Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Petar-Skopje

    Vratili se dani pobede

    Ovo je bio jedan tekst koji sam pripremao za sve vas ovde, ya vaše slobodno vreme tokom ovih letnih vrućina, a pisan je povodom osvojene titule u ABA ligi, ali zbog moje zauzetosti na poslu malo se odužila objava istog :D Nije moglo ceo tekst da stane u jedan post jer je ogroman, tako da...
  2. Petar-Skopje

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Uz malo zakasnjenje, otvara se i ova tema. Sam naslov ove teme dosta toga govori, solidno odigrana prva sezona sa povratkom Zeljka Obradovica, ali finale iste je bilo loso, trofeji su izostali. Za pocetak nadamo se da ce se to promeniti, ABA liga nam je prioritet, ako ne onda daj sta das, daj...
  3. Petar-Skopje

    Liga Evrope 2019/2020

    Znate vec, sledece sezone cemo opet igrati u kvalifikacijama za LE., ali sada za razliku od prosle sezone kada smo poceli od prvog kola (Q1), ove cemo poceti od drugog kola (Q2), zahvaljujuci boljeg plasmana Srbije na UEFInoj rang-listi na kraju sezone 2017/18 (25. mesto)...
  4. Petar-Skopje

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Kao sto je vec neko vreme poznato, Partizan ce u sezoni 2018/19 igrati u kvalifikacije za Ligu Evrope. Ove godine, za razliku od prosle i svih ciklusa od sezone 2009/10 do 2017/18, ima promena u sistemu kvalifikacija za Ligu Sampiona (LS u daljem tekstu) i za Ligu Evrope (LE u daljem tekstu)...
  5. Petar-Skopje

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Otvaramo novu temu, posto se sada zna da i zvanicno cemo igrati u ovom delu kvalifikacija. A i da ne bi unistavali ostale teme i da ne bi se ljudi bespotrebno kaznjavali. Kao sto znate, pocinjemo od drugog (Q2) kola kvalifikacija gde smo nosioci...
  6. Petar-Skopje

    Aleksandar Džikić

    Sa ponosom najavljujemo intervju sa trenerom koji je u sezoni kada su nam predvidjali katanac iz igraca izvukao maksimum i herojski od nemoguceg napravio realno. Vasa pitanja mozete ostavljati kao komentare na ovoj temi ili posaljite meni putem PP, a najzanimljivije cemo postaviti njemu...
Top