Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Uprava i marketing

    ... edit, obrisano, da ne remetim novokomponovano jedinstvo partizan neta i juzne tribine, mozda donese dobro :D PS šta je sa članom Sensei iz Valjeva, on je npr mene (iz ove perspektive opravdano) banovao 2010 kad sam i ja bio taj koji je (tada i naivno) promovisao jug i sklapao bezuspešno...
  2. Liga konferencija 2021/22.

    Bla-bla, truć-truć. ps. Elrice javi se na pm, zajedno smo ispijali piva pred tekme par puta :D
  3. Liga konferencija 2021/22.

    ...
  4. Liga konferencija 2021/22.

    Znači, zabranjeno je proći "na publiku i Sumu na početku", samo priznajete ubedljive pobede i lepršavu igru, jer ipak Partizan tradicionalno melje protivnike u evropskim takmičenjima.. Ništa, daj da poništimo Anderleht prolazak na penale, jebiga imali smo sreće sa busenom trave (a usput je i...
  5. Liga konferencija 2021/22.

    Ovako "analiziraju" (i omalovažavaju) Partizanove nastupe još jedino članovi pokojnog rsb foruma.
  6. Liga konferencija 2021/22.

    Sta onda progutaju u poslednjim kolima lige ako postoji sansa za titulu
  7. Liga konferencija 2021/22.

    Da, jer smo svojom brojnošću i podškom stali iza kluba i zaslužili smo da nas ne obrukaju... obrukali smo mi njih konstantno bednom podrškom i posetom
  8. FK Partizan 2021/22.

    Sad sam bio, ima istoka u rupi, zapad rasprodat
  9. FK Partizan 2021/22.

    Standardno od straha velikog broja naših ljudi na Istoku petljaju nešto sa kartama..
  10. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Što se tiče posete, nadam se samo da klub neće više dozvoliti situaciju kao pred ovu utakmicu - Da na blagajni ljudi odustaju jer im tamo saopšte da nema više karata za gornji nivo (600din), ima samo Standard 1 (1500 din). Imajući u vidu da je gore bilo i te kako mesta, to je po meni klasično...
  11. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Inače šta, krenućeš da juriš po hali ljude? Bukvalno budi srecan sto ostatak hale ipak previše voli Partizan, da je u stanju da proguta knedlu i sa njima da peva.
  12. FK Partizan 2021/22.

    Ima li neko "noviji" link, meni su na oba ova sada obične arene. serem im se u usta s tim debilisanjem oko premiuma, govna
  13. VК Partizan, PK Partizan

    2018 ili 2019, na bazenu 11 april, mrzi me sad bas da trazim sliku, ako se iscimam i nadjem poslacu ti pm. bila je po forumima u to doba naravno. Isti ovi sa večerašnjeg vaterpola.
  14. VК Partizan, PK Partizan

    bodrili su ti grobari sa vaterpola i vk novi beograd po potrebi, al nema veze, luda zurka 100 minuta gasgas bravo, svi u crno provencano
  15. FK Partizan 2021/22.

    Ne bih rekao da je 600 din za istok/zapad mizerija... takodje velikom klubu poput Partizana ne priliči da bude besplatan ulaz, nismo mi neki seoski rekreativni klub. Sa druge strane, neophodne su neke akcije (ne u ciganskom stilu), da se iskoristi ova tehnologija, instagrami kurci, palci...
  16. FK Partizan 2019/20

    Ako ti je lakše da se tešiš da nema veze sa istinom, teši se :D
  17. FK Partizan 2019/20

    Zapravo je mozda i ublažena vest, nekim clanovima sam na privatnoj jos pre mesec dana opisao detalje, e sad sto je odluceno da se o tome piše tek sad, pojma nemam, ko zna sta se valja iza brega
  18. FK Partizan 2019/20

    Ipak Gobeljic udara rukom prvi, pa onda Asano dlanom :D
  19. FK Partizan 2019/20

    Ja jesam ćorav, al kad se uspori kao da Asano dlanom udara loptu :D
  20. KK Partizan 2019/2020

    Oni su trenutno navijači Velje. Mora majku mu da postoji neki razlog zašto na jugu na kome nema cigana, radovaca, plaćenika, sluga i saradnika vlasti i policije nema preko 15 grupa
Top