Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Бајро Жупић

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Sledeća nam Baskonija dolazi u goste, diskutovaće se i o Vanji Marinkoviću da li ga i kako dočekati, sad kad nam ide dobro nema potrebe da se mnogo raspravlja o košarci, taktici i ko koliko minuta i kakvu ulogu zaslužuje :D
  2. Бајро Жупић

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Не знам, једноставно другачије гледам на то, он је спортски коментатор, сматрам да би било неумесно да буде нереални Гробар попут мене. Неко би волео да имамо свог Ковачића, али мени се више свиђа начин на који ради овај дечко, с обзиром да је моје гледање и пиздење због Партизана за озбиљну...
  3. Бајро Жупић

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Претпостављам да је дечко само алудирао на разлике у одбрани које играју ове две екипе, што је и голим оком више него видљиво. Није мислио да нам се Макаби склања да добијемо, него да њихова одбрана није ни близу Барсине и да допушта много више него Барсина, која је, вероватно, најбоља у...
  4. Бајро Жупић

    Želimir „Željko“ Obradović

    https://sportklub.rs/kosarka-euroleague-22-23/intervjui/kako-je-obradovic-postao-mitska-figura-grcke-kosarke/
  5. Бајро Жупић

    KK Partizan - uprava i marketing

    Plus na tih 3200 placas troskove brze poste ja mislim. Tih 800 su stavili kao njihovu uslugu sto pakuju kartu za slanje. Ali, generalno, svi mogu sad da plate i da pokupe i za 2 meseca ako zele, tako su mi rekli u ticketline-u. A sto se tice pokupljanja sezonskih, potreban je samo broj...
  6. Бајро Жупић

    KK Partizan - uprava i marketing

    Za sve 4. Korektno. Shodno svemu, verujem da ce nivo 400 biti dosta zastupljeniji sto se tice Grobarstine
  7. Бајро Жупић

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Одакле ти информација да ми чекамо два појачања? То су нагађања и, вероватно, пусти снови неких наших чланова и сабораца. Прво што је Жоц озбиљан тренер и сваки играч се прихвати посла када му се објасни улога која се од њега очекује. Што се тиче плеја, сам Егзум је наговестио да ће код нас...
  8. Бајро Жупић

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    16 protiv Uniksa pre godinu ipo dana
  9. Бајро Жупић

    KK Partizan - transferi

    Praštajte u tom slučaju, s obzirom da se raznorazne poluinformacije pišu ovde, preneo sam i ovo uz objašnjenje i zadršku da je to i dalje na nivou špekulacija unutar nekih krugova ljudi.
  10. Бајро Жупић

    KK Partizan - transferi

    Можда је један од разлога што, једноставно, не желим више појачања то што са сваким појачањем апетити код озбиљног броја људи абнормално расту, те ће, после сваког пораза, а реципрочно броју и квалитету појачања, бити много мучније да се слушају и читају коментари.
  11. Бајро Жупић

    KK Partizan - transferi

    Од поузданог извора сам начуо да се прича како хоће Ракутен да уђе као спонзор у ККП. И он сам каже да је питање колико су те приче истините, али није човек који измишља и сервира бомбастичне наслове, свакако то не може да се прочита нигде по медијима. Е, то би било појачање!
  12. Бајро Жупић

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Odličan raspored na početku sezone i prilično zajeban raspored u poslednjih mesec dana. Ko preživi - pričaće, a Grobarima želim masovno pretraživanje po sajtovima niskobudžetnih avio-kompanija počev od danas.
  13. Бајро Жупић

    KK Partizan - transferi

    Потписујем твој упис од А до Ш. Загорац као Загорац јесте вишегодишња тема јер је заиста тешко ући том дечку у главу и скапирати га увек Али, ван тога, апетити су нам толико рапидно скочили да не препознајем људе који су лане жалили што, рецимо, Пејџ није остао у Партизану.
  14. Бајро Жупић

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ко преживи - имаће шта да прича. Од раног јутра се тресем као прут, али, мораћу на енглеском да кажем шта осећам : "I FEEL DEVOTION"
  15. Бајро Жупић

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ono sinoc je trebalo doziveti u polupunom Pioniru, uz atmosferu kao da je krcato. Uz sve navedene kocnice koje nas mogu sputati u ponedeljak, mislim da ce prevagnuti tas na nasoj strani vage, iskljucivo zbog 2 stvari, a to su psiholoski momentum nakon sinocnjeg NBA izdanja i cinjenica koja se i...
  16. Бајро Жупић

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Није њихов, некако ми је ово превише гробарски, немају они тог шлифа :icon-biggrin: Јесте да се трудимо да будемо господа и јесмо у односу на њих, али, будимо реални, ко је нас познавао, ни пакао му неће тешко пасти Што се тиче утакмице, изузев треће четвртине мислим да смо одрадили дефанзивну...
  17. Бајро Жупић

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Свој револт покажи свима !!!!!!!!!!!! Јебем ти живот, од јутрос сам напржен као да ми водимо 2-0 и идемо по титулу вечерас. Што би рекао велики Слоба Новаковић : "Стисните их, момци, они већ сада тешко дишу!"
  18. Бајро Жупић

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Данима сам чекао прву утакмицу јер сам веровао да ако изгубимо, немамо кад после да добијемо 3. А сад, након ове друге, иако губимо 2-0, верујем и више него пре почетка серије. После њихове рапсодије и наше благе анемичности у првој четвртини, стисли смо зубе и заиста мушки одиграли до краја. Да...
  19. Бајро Жупић

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Што се тиче писања, никад нисам био нарочито активан на форуму, а од Бурсе нисам прочитао нити један упис због све горчине у устима и мучнине коју сам осећао у стомаку, чак нисам гледао ни серијале о '92-ој да ме не би подсећали на оно што сам проживео тог дана. Више се него икад уздам у...
  20. Бајро Жупић

    ПАРТИЗАН-Турк Телеком 85:59 играч утакмице

    Алекса Аврамовић дефинитивно. По голој статистици је имао солидну ролу, али по ономе што се видело са трибина Пионира, дечко је апсолутно заслужио епитет играча утакмица. Каква одбрана, какав притисак, каква борбеност, пресрећан сам што је део нашег тима!
Top