Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. trivunelli

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sad gledamo da Jasikevicius dobije Efes i da se bogu molimo da dobijemo sve.
  2. trivunelli

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Dobra tekma,bravo Balsa pomislim ovako da se moze racunati na njega ozbiljnije. Sve je u glavi.
  3. trivunelli

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nista za zameriti idemo dalje,dobicemo Olimpijakos! Jaramaz vise nije profesionalni igrac tu govora nema vise a P.J. burazer ne shvata ovu nasu pricu ozbiljno.
  4. trivunelli

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nema sta da se pozdravljamo tu nesto sa njima,ispali su spanci teske picke i cigani i na kvarno su nas dobili prosle godine. Apsolutan respekt za Panterovo nejebavanje 2 posto ovih papana,i Zek bi uradio isto. Tako pokazujes i karakter,neprijatelj je neprijatelj i to je kraj price.
  5. trivunelli

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Iscupali smo ovo! Odlicna utakmica Kabokla i Kaminskog to nam je falilo.
  6. trivunelli

    FK Partizan 2023/24

    Mozda nam je povredjen jedini napadac ali zato ne znamo da igramo odbranu.
  7. trivunelli

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Lak protivnik u pravi momenat. Saucesce Zek!
  8. trivunelli

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ljudi mi od 4 centra nemamo nijednog kako valja. Pravimo Aleksu da igra pleja,decko klasicna dvojka po meni. Ovo veceras je bolelo,necu da pljujem igrace znaju oni dobro kako i sta igraju. Mora da se trenira jako,da se odbrana igra muski i da se u napadu imaju muda i pamet. Sledece nedelje da...
  9. trivunelli

    JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

    Nego ljudi jel podneo predsednik JSD neki izvestaj o radu. Da vidimo gde smo,sta se cini po pitanju problema vecina klubova itd,itd…
  10. trivunelli

    FK Partizan 2023/24

    Ovaj sudija dobije losu ocenu ali uzeo 15,20 hiljada evrica,nece dlaka sa glave da mu fali i to je cela prica.
  11. trivunelli

    FK Partizan 2023/24

    Pesnaju je trebao neko od nas,tek tad bi nas shvatili ozbiljno. Trebao je pun jug veceras da ne ostavimo ove momke na cedilu,ne bi nas tako lako opljackali.
  12. trivunelli

    FK Partizan 2023/24

    Sad mozemo da kazemo da je bojkot uspeo posto smo oterali upravu
  13. trivunelli

    FK Partizan 2023/24

    Lepo smo se namestili da nas opljackaju.
  14. trivunelli

    Uprava i marketing

    Mislim da je Istra neka druga prica,narod tamo je stvarno tolerantan i okej i zelim im svu srecu u radu i organizovanju. Znam da Partizan voli dosta Slovenaca,Makedonaca,Hrvata,Bosnjaka,Albanaca i to je ono sto Partizan cini velikim klubom i na sta sam ponosan. Smesno je odricati se svojih...
  15. trivunelli

    VК Partizan, PK Partizan

    https://www.mozzartsport.com/ostalo/vesti/udovicic-bez-partizana-nema-reprezentacije-vatrogasac-bi-u-americi-na-banjicu-stavio-katanac/476865
  16. trivunelli

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Vidim da je Belicev AZ pobedio lagano i da je Belka izasao kad je sve bilo gotovo i da je bio dobar. Samo napred!
  17. trivunelli

    FK Partizan 2023/24

    Nisam gledao,samo sam procitao na mozzartu.
  18. trivunelli

    FK Partizan 2023/24

    Oglasio se Ivica Kralj kaze bilo top sudjenje.
  19. trivunelli

    FK Partizan 2023/24

    Zna decko da je veceras dodela Oskara pa bi imao zelju i da primi isti.
  20. trivunelli

    FK Partizan 2023/24

    Sad ce nasa dobra i postena uprava da iskoristi situaciju i poentira i zatrazi da derbije sude stranci! Salim se,nece
Top