Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2017/18

    aaaaa, jel zvizdite u Pioniru?? krivo mi je sto stoka odvratna nije znala da je tim zvizducima posrala svu onu divnu pricu oko najdivnijeg najvoljenijeg kosarkaskog kluba na svetu! Ban 3 mjeseca, a možda i trajni!
  2. Zimska Radio Mileva 2017

    Ne znam ko napisa ovo za Romu bez spica, ali to je ona sa 7:1 na Traffordu... ko cigani i kosan, sa koromanom u spicu, protiv arisa... pusti me tih formacija...
  3. Zimska Radio Mileva 2017

    kao i svakog nacistu, ako je nacista! a obzirom da je rodjen u Odesi, vece su sanse da nije..
  4. Zimska Radio Mileva 2017

    i dalje se nadam Lukmanu Haruni..
  5. Liga Evropa 2017/18

    Sve je to ok, pa i da su nas kaznila govna, a da ni na jednoj drugoj utakmici nema nikakvih incidenata... Na Maribor - Spartak Moskva, signalna raketa prolece pored igraca i zabija se u teren! u jebeni teren! ako bilo koga pogodi u glavu ili grudi gotovo sigurna smrt! kazna?? 70000€...
  6. KK Partizan 2017/18

    Ostajem na istoku izmedju jednih drugih i trecih (ekipa Perovic ivam nije ni sa jednima ni sa drugimaza sad).. tako da jos malo pa kao olimpik marsej.. 4 kopa.. 3 tribine.. svako svoju pesmu...
  7. KK Partizan 2017/18

    Na “istoku” sam od 2010.. ti spinuj koliko zelis, u Pioniru se me zvizdi, nikada..
  8. KK Partizan 2017/18

    Nego, jel idete da zvizdite u Pioniru? Ste oterali Mutu? aj sad terajte i ovog.. i svakog sledeceg..
  9. Zimska Radio Mileva 2017

    Kaze mi jedan nas bivsi golman: "e moj ti, Klajic branio odlicno cele sezone, izvukao nam 10tak zicera u onom pohodu na duplu krunu, u onim odlucujucim mecevima zameni ga ovaj mali celavi, i odbrani dobro i Nish i Kup, i pored onih debilnih izletanja... Klajic poceo kiksira, oterase ga ko...
  10. FK Partizan 2017/18

    Takmicenje u cijoj ce zavrsnici igrati npr: Atletiko, Napoli, Dortmund, Arsenal, Zenit... nikako nije smesno.. slabije od LS dosta jeste, ali nije smesno.. World Cup - Champions League - Euro - Copa America - Copa Libertadores - Europa League... dakle trece klupsko, i sesto po jacini...
  11. FK Partizan 2017/18

    Jel ima neko da “izvadi” neki link ili nesto od statistike? pasovi, pretrcani km itd? trebalo bi da ima to shugava arena
  12. FK Partizan 2017/18

    1. Zbog scena sa moje bivse tribine imam mucninu u stomaku koja me tera da placem! Prvo sam mislio da su cigani (kao i 90% ostalih), a kad sam video da su “nasi” bukvalno za malo peglu nisam bacio.. odvratno odvratno 2. Zuti ciganu kod penala, i ofsajd kod gola koliko vidim (i penal je dunuo...
  13. KK Partizan 2017/18

    U Pioniru se ne zvizdi... taman da je na klupi covicvesnajbskobesna!!!
  14. FK Partizan 2017/18

    Djukic objasnio sta je bilo oko penala u Krusevcu.. “na tabli pise 1. Jevtovic 2. Suma a Ozegovic i nije na tabli, on se odnekuda pojavio, shvatio je da nije trebao, izgladili smo u svlacionici”..
  15. Liga Evropa 2017/18

    Sad malo listam.. ovi rodjaci su u poslednjih (i jedinih) 7 sezona evropskog fudbala pobedjivali: Atletiko, CSKA, Napoli, Sahtjor, Lion, Steauu... rutinirali Rozenborge, Kopenhagene, Hapoele, Makabije, a sa buranijom tipa “zeljo”, kurvans, maribor i ostali iz naseg ranga fazon sa pola snage...
  16. Liga Evropa 2017/18

    Jasmina, vidim da si se i ti kao i Laza uhvatila tog mog “bez talenta” u postu, ali kao da ni jedno ni drugo niste procitali ostatak, aj lepo procitajte sve.. a ja stojim iza toga da nemaju bas nikakav talenat, i to sam napisao kao - nazalost, jer nadoknadjuju svime drugim sto mi necemo imati ni...
  17. Liga Evropa 2017/18

    @la zic mi smo ovde Slaviju rasrafili, dobili 3:1 trebali damo bar jos dva.. tamo su oni nas dobili 3:1 (vlada ivic ga dao nesto kasno za produzetke), a onda smo primili jos 2.. inace u 70min Branimir Bajic dobio crveni.. Ako nista drugo, videcemo kako igraju ekipe bez i malo talenta, a sa...
  18. FK Partizan 2017/18

    Evo ne prozivam, ponizno vas molim, dodjite na derbi, dodjite u Hram, molim vas Jebo Djukica on ce da ode kao i svi drugi treneri, i igraci ce da odu, i narko kartel ce da ode pre ili kasnije i uprave.. mi samo Partizan imamo, on ostaje.. dodjite
  19. FK Partizan 2017/18

    Svi ti sto juce nisu isli na YB a sutra nece na derbi, oni nikad i ne idu.. mozda protiv reala... da pustim gamad da mi orgijaju po hramu??? napred Partizan!
  20. FK Partizan 2017/18

    da je kojim slucajem cerga gubila bodove na brdu i u backoj.. ali nije... napred Partizan!
Top