Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Goginhosa

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Citam danas intervju neki sa Dinom Radjom gdje je savjetovao Tristanu da dodje u Partizan kod Zelimira. Ukratko, rekao mu je ”idi kod Zeljka cisti mu cipele, nosi torbe, vodu, samo da prica sa tobom. Sve dok se dere na tebe znaci da mu je stalo, kada prestane to da radi, vrijeme je da ides dalje”.
  2. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Druze, dobar si forumas i imas dobre postove, ali ga mracis bas u zadnje vrijeme. I ovdje, a i na kosarkaskom podforumu.
  3. Goginhosa

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Stisli smo ih bili bas da valja. Ona posljednja tri minuta su nas ukanalila totalno. Nista da udje, ishitreni napadi, cudno bas. Jebi ga sta je tu je, borili su se momci i zaista im svaka cast. Ne moze im se nista zamjeriti veceras. Mozemo definitivno puno, vidi se da znamo, samo malo vise...
  4. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Meni je najgore od svega sto ce nakon ove sezone rasprodati sve sto valja (Zahid, Saldanja), Kalulua, Severinu i mozda malog Bazdara ce uvaliti nekim turcima ili rusima, neki ce otici i raskinuti ugovor zbog ne primanja plata i na kraju ce ostati okosnica igraca koje niko ne zeli, a koji realno...
  5. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Jbg, zao mi je zbog rezultata danas, nekako mislim da de mozemo pozdraviti od titule. Igor je meni bas drag lik i volio bih da jednom bude sportski direktor, jer njegove neke veze se mogu iskoristiti za dovodjenje igraca. Odlican je covjek, pravi Partizanovac, jedan od nas. Ne bih komentarisao...
  6. Goginhosa

    KK Partizan - uprava i marketing

    Mislim da je limar svjestan da ukoliko Zoc ne produzi, sljedece sezone prodati 2000 pretplatnih karata. Vaga govno sns-ovsko, ko sto neko rece, gospodar mu uzicu pritegao.
  7. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Ti htio mene da predstavis kao ludaka sa nekim traumama, a onda u nastavku posta mi stavljas rijeci koje nisam ni izgovorio. Dalje, pominjes neki lov na vjestice i evoluiranje formuma, ne znam uopste o cemu pricas. Nisam ni rekao da si cigan, niti sam te prozivao, (a nadji slobodno da sam ja...
  8. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Sta tacno mislis sa ovim pitanjem ”a mi smo postena prica, da?” Je li mislis da smo i mi lopovi i otimaci titula i pobjeda ili sta, nisam bas shvatio. U tom slucaju, molim te reci neki primjer nasih kradja otimanja titula i pobjeda.
  9. Goginhosa

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Daj nam tu insajdersku informaciju sto si pomenuo kako se ”desavaju svakakve stvari u timu”
  10. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Nisam sudija i ne znam kriterijume po kojima sude, ali evo logicno kontam, sta bi se desilo da golman nije srusio Takija? Da ga je promasio? Da li bi se akcija nastavila? Da li bi Taki uzeo loptu i sutirao ili asistirao? Necemo nikda saznati jer ga je njihov golman krvnicki pokupio i prekinuo...
  11. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Imao je ciganski klark kent spreman govor, ali je toliko glup ko kurac da nije mogao ni ds ga zapamti, nego nesto nepovezano pricao ko da je mozdani udar dobio u toku konferencije.
  12. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    I evo manje od 24h nakon utakmice, vidimo da su dali dva neregularna gola, nepravedno iskljucen igrac naseg tima, ne dosudjen crveni za hvanga/kvanga ili kako li se vec zove, medjutim opet nakon utakmice neki ljudi na forumu pozurili da opljunu po nasim igracima, taktici i pricama kako su nas...
  13. Goginhosa

    Želimir „Željko“ Obradović

    Srecan rdjendan najvecem sinu Partizana! Nek nam je ziv i zdrav i da nas povede do mnogih titula!
  14. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Pljuvao po nasim igracima majku mu jebem, otvoreni prijelom mu zelim od srca i da mu to prekine karijeru pizda mu materina bijedna. Vi sto vas je sramota nase igre, imate ove crvene pa se slobodno divite leprsavoj igri galaktikosa. Treba da se stidite ovakvih postova, nakon svega sto nam rade...
  15. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Bravo Crno-Beli! Tacno koliko nam je trebalo! Steta sto nismo malo ofanzivnije isli jer su nam kontre ubitacne, ali nema veze vi ste nasi heroji, svi do jednog! P.s ciganska pacovcino spajicu jebem ti porodicu kompletnu klosarsku.
  16. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Braco vi koji cete biti u rupi, poderite grla i dlanove danas! Ajmo Partizane, jebite im majku u picku seljacku!
  17. Goginhosa

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    @Nikola9875 jeste prvoplasirani tim Bundeslige, ali postava koja je sinoc izasla je drugi tim. Mislim (nisam siguran) da nijedan prvotimac nike bio sinoc na terenu, cak je i golman rezervni branio.
  18. Goginhosa

    FK Partizan 2023/24

    Stanko Cigancanin
  19. Goginhosa

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nisam ispratio konferenciju i sad pogledam, sto rece @Oplenac ko god da a kaze protiv ovog covjeka treba zavrsiti u ustanovi za dusevne bolesnike. Kakvu li velicinu imamo i privilegiju da je ovaj covjek nas, mi toga ponekad nismo ni svjesni cini mi se.
  20. Goginhosa

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Najbolje kad pocnu da nas saplicu, a onda inat proradi i momci nasi onda gaze bez milosti. Cestitke od srca Zeljku i igracima, samo jako i kurcem u celo, posebno cigansku javnost. Bravo i Grobarima, mozda i najbolje navijanje ove sezone.
Top