Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2023/24

    Јеби гамад циганску, трпај бреее, Партизане!
  2. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Срамотан приступ у овим тзв. "малим" утакмицама ће нас, како ствари стоје, коштати првог места у регуларном делу, а сви знамо какву то предност доноси у плеј офу. Ако изузмемо последњу четвртину, ми смо вечерас смо играли пресликан меч са Мегом, ноншалантна игра, без воље, жеље, икакве борбе...
  3. FK Partizan 2023/24

    Браво, мали, заслужио си гол после она два поништена у Тополи и Суботици! Гајас Захид је доктор ове игре, мајстор, само нека настави овако! Сисајте га, цигани са Бановог Брда!
  4. KK Partizan - uprava i marketing

    Нисам млад. Да ли си био у Пиониру прошлог пута и да ли си уопште упућен у дешавања с те утакмице што се тиче карата или пишеш нешто овде тек да би написао?
  5. KK Partizan - uprava i marketing

    Да, сигуран сам, јер се Човић не би питао ту ништа, било би онако како му цигани нареде у вези карата. И буди уверена да цигане баш јако мрзим и немам ама баш ниједан разлог да било шта похвално кажем о њима, али ако је нешто испоштовано с њихове стране (трибине) као што је било за наш одлазак у...
  6. KK Partizan - uprava i marketing

    2000 карата јесте много, али са друге стране 300 је заиста смешна цифра на капацитет Арене, тако да је нека златна средина требала да се нађе и да им се да тих 1000 карата, само из разлога што би и ми почетком јануара могли да рачунамо на исто толико. Дерби са гостујућим навијачима у хали заиста...
  7. FK Partizan 2023/24

    Синоћња изјава Игора Дуљаја је нешто што може да има далеко већи одјек у медијима од било каквих повика са трибина Вазури да је лопов, мајмун. Исто тако, да на пар везаних утакмица на ЈНА буду присутни само редари и играчи, дакле 0 људи, то би опет много више одјекнуло од повика, јер би се...
  8. FK Partizan 2023/24

    И гостовање у Крагујевцу се неће играти у првобитно одређеном термину (1. новембар), већ недељу дана раније (25. октобар), тако да нас после ове репрезентативне паузе чекају два гостовања, Суботица и Крагујевац.
  9. FK Partizan 2023/24

    Дерби поново померен, овога пута за 20. децембар.
  10. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Јебем вам најмилије, дабогда се угасили, клошари са Арене!
  11. FK Partizan 2023/24

    Ја не знам у којој ти земљи живиш и да ли стварно верујеш да је у Србији то реалан сценарио.. Сигурно би ми сви волели упад моткама у клуб и да их се решимо на тај начин, али ево, питам те да ли си спреман на тај корак, а самим тим и на дугогодишњу робију? Или чекаш да то одради неко други...
  12. FK Partizan 2023/24

    Само немојте да пљујете било кога, ишао он на дерби у среду или не, свако нека одлучи по својој савести. Ствари међу навијачима Партизана се поправљају, озбиљне бројке на свим гостовањима од почетка сезоне, коректан однос између југа и људи са осталих трибина. Зар није било лепо видети онолико...
  13. FK Partizan 2022/23.

    Имао си скоро дерби на Маракакани па си могао да видиш да су и они скандирали психопати, заједно са нама на истоку. И да, срам те било за ово на крају, момци су данас малтретирани и унакажени од стране полиције, а ти ме питаш да ли су пребијени због вучића или управе. Шта то значи, већу би...
  14. FK Partizan 2022/23.

    Нису исти, кажем ти као навијач Партизана који није на југу од лета 2011. После много година југ воде млади момци који нису у криминалним водама и који су бар заслужили да им се да шанса. Ова борба против управе и Вазуре је нешто у чему сваки навијач Партизана мора, уколико желимо добро нашем...
  15. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Видим сви спомињу Ларенцакиса како баш њему треба приредити специјалан дочек. Људи, он је просто такав кошаркаш и такав карактер, пргав, не знам је ли ко гледао његово понашање по завршетку меча Олимпијакоса и Фмп-а, залетао се на центру терена на цигане и кад он то ради у судару са "братским"...
  16. FK Partizan 2022/23.

    Као неко ко није пропустио ниједан дерби последњих 19 година, апсолутно се слажем да нико не треба да се појави у петак на стадиону
  17. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Већина нас вечерас ће бити на лековима због ових -16, док са друге стране чисто сумњам да се било ко из управе клуба и стручног и играчког кадра нешто потресао много, јебе се њима. Пичкице једне, знате ли чији дрес носите, ево још мало ће 10 година како их нисмо добили као гости у Аба лиги, па...
  18. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

    Клуб нам је разорен на свим нивоима (организационо, финансијски, први тим, омладинска школа, трибина, маркетинг клуба), шта и како даље, питање свих питања.. Већ видим смену Столице и долазак новог послушника Нађа.. Дабогда умрли Вучелић и Вазура!
  19. FK Partizan 2021/22.

    Ево пуна два сата како сам изашао са истока, кунем вам се да се и даље тресем због ових 0-0. До данас сам веровао у освајање титуле, надао се томе, али наше данашње издање.. каква црна титула..јебо им пас матер свима, зрели смо за ремонт поодавно, не знам шта још треба да се деси да неко други...
  20. Liga konferencija 2021/22.

    Боље Фејнорд него Аз, коса ми се дигне на глави на сам помен Алкмара.
Top