. Jeste sami smo krivi, ne dirajte slucajno vucka. Klasican snsovac. Elem, ako neko misli da preterujemo sa...
  2. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Leb te jebo...problem je Radja, ali nije problem vucic koji je od Srbije napravio mafijasku drzavu, koji je Srbiju prodao amerikancima, nemcima, francuzima, kinezima, rusima...koji je dozvolio pun kurac imigranata po Srbiji, koji napadaju i matretiraju ljude po Srbiji...koji je dozvolio razne...
  3. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ostaje zal za boljim rezultatom, cestitke momcina i Zeljku. Cestitke navijacima na ispunjenoj areni. Posle kupa koraca sam rekao sta mislim o juznoj tribini. I dalje sam istog misljenja, prosto sa smradikalima nikad nista.
  4. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja ne znam ko normalan moze za njih navijati?! Neka bude stoka razlike, i da o povratnom letu iz Istanbula gledamo u emisiji na national geography.
  5. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    U ovom slucaju cu iskoristiti svoje pravo da pametno odcutim na Aleksinu izjavu... O izjavi cu po zavrsetku sezone. Pamtim!
  6. Oplenac

    KK Partizan - uprava i marketing

    Koliko je bolesno stanje i drustvo u kome se nalazi Srbija, dokaz je i ovo oko ugovora sa Zeljkom. Svaki klub, u svakoj zemlji bi mu rekao ugovor se podrazumeva, a Zeljko odredjuje na koliko godina. A samo u u ovom tamnom vilajetu se radi sve da se to dezavuise, jer je bolesniku previse da trpi...
  7. Oplenac

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Uuu, nemoj tako brate, znas koliko ima snsovaca na forumu, botuju po agendi akademije za budake.
  8. Oplenac

    FK Partizan 2023/24

    Danas se jos jednom podsetih kako je JNA prelep u prolece. Najlepsi objekat i predeo u Beogradu.
  9. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Samo vidi kada pise, i sta pise. Pobede mu nisu inspiracija, ni titula pre godinu dana, naprotiv. Samo vidi povode i vremenske intervale poruka. Za mene, zakljucen slucaj.
  10. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ah, teo, zasto si teo... ljubav je samo rec, i nista vise, ljubav se uvek isto, cita i pise... Niko ne moze da mu oduzme pravo da retardirano, maloumno, poremeceno i ruzno ko pseto cigansko govno, zove teo...covic zna najbolje.
  11. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sve se slazem, osim ove zadnje recenice. Zasto "daleko im lepa kuca"? Sto blize i sto skorije nek im je ta lepa kuca.
  12. Oplenac

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Jedina hala u aba ligi koja nije bila dupke puna kada gostuje institucija je ona kutija u zelezniku. Veliki si Partizane. Dobiti u prepunoj Moraci je velika stvar. Zeljko s pravom neke igrace mora da resetuje. Izgleda da drugacije ne moze osim jutarnje fiskulture.
  13. Oplenac

    Želimir „Željko“ Obradović

    Cek da ovo procitaju pronicljivi strucnjaci iz smrdije, imace da reknu rec ili dve, u kontra smeru naravno. Jer ovde je kontra normalnosti-podrazumevana normalnost.
  14. Oplenac

    Uprava i marketing

    Dug je 2015 bio 15M, pocetkom 2016 12M, a pocetkom 2017 9M. E onda je dosla dupla kruna te 2017, koja je za odmazdu imala da julovac u FIOCI (ej bre!!!) pronadje papir, kako nam je zapravo dug automatski 20M. I naravno, sve ovo nema nikakve veze sa politikom, i vrhom drzave, ma taman posla...i...
  15. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Spremni su mnogi ovde da trpe govno koje vodi drzavu, jebe celi narod u mozak, i one koji ga podrzavaju i one protiv njega, dok nam unistava zemlju u svakom jebenom smislu, unistava nam nasu svetinju... Ali ajd mi da vidimo zasto Zeljko nije vrsio ove ili one izmene, zasto nije doveo ovoga...
  16. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mislim da je ta tranzicija pocela i Nisu na kupu, kad su zajedno sa njima pevali patriJotske pesme. To sto oni rade nije grobarstvo vec najobicniji ciganluk. Radja je legenda evropske i svetske kosarke, gost naseg kluba. Sinoc je definitivno podvucena crta izmedju navijaca Partizana i kvazi...
  17. Oplenac

    FK Partizan 2023/24

    U moru kukavicluka i snishodljivosti unutar naseg fk, od 2015 na ovamo, uz izuzetak zvani Nikolic Marko, Duljaj je jedini koji ima taj grobarski gen i koji sme da kaze ono sto mnogi nisu smeli. Neki su smeli tek kada su ostali bez privilegija u klubu pa su naprasno postali borci za Partizan. Ko...
  18. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zeljku novi ugovor je za nas ove sezone u rangu osvajanja evro lige.
  19. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Do pre deset godina mi je svako ko navija za Partizan, bio kao clan porodice. U zadnjih desetak godina sam drasticno promenio taj nacin razmisljanja, jer sam shvatio koliko je medju nama zmija...
  20. Oplenac

    KK Partizan - uprava i marketing

    Smradovi kao sto je posumljena podguzna muva, ne moze biti ni na cijoj pozitivnoj listi, ako je taj neko normalan u glavi. Jedino gde je prihvatljivo s moje strane da on moze biti pozitivan je test na hiv virus, picka snsovska.
Top