Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Nebitan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovo nam ne ide na ruku. Real valjda dobije Baskoniju, Milano ubija Virtus... Jebem ga
  2. Nebitan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dobro je, nadam se da smo ovom pobjedom kupili povratak u Berlin uskoro! Tjeraj dalje, ajmo fener
  3. Nebitan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    I da, Frenk Kaminski treba da ostane. Uspon u njegovoj igri je vidljiv, cak smo vidjeli i zakucavanja. Nek nam je Bog u pomoci
  4. Nebitan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    igrali smo sa 5 igraca. Jebem im mater cigansku, nwg, nemam rijeci. 3/4 borba i onda kosmar
  5. Nebitan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Borili smo se, nema sta zamjeriti, tjeraj dalje. P.S Hezonja je strasan...
  6. Nebitan

    FK Partizan 2023/24

    Vucicu pederu, spajicu ti si primjer prave cigansture! Borba protiv bolesnog sistema, kluba, drzave, bravo momci!
  7. Nebitan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nazalost zbog posla nisam bio u mogucnosti da ispratim utakmicu i atmosferu. Dodjem kuci, uzimam telefon i krecem polako... Koji nalet emocija, smijem se od srece a i zaplakao bih od ponosa! Hvala Bogu sto sam na ovoj strani, hvala NAJVECEM ZELJKU OBRADOVICU! Nisu svjesni sta su probudili u...
  8. Nebitan

    FK Partizan 2023/24

    Pobjedaaa i tjeraj dalje, bravo za sve!
  9. Nebitan

    KK Partizan - uprava i marketing

  10. Nebitan

    Kup Radivoj Korać 2024

    ZELJKA OBRADOVICA OD OVE SEKTE TREBA BRANITI ZIVOTIMA! PUNA PODRSKA!
  11. Nebitan

    Kup Radivoj Korać 2024

    https://www.instagram.com/reel/C3VQhnZskqY/?igsh=MXY4MjJ0M2ZqZDQ1OA==
  12. Nebitan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sok, nevjerica, sinoc sam bio sprecen da gledam utakmicu, pratio samo rezultat. Nocas kasno pregledao sve, iscitao sve na forumu...Da je dobro - nije, daleko je od dobrog! Da su zasluzili kritike, zvizduke - donekle jesu. Daleko ispod ocekivanog, kako? zasto? - ja vjerujte pojma nemam! Ali, ima...
  13. Nebitan

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Stvarno sramota. Necu nikakav tezi izraz upotrijebiti. Da li ih je imalo sramota to me zivo zanima? Nisam uspio da stignem da gledam utakmicu, mozda je i bolje sto nisam. Nadam se da ce se nesto desiti, da cemo se trgnuti, ajde molim Vas, saberite se!
  14. Nebitan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Boze ima li te...
  15. Nebitan

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Neko link?
  16. Nebitan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pi Dzej Douzer, sa kojom lakocom, bravo momcino!!! Raduje Kaminski, valjda je to to, ajmoo dalje!
  17. Nebitan

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Partizane najveci si! Miloje je zasluzio ovo... Ja cu reci da je i Kaminski zasluzio ovu podrsku veceras i jednu ovakvu utakmicu, neopisivo mi je drago zbog njega a i zbog Ponitke. Valjda ce skontati kakvu podrsku imaju i da ce dati neke konstantno dobre igre. Jos jednom, Partizane najveci...
  18. Nebitan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sad ide ono pravo, momci znate sta vam je ciniti!
  19. Nebitan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ma ovo je jedna od "onih" utakmica, uopste se nisam potresao, kad sam vidio Zeljka, Kapitena pa i PJ da su mirni, a i sam odabir igraca pred kraj 3/4 i cijelu 4/4 sve je jasno. Sacekacemo ih ipak u Beogradu
  20. Nebitan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Idee ovo, zahuktava se! Bravoooooo Crno Beli, volim vas!
Top