Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2014/15

    У ишчекивању да ми глава падне с' рамена, само још да кажем да ми је жао колико смо колективно сви, као нација, отишли дођавола.
  2. KK Partizan 2014/15

    Хвала. Мада лепше звучи "пизде".
  3. KK Partizan 2014/15

    Е усро сам се жив. Суза ми пошла. Иван Кукољ Куки, кад ће нови албум и кад ћеш гостовати у Крчедину?
  4. KK Partizan 2014/15

    Изјава Драгана Тодорића улива преко потребну наду да ће све бити боље. У исто време недвосмислено доказује да су сви у клубу свесни озбиљности тренутка као и тога да морамо да мењамо много тога.
  5. KK Partizan 2014/15

    Не правим спрдњу него одговарам у истом тону којим ми се обраћате. Погледаш аналогију порука и лако установиш. Но, за тако нешто треба имати минимални ниво поштења а ви то не поседујете. Ви сте они који праве спрдњу и који ничим изазвани нападате свакога ко не мисли као ви. Јебеш размену...
  6. KK Partizan 2014/15

    Их бре, ја очекивао већи отпор. Или си морала да се посветиш шпорету па немож на две стране? Неозбиљна си.
  7. KK Partizan 2014/15

    Хоћеш да кажеш да нисам био нежан? Чекам да ти стигне појачање, не можеш све сама. :buhaha
  8. KK Partizan 2014/15

    Ево поцрвенех. Малициозан, пакостан, безобразан. Брзо у кухињу да не загори...
  9. KK Partizan 2014/15

    Каква малициозност. Наши фудбалери су ћутали а и погнули главе увек када се нешто слично певало циганима. Шта ти пишеш...
  10. KK Partizan 2014/15

    Нек иду код пантерско-циганско-Вучићевих ортака па нек им честитају и поштено освојену титулу у фудбалу прошле године.
  11. KK Partizan 2014/15

    Извињавам се, ево и неких лепших ствари, има Партизан чему да се радује. Домаћи задатак мог детета, урађен уз помоћ мог оца - деде, дан након друге утакмице полуфинала. Задатак је било написати нешто што личи на новинарски извештај. Клинче је само одабрало тему.
  12. KK Partizan 2014/15

    Највећи, и у исто време најперфиднији ниво безобразлука је када исфрустриран и без аргумената неистомишљенику набацујеш на грбачу ствари које није изговорио (написао, у овом случају). Прича се о честиткама које је Марјановићу и Радоњићу упутио председник нашег клуба, а онда се два одликаша...
  13. KK Partizan 2014/15

    Дакле хоћеш да кажеш да су имали договор да кад му овај покаже на раме му овај сломи кључну кост? Каква сјајна стратегија. Једино нису увежбали како за оба рамена јер је онда тајм аут.
  14. KK Partizan 2014/15

    Ево, коме је до објашњавања, друг Маестро у само пар реченица објаснио.
  15. KK Partizan 2014/15

    Неким пајсерима ни не треба објашњавати. Џаба им.
  16. KK Partizan 2014/15

    Више ништа није важно. Идемо даље Партизане. Пустити ово и очистити мисли. https://www.youtube.com/watch?v=GIYweMO2rdg
  17. KK Partizan 2014/15

    Плашим се да ћу бити увучен у полемику о причи за коју по мени нема полемике, тако да ћу изабрати лакши пут и искључити се. У овој полуфиналној серији се цигани свеукупно ништа горе нису понашали од наших играча или функционера. Изгледа је овде најчешће употребљена синтагма СНС бот па тако...
  18. KK Partizan 2014/15

    :pop Какве везе имају Марјановић и Радоњић са упумпавањем државних пара у клуб и протежирање истог тог клуба од стране државе, у сваком смислу те речи? Ово је честитка бољој екипи, поздрав бивших и садашњих спортиста, нешто најнормалније што постоји. И то је по мени једна од најздравијих прича...
  19. FK Partizan 2014/15

    Да ми освојимо титулу. То је једино битно. А ако се може успут општити са комшилуком, онда још боље. Иначе, сви смо јуче били изненађени нашом игром али ме то помало плаши. Обично када кренемо да личимо на нешто све проспемо у воду кад је најпотребније добити. Осим тога, једна ласта не чини...
  20. KK Partizan 2014/15

    Колико год да сам знао да је овакав сценарио могућ, да не кажем и вероватан, колико год био припремљен на то, боли брате. Много. Овај пораз мора бити моменат за хитно прегруписавање снага и почетак нове ере нашег клуба. Останак на истим позицијама ће значити сасвим сигурно понирање. И у свему...
Top