Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Mister 10

    FK Partizan 2023/24

    Bazdar odigrao odlicnu utakmicu! Na prosloj i pored gola mi je bio los. Videcemo ga u sledecim,svakako podrska. Kao i celoj ekipi na celu sa Duljajem. Bravo momci!
  2. Mister 10

    FK Partizan 2023/24

    Puca mi kurac za celo Juga. Da me to zanimalo bio bih tamo davnih dana. Da sam pop ocekivalo bi se od mene da krstim ljude,nisam pop. Al ti sto se ugurase i postavise na Jug imaju odgovornost. Oni treba da budu pokretacka snaga,najglasniji glas. Izabrali su bojkot,koji su rezultati? Nema ih. To...
  3. Mister 10

    FK Partizan 2023/24

    Nemojte tako o divnoj tribini,kako rece jedan od urednika/administratora pre ne znam kolko meseci i citiracu:"vama nije dovoljno sto je gotovo ceo urednicki tim stao uz Jug?" I da su najispravnija prica. Pa eto,bojkot ovakav je onda do jaja ispravan,bas se vidi.
  4. Mister 10

    FK Partizan 2023/24

    Najbolji igrac u ligi a i sire-Zahid. Za Duljaja i ekipu oko njega svaka cast,napravise jako dobru ekipu sa skromnim budzetom,nemam dovoljno reci hvale za sve to. Ne pamtim da se ikada bolje radilo. Da imamo makar i prosecne bekove,sve bi bilo jos mnogo mnogo bolje. Filipovic prilicno...
  5. Mister 10

    FK Partizan 2023/24

    @Goran Tomić ,je poredio izbore i odluke trenera u FK i KK,u kontekstu da oni te igrace gledaju svakog dana pa najbolje znaju zasto neko i koliko igra,odnosno ne igra. Nije direktno poredio Drezgica i Scekica,verujem da niko sa 1 gramom mozga ne bi poredio kosarkasa sa fudbalerom jer hibrid ta...
  6. Mister 10

    FK Partizan 2023/24

    19og Septembra sam rekao sve ovo,samo da ponovim jos jednom-Zahid je bomba igrac! Ovaj tim Partizana sa Duljajem na celu je pravo uzivanje gledati i ne pamtim da sam vise uzivao u poslednjih ne znam koliko godina gledajuci momke kako se bore kao lavovi,trenera koji srce daje za Partizan a vala...
  7. Mister 10

    FK Partizan 2023/24

    Bravo momci,bravo Duljaj! Trebali smo 6 da im damo,gazi!
  8. Mister 10

    FK Partizan 2023/24

    Ljudi su sa potpunim pravom skepticni i imaju stavove kakve imaju prema toj tribini i imace ih sigurno dok se ta tribina ne dokaze i ne pokaze a za to ce trebati dosta vremena. Ko to ne moze da razume posle svega sto se desilo i desavalo ima neki problem sa mozgom. Evo da ti ja odgovorim iako...
  9. Mister 10

    FK Partizan 2023/24

    Sto se taktike tice i same postavke dalo je vas par neke zanimljive ideje,ali malo se potcenjuju i Severina i Menig,mislim da ne lezi tu problem,nego u samoj organizaciji i iznosenju lopte iz zadnje linije. Zahid je bomba igrac,kad udje u formu znacice nam do jaja. U pravu ste za Kanutea,ali on...
  10. Mister 10

    Letnji prelazni rok 2023

    Zato bitno da je Miroslav "Opa" Djukic,trenercina...A ovakav covek kao Duljaj-"slumdog milioner iz pekare"...top. Pritom ne uzimajuci u obzir ni okruzenje u kakvom radi,"ljude" sa kojima radi,cinjenicu da su mnogi igraci kasno dosli,da su Duljaju ostavili kratercinu od odbrane,da je covek mozda...
  11. Mister 10

    FK Partizan 2023/24

    Duljaj! Bravo,samo radi kao i do sada,maksimalno,svim srcem,posteno i casno i boli me kurac dal ce neko da te pljuje,isti ti sto te pljuju sutra ce da ti spomenik dignu.
  12. Mister 10

    Letnji prelazni rok 2023

    @Enslaved ,brate nisi normalan,placem od smeha
  13. Mister 10

    Letnji prelazni rok 2023

    Norvezanin(poreklom iz Pakistana),je za nase uslove top igrac. Zivi bili pa videli. Jedino sto verujem da ce mu biti potrebno barem nekih mesec dana da udje u ritam,ali jbg,pola ekipe nam je u tom "fazonu". Odavno nisam(mozda i nikada) video da se neki trener toliko bori i grize za Partizan...
  14. Mister 10

    FK Partizan 2023/24

    Ekipa ima potencijala,Duljaju svaka cast za sav trud,vidi se da je coveku iskreno stalo i da je do koske zagrizao da pomogne Partizanu. Cak i igrace koje smo doveli su dosli na njegovu inicijativu i vidi se zamisao u smislu profila igraca,verovatno bi to i mnogo bolje izgledalo da je imao ko i...
  15. Mister 10

    Letnji prelazni rok 2023

    E samo Menig na levu stranu a Severina na desnu. Menig je daleko bolji sa leve strane jer kao inside forward ulazi i sutira jacom desnom nogom,kao sto je i radio vise puta i dosta golova je dao tako,Severina ista prica koliko vidim. Vidi se neka koncepcija,zamisao,svidja mi se to,jeste upitan...
  16. Mister 10

    Letnji prelazni rok 2023

    Mislim da ne postoji stvar vezana za danasnji Partizan sa kojom nismo razocarani,osim imena i znacenja i istorije. Necu ni da nabrajam jer ih je previse. Al znam da ce opet svako od nas i da isprati i da navija i da se nervira i da se raduje. I to je normalno sve. Koliko god ubijeni u pojam bili...
  17. Mister 10

    FK Partizan 2022/23.

    Neko izvesno vreme nisam napisao nista ovde,ubijen sam u pojam zbog svega sto su nam uradili smradovi,sto su "nasi" koji su mogli nesto da urade samo nemi posmatraci,sto su "nasi" koji vode klub zapravo vise njihovi nego nasi,sto "nasi" na jugu nisu nasi na jugu,svaka cast pojedincima. O...
  18. Mister 10

    Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

    Kakva hrpa budalastina. Prelazni rok je bio solidan,problem je sto su igraci dolazili kasno plus rasulo sa Stolicom na pocetku. Andrade ubijen u pojam na pocetku,kasnije povredjen i nesnadjen. Kvalitetan igrac za nase uslove. Traore odlican. Belic,Markovic i Pavlovic dosta solidni. Sehovic...
  19. Mister 10

    FK Partizan 2022/23.

    Sa Andradeom je cista psiha u pitanju. Decko se nije u glavi namestio ovde,igrao je povucenije u startu,bio deo onog pakla kad smo bili u kanalu,posle je pao u drugi plan i nikad se nije izdigao iz toga. On najvise moze da pruzi kad igra odmah iza napadaca,ali trenutno nema samopouzdanja i...
  20. Mister 10

    FK Partizan 2022/23.

    Direktore,u pravu si,izvinjavam se,PfChampion je to rekao,iz nekog razloga vas mesam a gotivim vecinu vasih upisa. Ti si zapravo isto rekao sto i ja kad smo dovodili Belica,skolovan mladi fudbaler od kojeg moze biti nesto.
Top