Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2023/24

    To i jeste nas najveci problem sto se pored govana iz uprave koja nikad nisu u proslosti imala veze sa nama a ni sa fudbalom ( sto rece Prekazi onomad nisu sutnuli macku s praga ) u urusavanju kluba ali svake sezone nadje neko nase dijete ili bivsi igrac ,u ulozi trenera pomocnika ili sd.
  2. FK Partizan 2023/24

    Sad kad je otisao bilo bi dobro da nam kaze sta se to desavalo iza kulisa.
  3. FK Partizan 2023/24

    Znaci pljuvanje Duljaja je kad neko postavi pitanje ko je prije njega dobio derbi a ja odgovorim kratko i jasno Savo???? :pop Onda na komentar Malog Dzina napisem dabogda vazuri bio zadnji tompus,jel i to pljuvanje Duljaja??? Druga stvar uz svo duzno postovanje nemoj molim te da mi stavljas u...
  4. FK Partizan 2023/24

    Ima ih djilas jeremic itd da ne nabrajam ali svi kad se saberu ne mogu ni osoliti oskaru sto se tice mrznje prema nama.
  5. FK Partizan 2023/24

    Ma u ovom oskarovom matrixu alkohol je ko da si limunadu popio u normalnom zivotu, ne pomaze.
  6. FK Partizan 2023/24

    Slazem se da je kriva uprava ali zar Duljaj onomad ne rece da je on trazio igrace koji su dovedeni i time abolirao upravu od bilo kakve odgovornosti sto se tice igrackog kadra???
  7. FK Partizan 2023/24

    Ne mozemo mi da zivimo kad tad ali ne sad. Mi sad moramo da zivimo i prezivimo ovo zlo pa i na aparatima ako treba. Nismo mi ko cigani u basketu da se vampirimo fuzionisemo i mjenjamo imena.
  8. FK Partizan 2023/24

    Dabogda mu bio zadnji u zivotu.
  9. FK Partizan 2023/24

    Savo
  10. FK Partizan 2023/24

    Ma jesam brate da nisam skontao bio bi reply :D
  11. FK Partizan 2023/24

    Druze nisi shvatio poentu niko ne kaze da je problem u Duljaju vec je problem sto ovakvi kao on ,za koje vecina nas ovde misli ili je mislila da su Partizanovci , sluze kao balast govnima iz uprave i to rade pri cistoj svijesti i zdravoj pameti tu nema dileme.
  12. FK Partizan 2023/24

    Prije ce biti ovo drugo
  13. FK Partizan 2023/24

    Da imaju trenera igrali bi , ista uprava je bila i sa Nikolicem pa smo se igrali fudbala sa ganferima.Za mene je trener i mozak i muda ekipe.Ias trener imas sve , nemas trenera nema nista bez obzira na govnjivu upravu.
  14. FK Partizan 2023/24

    Sto bi podnosio odlicno obavlja posao ,plata ide redovno njemu se ne duguje kao igracima , oskar zadovoljan bole ga kurac
  15. FK Partizan 2023/24

    trener i uprava mogu kod cigosa u svlacionicu na jedan blow job igraci nisu nista krivi.
  16. FK Partizan 2023/24

    Jbg sta ces nekad je tim "drugarima" na sjeveru dizao srednjak posle datog gola, danas im lize cmar.Lik je definicija totalnog ljudskog posrnuca.
  17. FK Partizan 2023/24

    Mi da imamo takve ljude u upravi gazili bi ova govna redovno sa sve sudijama i igrali bi ligu sampiona svake godine i ne bi nam trener bio ni Duljaj ni nadj
  18. FK Partizan 2023/24

    Sta ocekujes od lika koji dok Partizan igra kvalifikacije uzima daljinac od konobara i ladno prebacuje na drugi kanal i gleda drugu utakmicu.
  19. FK Partizan 2023/24

    Ne samo da nije popravio ton koji je imao vec je izgubio i onu sliku koju rece da se pojavila prosle godine, sa njim na klupi ako ostanemo drugi bice dobro od igraca jedino sam mrzio ozegovica ovog malog Bazdrara mogu da ne podnosim ali da mrzim ne mogu
  20. FK Partizan 2023/24

    Kritikovati igrace da jeste sramotno , ali trenera bogami nije
Top